reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny !!!! U nas kryzys niewyspania i płaczu mamusi zazegnany. Staś śpi po 4h, szybko się najada mleka by mi starczyło na dwóch takich glodomorow...we wtorek położna zdjęła mi szwy, niezbyt przyjemne ale już tylko zostały jakieś wewnętrzne co się niby rozpuszczaja a mimo to trzeba wyjac. Trochę boli mnie pupa ale mam nadzieję że niedługo przejdzie. Staś już waży 3, 97 kg. Także szybko wrócił do wagi urodzeniowej i to z zapasem. Dziś się trochę zmartwilam że ma trochę nierówna czaszkę, takie wypukłe ma po jednej stronie. A jak główki waszych maluszków?
Aneczqa super że dałaś radę ż karmieniem!!też mnie bolało może nie tak jak Ciebie ale też używałam lanoline a nawet tribiotyk przez moment ale musiałam splukiwac przed ka rmieniem...
Kamila współczuję zapalenia. Szybkiego powrotu do zdrowia!
Kochana a to jest taki jakby guzek? Bo jeśli tak to jest krwiak o wchłonie się. Mi w szpitalu o tym nikt nie powiedział i tylko strachu najadłam się
 
reklama
No może w końcu się uda :) Zoja wita ciocie :)
Zoja2.jpg
 

Załączniki

  • Zoja2.jpg
    Zoja2.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 670
Dla dziewczyn, które chciałyby wstawić zdjęcia to:
1. zapiszcie je w jpg i zmniejszcie rozmiar do ok 100 KB
2. w odpowiedzi, ja wybrałam opcję "wyślij plik", rozmiar był ok, i wybrałam obraz na całość, a nie miniaturkę
 
Taki podłużny jakby guzek..jeszcze spytam poloznej jak do nas przyjdzie....wydaje mi się ze wcześniej nie było. ..
To krwiak zrobił się przy porodzie. Ja miałam takiego stresa że już do szpitala pakowałam się ale poczytałam w necie a następnego dnia przyszła położna. Do 6 tyg powinien wchłonąć sie
 
Witam!
My mamy dzisiaj ciężki dzień. Leon śpi tylko i wyłącznie na zewnątrz, a w domu wrzask. Kiepsko dzisiaj, ale mam nadzieję, że szybko przejdzie.
@anitek ale śliczna księżniczka. Super że udało Ci się zdjęcie wstawić.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My sporadycznie używamy smoka. Tak średni raz na 2 dni. Jak byłam w Obi i się obudził. Dzisiaj jak go gazy w brzusia obudziły jak tylko zasną. Nie płakał ale sie spinał i to go obudziko. Pòłśpiącemu dałam 2 minuty zasną a smok wypadł. U córki nie używałam to ssała kciuk.
 
Do góry