reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kurcze tez ja znam. Mam nawet jej książkę kupiona. Masakra po prostu.. jeśli uda mi się zajść w ciążę znów kiedykolwiek to chyba będę strzepkiem nerwów przez 40tyg...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witch ja tez zaczynam diete noe tyle diete co cwiczenia ja akurat nie lubie byc na diecie bo ciezko wychodzi mi z tym ale cwiczenia sa super daja tyle szczescia a tym bardziej ze czeka mnie teraz tyle imprez a jeszcze pracuje w takim miejscu co nie wskazsne jest byc grubaskiem.
Paula nie tylko do 40 tyg chyba bycie mama to ciagle zamartwianie nawet jak dzieci duze ostatnio taka babeczka z pracy opowiadala mi ile jej corka przeszla w tym byly poronienia ciaza pozamaciczna oraz pochowali 3 miesiecznego chlopczyka co ta kobieta musiala przejsc ale doczekala 2 dzieci teraz chlopczyk 7 letni jest w szpitalu dostal dusznosci takze widzicie ze i po urodzeniu dziecka jest stres.
 
Dziewczyny wiem,ze wiele z Was kojarzy Mamaginekolg,byla w ciazy,24 tydzien,dzidzius zmarl dzis lub wczoraj,jestem w ogromnym szoku[emoji24][emoji24][emoji24]
Swaitelko dla Biednego Ernescika [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ojej ja wiem bo przesiaduje u niej dość często matko to faktycznie straszne :( biedna już drugie dziecko straciła w takim razie :(
 
@Zaaaneta To nawet bardzo dobrze! Czas się zawsze do wizyty będzie dłużył ;-)

@zosiak Niestety u mnie same ćwiczenia nie przynoszą efektu. Muszę być na diecie. I niestety przy dwójce maluchów też ciężko znaleźć czas na regularne ćwiczenia. Teraz tylko czekam aż mi obok pracy otworzą siłownię (ale to dopiero po wakacjach bo robią remont), to sobie zawsze znajdę godzinkę ze 3x w tygodniu, by poćwiczyć.
 
@roxie123 a Ty sie nie zalamuj,choc wiem co czujesz.
Mnie strasznie wkurza jak rodzinka mojego M wyputuje o moje przyjaciolki czy siostre ktore sa w ciazy,no ryczec mi sie chce,czy oni nie wiedza ,ze robia mi przykrosc.

Racja dziewcZyny trZeba cieszyc sie z zycia ale kazda z nas lapie czasem dola[emoji20]
Ja tez bardzo pragne dzidziusia i nie moge sie doczekac[emoji22]

Witch ja to bym juz chciala styczen i na porodowke[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja wiem jak jest jak każdy się pyta o to kiedy dziecko (w moim wypadku drugie) bo Julka duża i czemu taka duża różnice wieku chcemy. Nie nie chcemy. Miały być 3 lata a w tym momencie byłoby już 6.. Ludzie nie potrafią pomyśleć że kogoś może spotkać tragedia. Jak ktoś mnie pyta teraz o drugie to mówię że raczej trzecie. Poronienie przestało być tematem tabu.

Tak myślę o tej mamie ginekolog. .. jeśli wszystko było dobrze to myślę że Mały mógł się udusić pepowina. Bo miała chyba polowkowe. Chyba ze nikomu nie mówiła ze coś się złego działo.. Zdrowe serduszko tez nie przestaje nagle bic.. albo jakaś choroba która na usg nie wykryto. Niemniej tragedia niewyobrażalna..

Ja juz na pewno po polodnych. Trochę poszaleliśmy w tym cyklu [emoji38]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i mój pęcherzyk nie pękł i ma już 3cm... teraz mam przed 5 dni brać dupka.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny musimy brac poprawke nad osobami ktore ciagle dopytuja mysle ze czasami to brak wyczucia niewiedza w jakoej sytuacji jestesmy , ja juz w szkole slyszalam pytania czy czasem nie jestem w ciazy i pytania kiedy, w pracy tez takie pytania, mozna przywyknac do tego jednym uchem wpuscic drugim wypuscic oczywiscie przykro mi jest ale co ja bede wszystkim tlumaczyc dlaczego przeciez to nie jest tak ze my nie chcemy tylko nie mozemy, najlepiej powiedziec ze w swoim czasie i osoba odpusci;)
 
Do góry