reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Wiki India ma rację. A kochana dzieci na mm to skąd kolki mają? Od kapusty w proszku? ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Mojej koleżanki syn na mm miał co dzień kolki. Zbliżała się 21 i wszyscy na szpilkach siedzieli, bo zaraz się zacznie. Ściągała sab simplex z Niemiec i przez 3 miesiące podawała.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No w ciąży to staram się w miarę dobrze ale co będę ukrywać, czasem się zjadło pizzę czy coś ale warzyw i owoców to dawno tyle nie przejadlam.

Skoro tak wszystkie mówicie to coś w tym chyba jest :) w każdym razie bardzo pocieszające. Dziękuję Wam :)

Z tym jedzeniem ciągle słucham i kotami na przemian.
 
Wlasnie to jest najgorsze - polozne starej daty, ktore nie przyjmuja do wiadomosci nowej wiedzy.
I my myslimy - no tak, to jest osoba z odpowiednim doswiadxzeniem i wyksztalceniem i na pewno ma racje, a niestety guzik prawda.
Mnie w szpitalu jedna polozna tez wprowadzila w blad zwiazany z podawaniem witaminy K.

MalaMi - swietny przyklad, sama w rozmowie z kolezankami stosujacymi diete i majacymi kolkowe dzieci pytalam czy kolki przechodza jak nie jedza tego i owego - odpowiedz zawsze ta sama - NIE


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A dzieci przewaznie maja przez 3 miesiace kolke takze ten.
Kapusta w proszku mnie rozwalila hahaha.
Bardziej uwazalabym po cc na rzeczy ktore wzdymaja bo ciecie boli.... Raz 9 miesiecy po pierwszym cc dostalam takiej kolki ze sie ruszac nie moglam i musialam brac jakies silne proszki przepisane na pogotowiu[emoji33][emoji33] ponoc to jest czesty skutek uboczny cc
 
Wiki, nie daj sie i nie martw. Pizza zjedzona od czasu do czasu tez nie zaszkodzi ;-)
Ja w drugiej ciazy to juz sie tak nie szczypalam. Pozwalalam sobie na fast foody i chinczyka ( nie mowie, ze nadmiernie, ale bez wyrzutow zdarzalo mi sie zjesc).
Piwo slabsze tez czasami wypijalam jak karmilam. Staralam sie je wypic jak najszybciej po ostatnim karmieniu, zeby zdazylo sie ulotnic do kolejnego


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry