reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
I po Komunii Było wspaniałe. Brzusio się najadł córką szczęśliwa Trochę się przemęczyłam ale mąż się zajął wszystkim w restauracji i po a dzisiaj leniuchuje.
 
reklama
u mnie gin robi USG przy kazdej wizycie, i dzis własnie miałam kolejne. Z dzidzią wszystko w porzadku, ma niecałe 1100g, wod plodowych dużo więc maluch ma jeszcze pełną swobodę ruchow. Moj termin to 22.08.
 
Mój lekarz tez przy każdej wizycie robi USG. Truskawa, super ze wizyta udana i z maluchem wszystko ok.
Kamila, ja tez wspominam Komunie syna ze wzruszeniem. Następna będzie za 10 lat! :biggrin2:

Ja ubranek jeszcze nie piore bo muszę kupić szafe żeby mieć je gdzie pochować.
 
Hejka
Witam z łóżeczka. Dziś kładę się spać wyjątkowo wcześnie. Padam. Dostałam w pracy straszny wycisk. Nie wiem jak ludzie nie mogą zrozumieć, że jak jest się w ciąży to należy się oszczędzać i robią wręcz odwrotnie. Upychają tak, że i bez ciąży trudno dać radę, tłumacząc się zdaniem: " bo niedługo cię nie będzie"...
Zastanawiam się czy nie zmniejszyć sobie pracy do 3 dni, bo i tak ma przyjść ktoś na zastępstwo to niech mu wciskają...[emoji12]
Zakończyłam dzień zakupem torby do wózka. Takiej praktycznej, z prawdziwego zdarzenia ( jak dojdzie wstawie foty) i od razu humor lepszy[emoji1]

@Dziobo ja będę prać i prasować jak się przeprowadzimy, choć wiem, że rozsądnie byłoby już teraz, jak jeszcze siły są.

@Kamila198234 super, że Komunia się udała.

@truskawa83 gratki wizyty


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a ja prac nie mam jeszcze czego bo jeszcze nic nie kupiłam....
Podziwiam Te z Was, które cały czas pozostają aktywne zawodowo. Ja jestem na L-4 ale samo zajmowanie się domem i starszą dwójką jest dla mnie męczące.
 
Vercia ja też mam miseczkę dużą...narazie f a kto wie co będzie przed samym porodem.
Dziobo ciuszki nawet w meblach Ci się zdążą jeszcze zakurzyć.
Ja mam usg prenatalne za tydzień w poniedziałek.
Moje kopniaki też już są bardzo bolesne.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam 2 dzieci do opieki w domu i pracuję jeszcze też.Ale już mnie raczej w pracy oszczędzają.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja od kilku dni juz nie pracuje i powiem ze to jest po prostu luksus. Odpoczywam, spaceruje i nawet te nieszczęsne biodra mniej bola! Z tym ze mam prace w domu bo muszę zakonczyc cala dokumentacje, i wszystkie sprawy zwiazane z zakończeniem roku szkolnego.
Łącze się w bólu z dziewczynami z dużymi stanikowymi miseczkami :growl: Dziewczyny a czy będziecie kupowały staniki przez internet czy w sklepach stacjonarnych? Ja nigdy nie miałam typowego stanika do karmienia a mieszkam w małym miasteczku i watpie ze gdzieś tutaj kupie.
Kopniaki mnie nie bola. Wręcz przeciwnie, sprawiaja mi przyjemność. Ale mój synek nie kopie zbyt intensywnie, zresztą starszy tez był i jest spokojny ;)
Miłego dnia!
Czy Wy tez macie taką fazę na truskawki? :p
 
Do góry