reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dobre wyniki amniopunkcji, a szczególnie za biopsje Mariki.

W związku z moimi bólami w odcinku lędźwiowym promieniującymi do nogi poszłam dzisiaj do rodzinnego i dostała skierowanie do neurologa. 13 czerwca wizyta, zobaczymy co i powie...lekarka nastraszyła mnie, że to może być wskazanie do cc...
Wczoraj pierwszy raz znalazłam serduszko dzidziusia :) myślałam, że jestem za gruba i nie słychać :-p a okazało się, że za wysoko szukałam :laugh2: szukałam w połowie odległości między spojeniem, a pępkiem, a znalazłam zaraz nad spojeniem ;-) ;) ale dzidziuś robił takie fikołki, że uciekał mi co chwilę ;-) ;)

Ja tez nie czuję ruchów, tzn czasami coś czuję, ale nie jest to regularne, więc uznaję, że nie ruchy.
Dziewczyny, to nie jest tak, że w każdej kolejnej ciąży czuje się wcześniej i np w 5 to już w 8 tc ;-) ;) teoria szybszego odczuwania ruchów bierze sie z tego, że w kolejnej ciąży wiemy jakie to jest uczucie. Inną sprawą jest, że ruchy dziecka bardzo łatwo pomylić z ruchami jelit, ja np długo po porodzie czułam "ruchy" do tego stopnia, że wydawało mi się, że w kolejnej ciąży jestem :laugh2:

Wiem, ze jestem okropna, ale jak coś Wam się przypomni, to edytujcie posty, bo produkujecie niepotrzebne kolejne strony (rekordzistka napisała trzy lub cztery posty jeden pod drugim :cool2:).
 
reklama
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt. Ja codziennie zaczynm juz swirowac i mislec czy ta moja gin sie nie pomylila hehe wogole to unosi mi sie codziennie i kurcze nic mnie nie boli nic nie ciagnie brzuch niby rosnie. Jutro zaczynam 15 tydzien... kiedy zacznie mnie laskotac....? Myslalam ze w 3 ciazy bedzie to szybcieh

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę ze jeszcze z tydzień i poczujesz :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
gratuluje udanych wizyt ☺

@Marika92 trzymamy kciuki ☺

widze że pojawił sie temat cery u mnie jest ochydna wysypało mi całe czoło , szyje, dekolt i ramiona ☺
 
O matko @lena_89 toś mnie nastraszyla, ja tez mam taki ból nad posladkiem i promieniuje na noge, czasem nie mogę jej podnieść z bólu, cos mi sie wydaje ze to rwa kulszowa. W takim razie tez bede musiała sie wybrac do lekarza po skierowanie. Daj koniecznie znac co powie Twoj lekarz, bo na pewno bedziesz miala wczesniej wizytę. @89Katia pamietam, ze Ty tez mialas taka sytuacje i też mialas sie do neurologa umówić, bylas juz moze u niego?

Mnie czeka dluuuuga nocka w pracyyy... :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do cery to u mnie najpierw sie pogorszyla a potem poprawila, a teraz znowu bez szalu.
Jak umyje i nakremuje to mnie piecze i czuje jakbym sie poparzyla, do tego jest cala czerwona. Nawet po bambino tak mam, juz nie wiem czym sie smarowac :( :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Moze uczulilas sie ma krem? Jak piecze I jrst czerwona to oznaki uczulenia. Radze odstawic wszelkie oliwki jak jest goraco I bedziesz na sloncu, duzo latwiej wtedy o poparzenia ;)
 
reklama
Ja mam takue bóle jakby mięśni pośladków promieniujące na uda z tyłu ze jak mam b.aktywny dzień na nogach to od popołudnia tak boli że nie wiem .. ja to mam na pewno od kregosłupa. Zawalam orbitrek i dlatego. B.duzo nosiłam dzieci i teraz choc rzadko zdarza mi sie podniesc 20 kg klocuszka ;) niestety kregosłup tego nie lubi :/

oar89n7312bz9t17.png
 
Do góry