reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Cześć dziewczyny :) dzisiaj są haremki ciążowe w Lidlu była już może któraś z Was? jaka jest jakość?

oar89n7312bz9t17.png
Ja bym się wybrała, ale mam jedno dziecię w domu i mało czasu, więc póki co nie dam rady.
 
reklama
Cześć miśki,
Trzymam kciuki za wizyty:)

A ja mam takie pytanie czy wybiera się któraś z Was do szkoły rodzenia, kiedy się zapisać, i ewentualnie czy polecacie?

Wydaje mi się że pomału zaczynam czuć malucha choć nie jestem pewna. Mam łożysko z przodu i nie czuje tego tak "pod ręką" tylko tak jakby głęboko, szczególnie po południu i wieczorem. Nie jestem pewna czy to to..
 
Pan od zmywarki będzie jednak jutro. Jakoś przeżyję. Dobrze, że mąż wszystko wczoraj pozmywał :p a dziś zapowiedział obiad na wynos, więc nie muszę gotować. Kochany :D wie jak nienawidzę zmywać. Po prostu mogę robić wszystko, tylko nie zmywanie. Wolę prać ręcznie, niż myć naczynia :p Jak się wprowadzaliśmy to mówiłam, że mogę nie kupić łóżka i spać na podłodze, ale bez zmywarki nie wprowadzę sie :p

Dziś mam luzik :D posprzątane, gotować nie muszę. Fajnie :) Odkurzę tylko i umyję podłogi.
 
@itucha u mnie dokładnie tak samo ... trendy się tak zmieniają a remontu co chwile nikt robić nie będzie.
Mi styl skandynawski się podoba ale taki nie cegła na ścianie itp tylko drewno, okna drewniane pomalowane bejca na biało, lampki w oknach i mega dużo poduszek i koniecznie włochaty dywanik. Niestety mam zbyt nowoczesny dom aby pójść w tym kierunku :/

@estrelicia niezła znajoma hehe [emoji3]

@Borysiatko nie daj się [emoji6]

U mnie po burzy i ... głowa mi pęka, tak się kończy weekend Eh [emoji17]
Na pocieszenie kupiłam trochę ciuszków w h&m online korzystając z ostatniego dnia zniżki.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mni tez sie podoba styl skandynawski :)
 
Solenizantce życzę wszystkiego co najlepsze... spełnienia marzeń !
Wizytujacym samych dobrych wieści ;)
Shaggy daj znać po wizycie jak tam, z pewnością wszystko jest ok ;)
 
@ludek0288 ja byłam tylko na dwóch spotkaniach przyszpitalnej szkoły rodzenia. Później trafiłam już do szpitala i nie miałam możliwości uczestniczyć w zajęciach. Chociaż chyba za dużo nie straciłam, bo pani Kryśka (wiekowa kobita) darła się się na dziewczyny, że są za grube, że źle oddychają i raczej te zajęcia miały mało wspólnego z relaksem i pozytywnym nastawieniem do porodu i macierzyństwa :p ale to było na NFZ i przy szpitalu. Znajome chodziły do porządnych szkół rodzenia i byly zadowolone :) MIła atmosfera, pomocne położne.
Ale i bez szkoły będziesz wiedziała co i jak :) Instynkt macierzyński to coś pięknego :) raz dwa się uaktywnia i po prostu wiemy co robić :)

Szkoda, że 5 lat temu jak urządzałam mieszkanie nie było Szelągowskiej :p Ale powoli zmieniam to, co zrobiliśmy przy remoncie (ku "uciesze" męża :p )
 
hej, a ja miałam taki weekend ze tylko podczytywałam, a jeszcze pare stron mam z wczoraj :D szok. Dziś i ja mam w końcu wizytę, byłam na weselu i nawet dzidzia pozwoliła mi potańczyć troszkę :) wczoraj nawieźliśmy "słoików" i świeżo pieczony przez rodziców chleb, a dziś rano wyszłam na chwilę z domu ... i piesek sobie sięgnął i zjadł..

co do szkoły rodzenia ja się wybieram, bo mi wszyscy z otoczenia polecają, dużo ciekawostek można się dowiedzieć w dobrej szkole, a do tego są tam jakieś nauki masaży i inne, ogólnie znalazłam baaardzo ciekawą ofertę szkoły i to na nfz, a co do zapisania się, to u mnie po 20 tygodniu już trzeba się zapisać żeby po 30 już pójść , ale ja to bym chciała iść na nią już przed 30 tygodniem
 
Hej Dziewczyny... w koncu nadrobilam wczorajsze posty.

Jestem padnieta wczoraj mialam gości z 1.5 roczna córką... sobotnie sprzątanie poszło na marne... na scianach pełno malych łapek... i to również od 7 letniego syna znajomych... biszkopty sa wszędzie... moze już zapomniałam jak to jest bo moja córka ma juz prawie 9 lat... ale z drugiej strony o ile dobrze pamiętam to córka nigdy kiedy bylismy w gosciach nie chodzila z ciastkami rozsypujac po calym domu i starałam się żeby lapki były czyste... Oczywiście to nie wina dzieci... a moja znajoma z bananem na twarzy mówi ze nas przyzwyczajaja... chyba mam mniejszą tolerancję na takie zachowanie... tak się natyralam w sobotę w domu a dzisiaj bedzie powtorka z rozrywki ... [emoji52]
 
Cześć miśki,
Trzymam kciuki za wizyty:)

A ja mam takie pytanie czy wybiera się któraś z Was do szkoły rodzenia, kiedy się zapisać, i ewentualnie czy polecacie?

Wydaje mi się że pomału zaczynam czuć malucha choć nie jestem pewna. Mam łożysko z przodu i nie czuje tego tak "pod ręką" tylko tak jakby głęboko, szczególnie po południu i wieczorem. Nie jestem pewna czy to to..
Ja w pierwszej ciąży chodzilam do szkoły rodzenia i polecam , teraz nie wiem czy się zapiszę z czasem może być słabo przy dziecku .
A co do łożyska , to też mam na przedniej scianie i pierwsze ruchy czułam w 16 tyg.tak jak mówisz tak głęboko ,a teraz już pod ręką się kopniaczek zdaży ;)
W pierwszej ciąży z synkiem miałam też łożysko na przedniej i czułam ruchy już w 14 tc takią rybkę :)ale widocznie teraz mam więcej tłuszczyku na brzuchu i musiałam dłużej poczekać ;)
 
reklama
Hej dziewczyny! Witam sie po weekendzie. Znowu u mnie wesele, wiec nie zaglądałam do was. Niestety znowu nie nadrobię :(.
Trzymajcie sie! I dobrego tygodnia :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry