reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona

reklama
Moje dzieciaki to Zuzanna Felicja I Krystian Jan. A teraz to chyba poczekamy na ujawnienie się przez małego łobuziaka.
Mam jakieś swoje typy :
- Wiktoria , Karolina, Alicja , Lena
- Franciszek, Borys, Mieczysław
 
Naszej córce damy na imię Lenora <3
Chcieliśmy żeby było po prostu Lena, ale teraz jest wielki boom na to imię. A jeśli będzie Lenora, to skrót ten sam, imię oryginalne a znaczenie piękne (,,Bóg mi światłem") :) Ku naszemu zdziwieniu wszystkim w rodzinie się podoba.
 
U mnie bedzie Róża, tak wymyslił jej najstarszy 5,5 letni brat Leon. Juz spotkalam sie z roznymi reakcjami na to imie, nawet z negatywnymi. Ale "Leon" też nie kazdemu pasował. Ewentualnie jeszcze bierzemy pod uwagę imię Maria

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie bedzie Róża, tak wymyslił jej najstarszy 5,5 letni brat Leon. Juz spotkalam sie z roznymi reakcjami na to imie, nawet z negatywnymi. Ale "Leon" też nie kazdemu pasował. Ewentualnie jeszcze bierzemy pod uwagę imię Maria

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Spoko, u mnie bedzie Żywia. Zazwyczaj pojawia sie pozniej pytanie, jak? Jest takie imie? Nie slyszalam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry