reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Cudna madzia;) biedulka z tymi alergiami :(
Szczerze KasiaMarysia to mam juz 3 dziecko ale nieznam sie na tym ze tu gluten tam co innego poprostu wprowadzam pokolei mniej więcej co należy , a z tym glutenem to on jest w kaszach tak i w zbożach ? To jescze nie daje jej moze teraz niedługo , zatydzien kończy poł roczku ;)
Anka- pisz co i jak po tym badaniu ...
Mam kaca moralnego , wczoraj nazamawilam rzeczy dla mileny przez neta :-/ w Polsce , w UL&KA , w NIUNIO ..
dzien u mnie w końcu słonko [emoji847][emoji847][emoji847][emoji847][emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️miłego dnia kochane


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marysiu piękne jesteście obydwie :)

Kasiu gratulacje piękna malutka; )

U nas Filip trochę lepiej ale bardzo zachrypniety kaszle więcej ale już nie tak na mokro jakby mu miało płuca wyrwać. Byliśmy wczoraj u lekarza mówiła ze płuca i oskrzela są ok tylko wykaszlec mu jest ciężko ta wydzielinę i kazała częściej robić inhalacje i antybiotyk dać do końca i na kontrolę przyjechać z nim .

Dzisiaj nasz myszak kochany kończy pół roczku! ;*
1488872601-aaaaaa.jpeg
1488872611-aaaaaa.jpeg
1488872620-aaaaaa.jpeg
1488872628-aaaaaa.jpeg
1488872633-aaaaaa.jpeg
1488872645-aaaaaa.jpeg
1488872652-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadziejka woow jaki duży !!! Oby szybko mu przeszło to choróbsko!

Olamagda a co zmówiłaś?
U nas gluten ok 8-9 się wprowadza bez wzgledu na alergie. Ona z powodu alergii ma bezmleczne kaszki.

India szybko minęło;)

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marysiu duży ale nam trochę zmarnial przez to chorobsko bo mało co je. ;/ oby przeszło mu raz na zawsze.

India dziękujemy ;*

Marysiu ja gluten juz wprowadzilam juz z 3 tyg temu dawałam chlebek albo buleczke i makaron czasami. A od jutra będę dodawać kaszy manny trochę do obiadu i zobaczę bo jednak jak je chleb czy coś to połowa laduje na łóżku albo bujaku.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow Madzia i Filipo! Juz pół roczku?? Kiedy to zleciało :-) śliczne maluchy [emoji8] sto lat :-)

India moja w 56 juz nie wchodzi ale to ze względu na swoja pulchność nóżek [emoji6]

Marysia ja właśnie tez pamiętam przy Filipie ze dawalam buleczke czy biszkopta z jabluszkuem juz jakos ok 6m-cy. Biedna... a tez masci to na co??

Nadziejka oby ten kaszelek Wam w koncu przeszedl !

Wiki noo to teraz bedziesz spokojniejsza jak czujesz juz malucha :-)

Dora trzymaj sie tam i zdawaj relacje na bieżąco. To do piątku lezysz??

relgh371tsldyf8u.png
 
Amelka drzemie :-) a my byliśmy wczoraj uzgodnic ostatnie szczegóły w restauracji. Kurde zaczynam sie powoli denerwować jak mala zniesie Kościół.

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Do góry