reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja juz nie wiem co tej mojej może być jem juz praktycznie nic :(
Zasypia mi na 10 min i budzi się z takim krzykiem jakby w ogień wpadła

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz nie wiem co tej mojej może być jem juz praktycznie nic :(
Zasypia mi na 10 min i budzi się z takim krzykiem jakby w ogień wpadła

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Belusia sama już wiem że coś musi być w jedzeniu ale może nie warto aż tak sobie odmawiać.. może nie wina w jedzeniu. Zacznij jeść racjonalnie zdrowo i nie przejmuj się.. bo odnawianie sobie prawie wszystkiego to nie może być zdrowe.
Czasem mi się wydaje że bibik poprostu chce być blisko mamusi. I może to tyle.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem dziś już nie mam sił po prostu ten dzień mnie wykończył doszczętnie.
Na szczęście może być tylko lepiej oby tylko nic jej nie było.
Nie no jem coś nie jest tak ze nic ale staram się wykluczyć wszystko co mogłoby uczulac.
Dziś nie miałam po prostu czasu na zjedzenie :(

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz nie wiem co tej mojej może być jem juz praktycznie nic :(
Zasypia mi na 10 min i budzi się z takim krzykiem jakby w ogień wpadła

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Skoro wykluczylas wszystko co mogło być nie tak a dalej jest bez poprawy to może być po prostu niedojrzalosc układu pokarmowego po prostu. I brzuch będzie bolał choćbys marchewkę z wody zagryzala sucha bułką :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skoro wykluczylas wszystko co mogło być nie tak a dalej jest bez poprawy to może być po prostu niedojrzalosc układu pokarmowego po prostu. I brzuch będzie bolał choćbys marchewkę z wody zagryzala sucha bułką :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj było super i dzień i noc.
Dzisiaj porażka.
A jestem pewna że nie zjadłam nic takiego wczoraj wiec może jest tak właśnie jak mówisz. Jednak tak mam chociaż świadomość że coś robię w tym kierunku by było lepiej ehhh idę spać bo nie wiadomo ile śnu mi będzie dane.
Spokojnej nocki wam

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj ma non stop jakieś kosteczki ale ja nic nie smaruje i znika i znowu się pojawia i znika i pojawia się... może poobserwuj twojemu bibikowi nie znika ?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
to chyba tak ma byc.. takie jakby "perełki" sie pojawiają. z tego co pamietam jest to wyrzut hormonów ktore malenstwo od mamy przechwycilo ;) to normalne
 
W końcu mój mały aniołek zasnął... jak go wyłapałam o 19 dostał jeść i jak przysnął to za chwile sie budził, a mi głowa pęka jak diabli...mam kupę prasowania ale jestem tak zmęczona ze łapie drzemki w chwili kiedy mały idzie spać...
 
Wczoraj było super i dzień i noc.
Dzisiaj porażka.
A jestem pewna że nie zjadłam nic takiego wczoraj wiec może jest tak właśnie jak mówisz. Jednak tak mam chociaż świadomość że coś robię w tym kierunku by było lepiej ehhh idę spać bo nie wiadomo ile śnu mi będzie dane.
Spokojnej nocki wam

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wierzę i rozumiem. Ale szkoda się męczyć wiedząc, że to i tak nic nie daje. A jakiś probiotyk?

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skoro wykluczylas wszystko co mogło być nie tak a dalej jest bez poprawy to może być po prostu niedojrzalosc układu pokarmowego po prostu. I brzuch będzie bolał choćbys marchewkę z wody zagryzala sucha bułką :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie. I najprawdopodobniej tak wlasnie jest. Alergia pokarmowa objawiałaby się dodatkowo zieloną kupą i innymi atrakcjami typu zmiany skórne.
 
reklama
Dokładnie. I najprawdopodobniej tak wlasnie jest. Alergia pokarmowa objawiałaby się dodatkowo zieloną kupą i innymi atrakcjami typu zmiany skórne.
Dokładnie. Zmiany na skórze, zielone, sluzowate kupy.... A sam ból brzucha, fakt można zafundować jedząc coś nie tak (u nas np.po brokulach i szczatkowej ilości cebuli w szpitalnej zupie), ale Ty Belusia pewnie bardzo na wszystko uważasz więc chyba musicie to po prostu przetrwać. Sił i wytrwałości bo wiem jak kolki męczą, nie tylko dzieciątko bo człowiek sam ma ochotę płakać [emoji22]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry