reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Emkamat bardzo się cieszę,że wszystko w porządku:) Miałam podobną sytuację na pierwszych prenatalnych , gdzie lekarz twierdził,że serduszko za wolno :(

Ja mam wizytę 25 kwietnia .
 
reklama
Emkamat bardzo się cieszę,że wszystko w porządku:) Miałam podobną sytuację na pierwszych prenatalnych , gdzie lekarz twierdził,że serduszko za wolno :(

Ja mam wizytę 25 kwietnia .
Ja na jednym ktg tez mialam sytuacje, ze tetno momentami spadalo troche. Moze byc wlasnie tak, ze z pepowina cos maluch wyczynia. Moj np urodzil sie owiniety, wiec moze to przez to?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już wróciłam do domu syn cały czas jest synem i super rośnie. Nadgonił ten tydzień który był do tej pory do tyłu. Czyli mamy 31 tydzień wg usg i miesiączki. Waży 1760 g i ułożony jest główko. Podczas usg się wiercił wiec taki z niego leniuszek albo mój stres na niego wpłyną wcześniej.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Cześć dziewczyny u nas wszystko ok. We wtorek miałam USG, z małą wszystko ok, waży 1650 g, ułożona jest główką do dołu. Lekarz się śmiał, że wyciąga nogi jak modelka tak nogi pokazywała ;) Od wczoraj jakos nie mogę znaleźć wygodnej pozycji do siedzenia, a o spaniu już nie wspominam.
 
Chwile mnie nie bylo, a tu sie tyle dzieje. Gratuluje udanych wizyt, duze te Wasze dzidziolki [emoji5] Ciekawe ile moja juz ma [emoji5] Enkomat, dobrze, ze wszystko pozytywnie sie skonczylo uffff. Dziewczyny "szpitalne" caly czas trzymam za Was kciuki[emoji8]

Jeszcze 7 dni i bede miala na wszystko wiecej czasu, bo tylko tyle zostalo do mojego zwolnienia :) Odliczam juz. Wiecie co mi sie juz marzy? To pranie i prasowanie ciuszkow, napatrzylam sie na wasze prace i tez juz chce [emoji6] 29 kwietnia zaczynam [emoji5]

 
Hej. Jestem po badaniach. Ogólnie to nie chce nawet komentować kompetencji rezydentki, która robiła mi usg bo jej komentarze i zagubienie mnie dobiły po 4h czekania....
Z jej pomiarów wynika, że Marcel wazy niecałe 1900g czyli w 9 dni przybrał ponad 600g (co oczywiście jest niemożliwe swoją droga heh) i wychodzi na 50centyl. Natomiast brzuch dalej mniejszy w stosunku do główki tak jak był. Za 2tyg. kontrola znowu...




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Hej. Jestem po badaniach. Ogólnie to nie chce nawet komentować kompetencji rezydentki, która robiła mi usg bo jej komentarze i zagubienie mnie dobiły po 4h czekania....
Z jej pomiarów wynika, że Marcel wazy niecałe 1900g czyli w 9 dni przybrał ponad 600g (co oczywiście jest niemożliwe swoją droga heh) i wychodzi na 50centyl. Natomiast brzuch dalej mniejszy w stosunku do główki tak jak był. Za 2tyg. kontrola znowu...




74703e3kkwoaumma.png

Przy tak znaczących wizytach dali Ci rezydentkę? A z drugiej strony moze ona akurat dobrze wyliczyła i juz nie ma się co martwić [emoji6]
 
Do góry