reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

[emoji182][emoji182][emoji182]


85993e3koj7clzdz.png
:oops:
 
reklama
Też chciałabym żeby to była ona albo ktoś z lekarzy, którego zdążyłam poznać, ale mają tyle pacjentek, że nie zdziwiłabym się gdyby był to ktoś "obcy"... Strasznie boję się porodu.. przeraża mnie rodzenie naturalnie, bo jak mam wykluć dwie istoty :o?! I CC też mnie przeraża, jak potem mam się nimi opiekować z rozciętym brzuchem?!
Hej przy ciazy blizniaczej raczej 99% to porody przez CC.
Co do samopoczucia po spokojnie dasz rade nie jest to takie straszne czasem nawet mniej bolesne niz po SN.
Ja bede musiala sobie poradzic z 3 maluszkami wiec kobitki wieloracze damy rade KTO JAK NIE MY.
Jestes swiadoma szybszego porodu i dosc szybszego trafienia do szpitala zeby mogli podac sterydy na rozwiniecie pluc maluchom ??
 
reklama
Moje roztargnienie i zaćmienie ciążowe chyba przeszło na mojego męża [emoji23] poprosiłam go, żeby kupił mi chusteczki nawilżone, do wycierania rąk, żebym nie musiała za każdym razem wstawać jak mam klejące od pomarańczy itp. Wiecie co mi kupił?

[emoji23]

1504710134-aaaaaa.jpeg
Hahah oh ci faceci.. jak dzieci no jak dzieci :D
 
Do góry