reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek i łóżeczko

reklama
My właśnie wcześniej oglądaliśmy drewniane. Mąż zaś zmienił zdanie teraz po rozmowie z kolegami. Co fakt to fakt... przyda się na wyjeździe ale nie jestem zbyt przekonana do używania na codzień.

Dziękuję wam za opinię. ♡
 
@Miś-owa Mój przyjaciel używa turystycznego na co dzień i bardzo sobie chwali, a z kolei przyjaciółka wręcz przeciwnie, stoi u niej nieużywane. Różne dzieci, różne rodziny, różne opinie... sama nie wiem co chcę, zastanawiałam się nad koszem mojżesza na początek, bo mamy mało miejsca i też jest mobilny, ale to z kolei dodatkowy wydatek.
 
Dla naszej Zosi planuję w sypialni standardowe drewniane a na dole w salonie będzie dodatkowe turystyczne.
Dokładnie tez tak planowałam. Sypialnie mamy u góry, a całe życie w ciągu dnia toczy się na dole domu. Myślałam o wstawieniu do pokoju na dole takiego lozeczka turystycznego ale jeszcze się nad tym zastanawiam. Widziałam, że najwyższy poziom jest montowany, że tak to nazwę na zamek i to sprowadza do pewnych wątpliwości z mojej strony. Nigdy nie korzystałam z takiego lozeczka. Zobaczymy!!!! Polecasz jakieś sensowne i bezpieczne?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na coś takiego patrzę. Synio nie spał w swoim wcześniak uwielbiał kangurkowanie i ani rusz bez mamy przez pierwszy rok życia. W gondoli nie jeździł wcale bo spał tylko na brzuchu i w wózku ryk. Ogólnie sprzedałam praktycznie nowy wózek. Wszystko zresztą sprzedałam. Stwierdziłam po rozwodzie ze więcej dzieci nie będzie a kasa się przyda i teraz nie nam nic

Link do: LIONELO SVEN PLUS ŁÓŻKO TURYSTYCZNE KOJEC BRĄZOWY

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Ostatnia edycja:
Ja na coś takiego patrzę. Synio nie spał w swoim wcześniak uwielbiał kangurkowanie i ani rusz bez mamy przez pierwszy rok życia. W gondoli nie jeździł wcale bo spał tylko na brzuchu i w wózku ryk. Ogólnie sprzedałam praktycznie nowy wózek. Wszystko zresztą sprzedałam. Stwierdziłam po rozwodzie ze więcej dzieci nie będzie a kasa się przyda i teraz nie nam nic

Link do: LIONELO SVEN PLUS ŁÓŻKO TURYSTYCZNE KOJEC BRĄZOWY

f2w3skjol4llo8s8.png
To łóżeczko jest bardzo fajne i dobrej jakości. Kupowalismy w sierpniu na prezent, niebiesko szare, rodzice malucha są bardzo zadowoleni. Na górze domu mają drewniane a to turystyczne na dole ☺️
 
reklama
Dokładnie tez tak planowałam. Sypialnie mamy u góry, a całe życie w ciągu dnia toczy się na dole domu. Myślałam o wstawieniu do pokoju na dole takiego lozeczka turystycznego ale jeszcze się nad tym zastanawiam. Widziałam, że najwyższy poziom jest montowany, że tak to nazwę na zamek i to sprowadza do pewnych wątpliwości z mojej strony. Nigdy nie korzystałam z takiego lozeczka. Zobaczymy!!!! Polecasz jakieś sensowne i bezpieczne?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Link do: BABY DESIGN DREAM ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE 2W1 Wys.24H
Myślałam o takim łóżeczku ale czy kupię to się okaże bo kompletnie się na nich nie znam. Muszę poczytać jakieś opinie :)
 
Do góry