reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witam nowe mamusie:)
Ja po wizycie. Wszystko w porządku z dzidzia, ale ogólnie jestem niezadowolona z wizyty. Po pierwsze Mało mówiła, nie dała mi zdjęcia. Dobrze, że posluchalam serduszka przez chwilę.
A po drugie sama pozapominalam wielu rzeczy. Zapytać o mój Pieprzyk na sutku. Muszę go skonsultować z dermatologiem, bo mi się zmienil. Przypomnieć o toksoplazmozie, bo robiłam ja przed ciąża i miała teraz na nią zerknąć.
No, ale trudno najważniejsze, że wszystko w porządku :)
A glukoze będę musiała powtórzyć między 20 a 24tc. Na razie nic się nie dzieje.
Koleżanka wysłała mi z Niemiec dwa stroje kąpielowe dla kobiet w ciąży. Ale fajne są. I super brzuszek zakrywają. Za miesiąc będę miała w czym na plażę wyjść :)
Witam bliźniaczą mamę :)
Marika, trzymam mocno kciuki :)
Lady pokaż proszę te stroje. Jadę w lipcu do Włoch i sama nie wiem jaki strój kupić.
A tak w ogóle co myślicie o takich wyjazdach? Jedziemy samochodem, już wyrobilismy sobie europejskie karty ubezpieczenia zdrowotnego.
 
reklama
Witam nowe mamusie:)
Ja po wizycie. Wszystko w porządku z dzidzia, ale ogólnie jestem niezadowolona z wizyty. Po pierwsze Mało mówiła, nie dała mi zdjęcia. Dobrze, że posluchalam serduszka przez chwilę.
A po drugie sama pozapominalam wielu rzeczy. Zapytać o mój Pieprzyk na sutku. Muszę go skonsultować z dermatologiem, bo mi się zmienil. Przypomnieć o toksoplazmozie, bo robiłam ja przed ciąża i miała teraz na nią zerknąć.
No, ale trudno najważniejsze, że wszystko w porządku :)
A glukoze będę musiała powtórzyć między 20 a 24tc. Na razie nic się nie dzieje.

Lady pokaż proszę te stroje. Jadę w lipcu do Włoch i sama nie wiem jaki strój kupić.
A tak w ogóle co myślicie o takich wyjazdach? Jedziemy samochodem, już wyrobilismy sobie europejskie karty ubezpieczenia zdrowotnego.
Hej Sylwka... ja nauczona moją zawodna pamięcią przed wizyta spisuje sobie pytania do lekarza, jakiekolwiek mi sie nasuwaja przed... potem nie stresuje sie ze o czymś zapomnę.

Dziewczyny z zalecana luteina... lekarz Wam mówił do kiedy trzeba brac? Mam wizyte w czwartek to pewnie się dowiem, ale ostatnio pytal tylko ile mam zapasu i sprawdzał czy wystarczy do kolejnej wizyty.

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Hej Sylwka... ja nauczona moją zawodna pamięcią przed wizyta spisuje sobie pytania do lekarza, jakiekolwiek mi sie nasuwaja przed... potem nie stresuje sie ze o czymś zapomnę.

Dziewczyny z zalecana luteina... lekarz Wam mówił do kiedy trzeba brac? Mam wizyte w czwartek to pewnie się dowiem, ale ostatnio pytal tylko ile mam zapasu i sprawdzał czy wystarczy do kolejnej wizyty.

rfxge6hhcx5oy37q.png

Mnie sie dzisiaj pytał, czy biore.
Biore dwie tabletki na noc.
Powiedział, ze od dzisiaj przez dwa tygodnie jedna na noc i koniec :-).
W końcu, bo to uciążliwe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Sylwka... ja nauczona moją zawodna pamięcią przed wizyta spisuje sobie pytania do lekarza, jakiekolwiek mi sie nasuwaja przed... potem nie stresuje sie ze o czymś zapomnę.

Dziewczyny z zalecana luteina... lekarz Wam mówił do kiedy trzeba brac? Mam wizyte w czwartek to pewnie się dowiem, ale ostatnio pytal tylko ile mam zapasu i sprawdzał czy wystarczy do kolejnej wizyty.

rfxge6hhcx5oy37q.png
Moja powiedziała że aż łożysko zacznie dobrze pracować i wypisała mi do następnej wizyty czyli na miesiąc. Też już mam dosyć.
 
Witam wszystkie i powodzenia na wizytach. Ja dzisiaj od rana stresy, wracając z zakupów przekoziołkowałam z betonowych schodów. Nie wiem jakim cudem to zrobiłam bo trzymałam się poręczy... Cały jeden bok obdrapany, dzięki Bogu nie poleciałam prosto na brzuch. Dobrze, że jutro wizyta bo spanikowałam strasznie :( Coraz gorzej z koordynacją...
Ojej :/ mam nadzieje ze wszystko w porządku;)

Co do luteiny - ja biorę duphaston i bede go brała do 16 tc na pewno a dalej zobaczymy, tyle ze ja mam obciążony wywiad takze pewnie dlatego.

Dziewczyny a jak wasze cery ? Bo ja nigdy jakiejs super nie miałam ale teraz to masakra :/ nie chce używać żadnych kremów ale moze macie jakieś naturalne sposoby ..
 
Moja powiedziała że aż łożysko zacznie dobrze pracować i wypisała mi do następnej wizyty czyli na miesiąc. Też już mam dosyć.
Troche to uciążliwe... co prawda skutki uboczne są mniejsze niz na początku... ale tez juz bym chciała nie brac... ja mam dawkę 2 razy na dobę po tabletce.

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Troche to uciążliwe... co prawda skutki uboczne są mniejsze niz na początku... ale tez juz bym chciała nie brac... ja mam dawkę 2 razy na dobę po tabletce.

rfxge6hhcx5oy37q.png
Ja również 2 razy dziennie po 1 tabletce. Ale przyznam że chciałabym już moc przestać brać bo tak jak pisałyście jest to uciążliwe. Ale czego się nie robi dla dobra i zdrowia maleństw ;) [emoji8]
 
reklama
Witam nowe mamusie:)
Ja po wizycie. Wszystko w porządku z dzidzia, ale ogólnie jestem niezadowolona z wizyty. Po pierwsze Mało mówiła, nie dała mi zdjęcia. Dobrze, że posluchalam serduszka przez chwilę.
A po drugie sama pozapominalam wielu rzeczy. Zapytać o mój Pieprzyk na sutku. Muszę go skonsultować z dermatologiem, bo mi się zmienil. Przypomnieć o toksoplazmozie, bo robiłam ja przed ciąża i miała teraz na nią zerknąć.
No, ale trudno najważniejsze, że wszystko w porządku :)
A glukoze będę musiała powtórzyć między 20 a 24tc. Na razie nic się nie dzieje.

Lady pokaż proszę te stroje. Jadę w lipcu do Włoch i sama nie wiem jaki strój kupić.
A tak w ogóle co myślicie o takich wyjazdach? Jedziemy samochodem, już wyrobilismy sobie europejskie karty ubezpieczenia zdrowotnego.
Jesli ciaza nie jest zagrozona to spokojnie bym jechala :)
 
Do góry