reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@kotomiś jooo to serum stosowalam (skleroza ciazowa i gapiostwo, nie zalapalam :p ) i bylo super, tylko napisane ulotce nie uzywac podczas ciazy i karmienia, wiec szukam naprawdeeee ekstra tuszu, mozs byc z "gornej" polki, bo prawde mowiac to jedyny kosmetyk do makijazu jaki uzywam :p
Ja od dawna używam i polecam tusze Lancome Hypnose. Kosztuje ok 150 zł ale wg. mnie warto.
 
reklama
A ogląda ktoś Devious Maids- pokojówki z Beverly Hills? Pierwsze 3 sezony łyknelam w 2 tyg, w tamtym roku miał być 4 i zapomniałam, nie miałam czasu i teraz znów oglądam, serial twórców gotowych na wszystko uwielbiam:)
@kemyt moja cera ok, czasem jakieś wypryski ale to przed ciążą też miałam, ja włosy w końcu zafarbowalam w niedzielę, właściwie farbuje taki złoty, karmelowy brąz na mój naturalny brąz, ale natura już trochę mnie dopada i siwych coraz więcej, i ostatnio farbowalam podkoniec października także odrost już był spory
@klusek bardzo ładny ten żółty, uważam tylko że taki kolor najładniej wygląda w słonecznych pomieszczeniach, my w jednym pokoju mieliśmy taka jedna ścianę a pokój nieosloneczniony i jakoś tak efektu nie było, i właśnie przemalowalismy na szary i o dziwo jest o wiele lepiej
@dzag82 my też niedługo będziemy się rozglądać za nowym autem, i mnie to przeraża ale właśnie najgorsze jest do zdecydowanie się jakie, bo jak już się w sumie wie to już tylko jeździć i oglądać, gorzej jak się podobają a cena kosmiczna
Mi 18.03 mija okres próbny, dokładnie 2 lata temu zdałam prawko i nie zalowalam tego ani jednego dnia a też się broniłam rękami i nogami bo jeszcze miałam je tu zrobić, po niemiecku, to była katastrofa dla mnie ale udało się, jeżdżę i uwielbiam i też mi będzie szkoda mojego autka sprzedać ale jest za małe, kupił mi je mąż, dokładnie w 1 rocznicę slubu:)
Witaj @Madlen08:)ja też jeszcze nic nie mam dla maluszka, jeszcze się wstrzymuje jakoś może z miesiąc, łóżeczko, wózek dostaniemy, pierwsza następna rzecz upatrzylam sobie to kołyska, na pierwsze miesiące żeby do naszej sypialni wjeżdżać nią na noc, na dzień do pokoju stołowego, poza tym ciuszki już siostra męża szykuje po synku także wyprawkę zostawiam sobie na później :) ja miałam do tej pory 3 usg tutaj i jeden w pl
@atfk też używam tego kremu, na razie smaruje raz dziennie ale czuję że brzuch nawilżona cały dzień
@MoniMo gratuluję prawka :) i powodzenia w szukaniu autka:)
@Morawka powodzenia jutro na wizycie :)

ckaik0s3ujrpy6g1.png
 
Luska ja w drugiej ciazy nawet dzień przed porodem prowadziłam samochód. Dla mnie nie było problemu. Brzuch mi w niczym nie przeszkadzał.
 
Współczuje wam polskich testów. Słyszałam że są bardzo trudne. U nas ze względu na różnorodność kulturową mamy bardzo ułatwione. Dostajesz książkę. Ma może z 70 stron. Uczysz się. Test ma 20 pytań z a b i c odpowiedziami. Potem znajomość znaków. Max 15. Ale u nas jest bardzo ale to bardzo mało znaków w porównaniu do Polski. Jazda może 20 min. Można zrobić kilka błędów. Jak moja mama zdała, a dodam że po angielsku z instruktorem, test pisany po polsku, to raczej każdy tu zda. Babcia nigdy nie wsiadła za kółko do 57 roku życia. A teraz śmiga [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luska ja w drugiej ciazy nawet dzień przed porodem prowadziłam samochód. Dla mnie nie było problemu. Brzuch mi w niczym nie przeszkadzał.

Ja w dzień porodu jeszcze jechałam. Nie było dla mnie jakichś problemów. Nie wiem o czy wszyscy mówią? Że brzuch przeszkadza w prowadzeniu? Niby jak? Tak długo jak nie jeździ się maluchem, w którym nie ma miejsca nie widzę problemu. Tak samo jak słyszę komenty o pasach. Nic mnie nigdy nie uwierało. A nawet jeśli nigdy ale to nigdy bym się nie odpięła.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@anntryb a revitalash można w ciąży?
Zapisz się na kurs, wszystko wytłumaczą, ale nauka w domu jest też potrzebna. Zdążysz, ja zrobiłam w 3 miesiące - od teorii do egzaminu.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@GuaRaNa Ja mam na paznokciach hybrydę. Sam lakier, bez przedłużania i jest okej. A w marcu mam urodziny i zamówiłam sobie od sióstr zestaw z lampą do hybryd. Będzie szał! [emoji14]

Robię sobie pazurki i teściowej. Ostatnio długo nie miałam, ale się coś pokruszyło i znowu pyk. To zamów sobie lampę już Uv ledową. 5 sekund i po sprawie. Zmawiałam na przełomie roku i jestem mega zadowolona. Tunelówki z żarówkami to przeżytek.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja lecze pazurki po roku hybrydy... Staly sie straszne... Mieksze z przebarwieniami od mocnego pilowania, wysuszone od acetonu i zmienily fakture...
To może coś Ci nie służy, ja nie mam takich problemów. Jak ściągnę wszystko do zera paznokcie gładziutkie. Ale to jak z włosami, każdy ma inne.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@anntryb a revitalash można w ciąży?
Zapisz się na kurs, wszystko wytłumaczą, ale nauka w domu jest też potrzebna. Zdążysz, ja zrobiłam w 3 miesiące - od teorii do egzaminu.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Może jeszcze zdążę jak się zepnę :) Revitalash nie był testowany na kobietach w ciąży ale to jest tak jak z wieloma innymi produktami, wszystko na własną odpowiedzialność, ja ją nakładam co jakiś czas bo rzęsy mam w kiepskim stanie po zagęszczaniu :/
@kotomiś Ja miałam kiepską płytkę paznokcia po bazie Semilac, zmieniłam na odżywkę proteinową z Indigio i jest ogromna różnica :)
 
Do góry