reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ojej :/ mam nadzieje ze wszystko w porządku;)

Co do luteiny - ja biorę duphaston i bede go brała do 16 tc na pewno a dalej zobaczymy, tyle ze ja mam obciążony wywiad takze pewnie dlatego.

Dziewczyny a jak wasze cery ? Bo ja nigdy jakiejs super nie miałam ale teraz to masakra :/ nie chce używać żadnych kremów ale moze macie jakieś naturalne sposoby ..
A co do cery. Szczerze mam dość. Wysypało mnie strasznie i nic nie pomaga na to... Może wy macie jakieś sprawdzone sposoby aby pozbyć się tych wyprysków ;)
 
reklama
witajcie, co do testów nifty, to on do końca nie jest wiarygodny, rozmawiałam na ten temat z genetykiem z którym miałam konsultacje, jego wynik jest statystyczny i jak coś to może po nim zostać zalecona amniopunkcja. W nifty jest to fajne że może zostać określona płeć wcześniej. Ja w przyszły wtorek będę miała robioną amniopunkcje, a dzień później podaną immunoglobinę anty-D gdyż mam ujemną grupę krwi.

Mam pytanie do dziewczyn które już ją miały robione, jak się po niej ogólnie czułyście?
 
Ale duzo do nadrobienia mialam ;-)
Witam nowe mamusie;-)
Trzymam kciuki za wizyty;-)
Bylam dzisiaj u dentysty i sie zalamalam...
Mam do wyrwania dwojke ktora byla leczona pod koniec tamtego roku a tu sie okazalo ze jest martwa czy jakos tak i nadaje sie do wyrwania. A ze biore takie a nie inne leki mam jutro ponad planowa wizyte u gina bo musi dac zgode na te wyrywanie i okreslic ile czasu mam nie brac acardu i zwiekszyc dawke luteiny... Z wrazenia nawet nie zapytalam ile kosztuje taki implant zabka...
 
Dziewczyny czy czujecie ból spojenia? To chyba trochę za wczesnie....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Bea.ta mam okropny pysk! Pytałam sie w aptekach, żeby mi coś dały. Nic bez recepty nie ma.
Mojego lekarza pytałam - wyslal mnie do dermatologa. Grrr-.-

@89Katia ja mam czasem takie wrazenie. Ostatnio przy współżyciu tak niekomfortowo sie czułam. Cały czas haczylismy o kość. Feee.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja ciągle czuję macice :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ale duzo do nadrobienia mialam ;-)
Witam nowe mamusie;-)
Trzymam kciuki za wizyty;-)
Bylam dzisiaj u dentysty i sie zalamalam...
Mam do wyrwania dwojke ktora byla leczona pod koniec tamtego roku a tu sie okazalo ze jest martwa czy jakos tak i nadaje sie do wyrwania. A ze biore takie a nie inne leki mam jutro ponad planowa wizyte u gina bo musi dac zgode na te wyrywanie i okreslic ile czasu mam nie brac acardu i zwiekszyc dawke luteiny... Z wrazenia nawet nie zapytalam ile kosztuje taki implant zabka...
Ja juz taka przygodę z zebami przechodziłam ... w zeszłym roku powiedzieli mi 1200zl lub więcej w zależności od rodzaju tzw.koronki. na razie zrobilam wymiane wypełnienia i na tym poprzestalam... reszte chyba po porodzie zrobię bo martwy ząb poza faktem ze moze zmieniać kolor w niczym mi nie przeszkadza.

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
@Ewka_85 a nie boli Cie ten zab?

@89Katia ja czuje macice i to porzadnie i klucie jakby w tylku ale mam tylozgiecie wiec chyba od tego.

Znowu poszalam w pepco Katia nasz dziewczyny beda tak samo ubrane;-) gorzej jak mojej cos wyrosnie miedzy nozkami to pierwsze 3 miesiace bedzie chlopakiem w rozu;-)
 
reklama
@Ewka_85 a nie boli Cie ten zab?

@89Katia ja czuje macice i to porzadnie i klucie jakby w tylku ale mam tylozgiecie wiec chyba od tego.

Znowu poszalam w pepco Katia nasz dziewczyny beda tak samo ubrane;-) gorzej jak mojej cos wyrosnie miedzy nozkami to pierwsze 3 miesiace bedzie chlopakiem w rozu;-)
Teoretycznie martwy zab nie boli... w ogóle go nie czułam a juz kilka lat jest martwy [emoji6]

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Do góry