reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Nie wiem ile trzeba byloby wypic tego soku z aloesu zeby dzialal az tak na hormony. Strona Party.pl nie jest dla mnie w zaden sposob opiniotworcza ;)

To moja ulubiona herbatka :(

Mavika, podałam pierwszy lepszy artykuł, ale wystarczy w googlach poszukać bardziej wiarygodnych stron i piszą to samo, że w ciąży zakazany aloes:
Link do: Zdrowie - Cudowna ro?lina - aloes - portal dla kobiet matkapolka.com.pl
Link do: Aloes - właściwości, przeciwwskazania do stosowania


Tak, delikatne najczęściej pod wieczór, nie są reguralne...czasem są czasem nie, ale cosik już tam czuć


16ud3e3kpztre1wh.png

Naprawdę już czujesz w 14 tygodniu? Jesteśmy w bardzo podobnym okresie ciąży a ja jeszcze nic nic :) Przy pierwszej ciąży to pewnie i do 20 tyg. sobie poczekam ;)
 
reklama
Witam Was

Rozpisałyście się.

Zdrówka Wam i Waszym pociechom w brzuszkach. Niech siedzą tam bezpiecznie. A Mamy niech zostaną bez zmartwień o ich zdrowie. Musi być dobrze, musi :)

My dziś leżakujemy po małych porządkach. Podbrzusze nieco boli. Trzeba odpocząć.

Dziś zrobiłam pierwszy niewinny zakup. Pluszowy króliczek.
Pokaz kroliczka :)
 
Mavika, podałam pierwszy lepszy artykuł, ale wystarczy w googlach poszukać bardziej wiarygodnych stron i piszą to samo, że w ciąży zakazany aloes:
Link do: Zdrowie - Cudowna ro?lina - aloes - portal dla kobiet matkapolka.com.pl
Link do: Aloes - właściwości, przeciwwskazania do stosowania




Naprawdę już czujesz w 14 tygodniu? Jesteśmy w bardzo podobnym okresie ciąży a ja jeszcze nic nic :) Przy pierwszej ciąży to pewnie i do 20 tyg. sobie poczekam ;)

Kochanie to moja trzecia ciąża. Noe jaram się jeszcze bo to takie smyranie...


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Juz Wam pisze coi jak.
Dzieciatka pieknie rosna maja sie dobrze.
Zamknieto mnie na oddziale bo wyskoczylo mi wysokie cisnienie 160/100 do tego to plamienie dali mi magnez w kroplowce ktory leci chocby mu sie nie chcialo.
Maluszki maja 52 mm 53 mm i 55 mm fikaja brykaja serduszka pieknie bija.
Wlasnie czuje przy tej kroplowce takie bulgotki w podbrzuszu i zastanawiam sie czy przypadkiem magnez nie podoba sie maluchom.
Jeszcze raz przepraszam za to czekanie ale badanie za badaniem i to tak jest potem
 
Juz Wam pisze coi jak.
Dzieciatka pieknie rosna maja sie dobrze.
Zamknieto mnie na oddziale bo wyskoczylo mi wysokie cisnienie 160/100 do tego to plamienie dali mi magnez w kroplowce ktory leci chocby mu sie nie chcialo.
Maluszki maja 52 mm 53 mm i 55 mm fikaja brykaja serduszka pieknie bija.
Wlasnie czuje przy tej kroplowce takie bulgotki w podbrzuszu i zastanawiam sie czy przypadkiem magnez nie podoba sie maluchom.
Jeszcze raz przepraszam za to czekanie ale badanie za badaniem i to tak jest potem

Świetnie! A czemu plamiłaś, powiedzieli Ci?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry