reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Ewka_85 no a mnie boli ale niewiem czy to ten;-) bo boli az pod nos ale nie ciagle tylko od czasu do czasu;-) moze jest jescze nadzieja na ratunek... Chyba przejde sie do jescze jednego dentysty
 
reklama
Anusiak klucie od strony tyleczka, to zazwyczaj hemoroidy,niestety bardzo czesto pojawiaja sie w ciazy, jak I po, juz teraz czasami bol jest okropny, zawsze pod koniec ciazy byla to dla mnie udreka, bol okropny, jak by mi ktos łom w d... wsadzal :/
 
Ojej :/ mam nadzieje ze wszystko w porządku;)

Co do luteiny - ja biorę duphaston i bede go brała do 16 tc na pewno a dalej zobaczymy, tyle ze ja mam obciążony wywiad takze pewnie dlatego.

Dziewczyny a jak wasze cery ? Bo ja nigdy jakiejs super nie miałam ale teraz to masakra :/ nie chce używać żadnych kremów ale moze macie jakieś naturalne sposoby ..
Nie znam naturalnych sposobów na poprawę. Mnie wysypało na początku ciąży, teraz już się uspokoiło. Idealnie nie jest ale też nigdy idealnie nie było. Nawet lepiej teraz niż przed ciążą.
 
Cześć mamusie ;) już jestem po wizycie, dzidzia ma się świetnie! Faktycznie kochanie nic nie zaszkodzi maluszkowi rozmawiałam z lekarzem i co najważniejsze ujawnił się maluszek!! Na 90 % chlopczyk :) lekarz mówił że raczej tak mocno lechtaczka nie jest opuchnieta by się zrobiła dziewczynka :) choć 100% pewność da za dwa tygodnie na wizycie :) cichą nadzieję na dziewczynkę miałam ale powiem wam że jak lekarz powiedział o chlopczyku to uśmiech do teraz mi z ust nie schodzi :) to moje pierwsze dziecko :)

Kichanie nie zaszkodzi :p pomyłka w poście :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam nowe mamusie:)
Ja po wizycie. Wszystko w porządku z dzidzia, ale ogólnie jestem niezadowolona z wizyty. Po pierwsze Mało mówiła, nie dała mi zdjęcia. Dobrze, że posluchalam serduszka przez chwilę.
A po drugie sama pozapominalam wielu rzeczy. Zapytać o mój Pieprzyk na sutku. Muszę go skonsultować z dermatologiem, bo mi się zmienil. Przypomnieć o toksoplazmozie, bo robiłam ja przed ciąża i miała teraz na nią zerknąć.
No, ale trudno najważniejsze, że wszystko w porządku :)
A glukoze będę musiała powtórzyć między 20 a 24tc. Na razie nic się nie dzieje.

Lady pokaż proszę te stroje. Jadę w lipcu do Włoch i sama nie wiem jaki strój kupić.
A tak w ogóle co myślicie o takich wyjazdach? Jedziemy samochodem, już wyrobilismy sobie europejskie karty ubezpieczenia zdrowotnego.
My jak się dowiedzieliśmy że jesteśmy w ciąży to zamieniliśmy wyjazd nad morze na wisle bo tylko 180km. Nie chciałoby mi się siedzieć w aucie tyle godzin z brzuchem. Ale każdy inaczej czuje

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@inka.jestem chlopak będzie :)

oar89n7312bz9t17.png
 
witajcie, co do testów nifty, to on do końca nie jest wiarygodny, rozmawiałam na ten temat z genetykiem z którym miałam konsultacje, jego wynik jest statystyczny i jak coś to może po nim zostać zalecona amniopunkcja. W nifty jest to fajne że może zostać określona płeć wcześniej. Ja w przyszły wtorek będę miała robioną amniopunkcje, a dzień później podaną immunoglobinę anty-D gdyż mam ujemną grupę krwi.

Mam pytanie do dziewczyn które już ją miały robione, jak się po niej ogólnie czułyście?
Samo badanie dla mnie średnio przyjemne, ale błyskawiczne, jakieś 30 sek. czułam się bez zmian, nic nie bolało, nic nie ciągnęło. Tyle że lekarz od razu zapowiedział, że po tym badaniu 5 dni odpoczywamy i wypisał mi zwolnienie. Nastawiałam się na 1 dzień odpoczynku, ale nie oponowałam. Po amnio też dostajesz w wyniku płeć.
 
reklama
Do góry