reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Carmen no za wcześnie za wcześnie w PL idź do jakiegoś prywatnego nawet za tydzień i zobaczysz dzidziolka mówię ci :*
 
reklama
Kur..mam nadzieje

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Carmen wydaje mi się , że tam pęcherzyk żółtkowy już tam jest tak też mi się rzuciło w oczy :) mówię ci za tydzień będzie już dzidziol :)
 
Ja sie.nie.znam.na usg ale w srodku cos widac,czy nie ??

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
Widać widać Kochana [emoji106]
Tak jak Bum pisze, za tydzień zrób usg w Polsce
Będzie dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Carmen ja tam widzę dwa pęcherzyki, w tym większym jest nawet pęcherzyk żółtkowy! Według mnie lada dzień będzie serduszko. Jakby miał lepszy sprzęt to już by maluszka w środku znalazł! Nie mówił nic, że są dwa pęcherzyki?
 
reklama
Do góry