reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Jejku... Jak ja się stresuje :( boję się bardzo.. Z jednej strony czegoś się dowiem (za jakiś czas) a z drugiej boję się że maluszkowi mogą zrobić krzywdę :( bije się z myślami... Ehhh niedobrze mi ze strachu :(

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
 
reklama
Moze uczulilas sie ma krem? Jak piecze I jrst czerwona to oznaki uczulenia. Radze odstawic wszelkie oliwki jak jest goraco I bedziesz na sloncu, duzo latwiej wtedy o poparzenia ;)
Mycha, moja cera jeszcze slonca nie widziala w tym sezonie zbyt duzo, oliwek tez nie stosuje na twarz. Wprawdzie do tej pory stosowalam krem na naczynka, wiec moze on mnie uczula, ale po bambino tez tak mam, więc nie wiem :/
sprobuje jakis krem z maslem shea, bo oleju kokosowego moja cera nie lubi za bardzo.
Przewalone po prostu, bez makijazu wygladam z ta czerwona twarzą jak zawodowy pijak :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mycha, moja cera jeszcze slonca nie widziala w tym sezonie zbyt duzo, oliwek tez nie stosuje na twarz. Wprawdzie do tej pory stosowalam krem na naczynka, wiec moze on mnie uczula, ale po bambino tez tak mam, więc nie wiem :/
sprobuje jakis krem z maslem shea, bo oleju kokosowego moja cera nie lubi za bardzo.
Przewalone po prostu, bez makijazu wygladam z ta czerwona twarzą jak zawodowy pijak :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na początku tez mialam jakby cały czas wypieki na twarzy...do tego sucha skórę ... właściwie po tym poznałam, ze jestem w ciąży. Teraz wszystko przeszło... cera ok... chociaz z tydzień temu na dekolcie pojawiły się czerwone syfki... ale wg mnie to albo reakcja na luteine albo perfumy... albo oba zareagowały razem... z tym, ze zaczyna samoistnie ustępować. Wszyscy wokół twierdzą, ze po buzi w ogole się nie zmieniłam i że będzie chłopak... no zobaczymy [emoji6]

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Hej

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dobre wyniki amniopunkcji, a szczególnie za biopsje Mariki.

W związku z moimi bólami w odcinku lędźwiowym promieniującymi do nogi poszłam dzisiaj do rodzinnego i dostała skierowanie do neurologa. 13 czerwca wizyta, zobaczymy co i powie...lekarka nastraszyła mnie, że to może być wskazanie do cc...
Wczoraj pierwszy raz znalazłam serduszko dzidziusia :) myślałam, że jestem za gruba i nie słychać :-p a okazało się, że za wysoko szukałam :laugh2: szukałam w połowie odległości między spojeniem, a pępkiem, a znalazłam zaraz nad spojeniem ;-) ;) ale dzidziuś robił takie fikołki, że uciekał mi co chwilę ;-) ;)

Ja tez nie czuję ruchów, tzn czasami coś czuję, ale nie jest to regularne, więc uznaję, że nie ruchy.
Dziewczyny, to nie jest tak, że w każdej kolejnej ciąży czuje się wcześniej i np w 5 to już w 8 tc ;-) ;) teoria szybszego odczuwania ruchów bierze sie z tego, że w kolejnej ciąży wiemy jakie to jest uczucie. Inną sprawą jest, że ruchy dziecka bardzo łatwo pomylić z ruchami jelit, ja np długo po porodzie czułam "ruchy" do tego stopnia, że wydawało mi się, że w kolejnej ciąży jestem :laugh2:

Wiem, ze jestem okropna, ale jak coś Wam się przypomni, to edytujcie posty, bo produkujecie niepotrzebne kolejne strony (rekordzistka napisała trzy lub cztery posty jeden pod drugim :cool2:).
Mnie tez boli a bylam wczoraj u lekarza to powiedzial ze takie cos moze sie zdarzyc mi bol pronieniuje do bokow i pachwin kazal brac paracetamol i nospe
 
Dzień dobry!:)

Gratuluję wczorajszych wizyt!
Cieszę się, że wszystko z maluszkami dobrze :)

@Marika92 trzymam kciuki za dzisiejsze badanie :*

Ja właśnie wstałam i najchętniej bym coś zjadła oczywiście, ale niestety dzisiaj czeka mnie picie glukozy :( mam nadzieję, że dam rade :p na szczęście mój M. będzie mi towarzyszył :) :)

Miłego dnia!
 
Jejku... Jak ja się stresuje :( boję się bardzo.. Z jednej strony czegoś się dowiem (za jakiś czas) a z drugiej boję się że maluszkowi mogą zrobić krzywdę :( bije się z myślami... Ehhh niedobrze mi ze strachu :(

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
Nie bój się, nie stresuj - to nie pomoże. Lekarze wiedzą co robią. Trzymaj się.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku... Jak ja się stresuje :( boję się bardzo.. Z jednej strony czegoś się dowiem (za jakiś czas) a z drugiej boję się że maluszkowi mogą zrobić krzywdę :( bije się z myślami... Ehhh niedobrze mi ze strachu :(

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
Musisz iść na badanie! Więc odpedzaj złe myśli. Pomyśl sobie że nie Ty pierwsza. Już dwie koleżanki z forum miały amniopunkcje. Będzie dobrze. Daj znać po badaniu.

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :)

Ja właśnie wróciłam z pobrania krwi. Zaraz śniadanko i zobaczymy co dzisiejszy dzień przyniesie :) nic konkretnego zrobić nie musze...tylko poprasowac :)

Gratulacje udanych wizyt!

Marika trzymaj się dzisiaj! Będzie dobrze. Musi.

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Do góry