reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Oo matko kochana
Tyle.musisz czekac, nie.zrozum.zle ale.od tego czekania to.zeby nos ci.nie odpadl...zatoki bola cholernie [emoji20][emoji20] i glowa ..

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
Leki mam na zatoki wiec dam rade jakos
 
reklama
Hejka:-)

Nessi sama bym się nieźle przestraszyła jakby mnie to spotkalo! Oby już nigdy więcej. A z zusem to ja nie wiem skąd oni to wzięli. Wyjaśnisz wszystko i będzie dobrze na pewno.

Carmen uuuu w Polsce to pewnie conajmniej dwie wizyty u gina zaliczysz com? :-) daj znać co tam po dzisiejszej koniecznie!

Nati ja też jestem bardzo ciekawa co ci w szpitalu powiedzą. Daj znać koniecznie. Może już zostaniesz i będą indukować?!

Nuria no ja nie wytrzymam! Ja tu z nadzieją na dwie kreski się obudziłam a ty nawet teściku nie masz jeszcze ech. Trzymaj siuśki pamiętaj!

Arte pięknie jajko urosło, mam nadzieję że drugie nadgoni i pękną dwa:-)

Lusia ale realia szok:-/ nawet nie wiedziałam że to trzeba tyle czekać. A teraz wiosna i będziesz się męczyć z zatokami, bo wszytko zaczyna pylić

Czy wy wiecie co się działo wczoraj na stronie H&M? Kuźwa jakiś błąd na stronie był i wchodziły po 4 kody promocyjne. Babki zamówienia na 1000 zł robiły i miały po 65% zniżki. Moja siostra się mnie pytała czy coś chce i tylko jeden komplet zamówiłam:-( żebym wiedziała to bym tyle rzeczy zamówiła, po prostu w większych rozmiarach. Szok.
Plukam zatoki leki i tak musze brac mecze sie juz od podstawowki potem ta operacja jak mialam torbiele cyste i polipy w zatokach po tej operacji mam rany ktore sie nie goja musze wyrobic sie z ciaza do tego czasu bo na zabieg nie moge byc w ciazy
 
A mnie gęba piecze [emoji38]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Do góry