reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja tez po wizycie. Moje dziecko to leniwiec, zawsze śpi na usg :D
Serce 137 na minute, lekarz mowil ze jak na ten wiek ciazy to dobrze, bo bedzie zwalnialo, ale tak mysle ze moze dlatego ze spala to tez bylo tak malo. Ogolnie wszystko ok. Nie chcial mi plci powiedziec, ale jak dopytalam to powiedzial, ze nic nie sterczy ale na nastepnej wizycie potwierdzi :D
Aaa no i lozysko mam nisko, ale mowi, ze powinno pojsc do góry.
Jestem szczesliwa :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny które miały amniopunkcje - jak się po tym czułyście? Ja mam biopsje kosmówki coś innego ale bardzo podobne w znieczuleniu miejscowym prawdopodobnie. Dajcie znać

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
 
Zjadłam dwa obiady [emoji85][emoji85][emoji85]

Anusiak ja na razie nie oderwałam metek i jak się okaże, ze to jednak Janek we mnie siedzi to oddam różowe rzeczy do pepco :) powinnam 19.06 już wiedzieć :)
Oj współczuje z tym zębem [emoji27]

Dziewczyny gratuluje Wam bardzo udanych wizyt!! Jak macie zdjęcia usg to chwalcie się koniecznie :)

Jestem padnięta. Nie wiem czy pamiętacie moje przeboje z pracodawca. Powoli zaczyna się wszystko wyjaśniać. Poprosiłam ZUS, aby do mnie bezpośrednio wypłacał zasiłek i teraz ZUS poprosił o dodatkowe dokumenty. Nie wyglada to złe :) być może się uda :)
Ale będę miała tez przeboje z sądem pracy, bo nie zamierzam odpuścić moich zaległych wynagrodzeń. Ale to później :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
witajcie, co do testów nifty, to on do końca nie jest wiarygodny, rozmawiałam na ten temat z genetykiem z którym miałam konsultacje, jego wynik jest statystyczny i jak coś to może po nim zostać zalecona amniopunkcja. W nifty jest to fajne że może zostać określona płeć wcześniej. Ja w przyszły wtorek będę miała robioną amniopunkcje, a dzień później podaną immunoglobinę anty-D gdyż mam ujemną grupę krwi.

Mam pytanie do dziewczyn które już ją miały robione, jak się po niej ogólnie czułyście?
Generalnie nic mi nie było po. Nie czułam po zabiegu czegoś innego. Tyle tylko że strach mi towarzyszył przez tydzień i oszczędzając się. A zabieg raczej sympatyczny nie był.
 
Dziewczyny które miały amniopunkcje - jak się po tym czułyście? Ja mam biopsje kosmówki coś innego ale bardzo podobne w znieczuleniu miejscowym prawdopodobnie. Dajcie znać

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
po zabiegu ok. Tylko strach o maleństwo żeby powikłań nie było.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zazdroszczę chłopakow... ja mam córkę wiec i syn by sie przydał dla równowagi głosów w rodzinie [emoji6][emoji4]
Jak sie uda to może w czwartek podglądniemy.

A tak na marginesie macie usg na każdej wizycie? Licze ze w czwartek mi zrobi zeby ewentualnie sprawdzic czy sa krwiaki i od razu zobaczyć jak się ma maleństwo.

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Dziewczyny zazdroszczę chłopakow... ja mam córkę wiec i syn by sie przydał dla równowagi głosów w rodzinie [emoji6][emoji4]
Jak sie uda to może w czwartek podglądniemy.

A tak na marginesie macie usg na każdej wizycie? Licze ze w czwartek mi zrobi zeby ewentualnie sprawdzic czy sa krwiaki i od razu zobaczyć jak się ma maleństwo.

rfxge6hhcx5oy37q.png
Ja mam robione na kazdej wizycie ale chodze prywatnie tez chcialabym juz wiedziec co bedzie :)
 
Ja mam robione na kazdej wizycie ale chodze prywatnie tez chcialabym juz wiedziec co bedzie :)
Tez właśnie chodzę prywatnie i myślę ze jeśli sa jakies problemy to tym bardziej zrobi... zreszta jestem ciekawa jak uroslo... bo za każdym razem gin twierdzi ze jest duże...hmmm... oby to nie jakaś cukrzyca ciazowa.

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
reklama
Tez właśnie chodzę prywatnie i myślę ze jeśli sa jakies problemy to tym bardziej zrobi... zreszta jestem ciekawa jak uroslo... bo za każdym razem gin twierdzi ze jest duże...hmmm... oby to nie jakaś cukrzyca ciazowa.

rfxge6hhcx5oy37q.png
Nie martw sie na zapas napewno wszystko bedzie dobrze ja jak tylko mnie cos zaboli albo cos to odrazu mysle ze dzieje sie cos zlego a pozniejsie okazuje ze wszystko jest ok:)
 
Do góry