reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIE Sierpniowek 2006 :-)

Sandra jak będziesz szukać to spojrzyj na ofertę tych kwater, gdzie można mieć psa. ja jak przyjadę to z całą załogą - mężem, Piotrkiem i Cziką, nie mam co zrobić z psem, więc jego też muszę zabrać :tak:

Nie ma problemu - wezme to pod uwage :tak: Duzo osob bierze psy na wyjazdy, wiec kwaterodawcy sa do tego przyzwyczajeni :-)
Wiem, ze do tego pensjonatu mojej kolezanki na pewno mozna brac psiury :tak:
 
reklama
cos sie powoli klaruje:-), miejsce: gory, termin: przewage ma lipiec

zadeklarowaly chec przyjazdu:
Mada
Karoo
Dominique
Sandra
Leyna
Ollesia
Ewa
Aga
Pati
Redaktorka
Falbala
 
Fajnie, coraz wieksza grupa :-) Mam nadzieje, ze bedzie sie powiekszac - w koncu do przyszlego roku jeszcze troche czasu :tak:

Dziewczyny, do jakiej ceny odpowiadaja Wam noclegi? Chodzi o osobodzien.
 
Dziewczyny, do jakiej ceny odpowiadaja Wam noclegi? Chodzi o osobodzien.

powinnyśmy chyba jeszcze ustalic o jaki "standard" pokojów nam chodzi... bo jeśli o mnie chodzi, nie jestem zbyt wymagająca, ale chciałabym mieć pokój z łazienką...

jeśli chodzi o ceny - w ogóle nie mam pojęcia w jakich granicach sie u was wahają.. więc może napisz nam jeszcze sandruś (jeśli to nie byłoby dla ciebie problemem), za jaka kwotę czego możemy się spodziewać... myślę,że wtedy łatwiej byłoby nam coś wybrać...
 
dla mnie też standard to pokój z łazienką, zreszta przy małym dziecku nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej

co do cen, to nie wiem jakie są teraz w Szczyrku. kilka lat temu jak byłam, to płaciłam 30 zł za osobę w lutym i 25 zł w maju
lokum było nie w centrum, tylko zdaje sie przy ul. Wodospadowej, u Pani Ewy - miała dwa chow chowy :tak:
 
Orientacyjne ceny:
  • kwatery prywatne (czyli pokoje w prywatnych domach, bez mozliwosci wyzywienia, wiekszy nadzor ze strony wlascicieli ;-) pokoje z i bez lazienek, tzn. lazienka wspolna na korytarzu; prawdopodobnie ten rodzaj obiektu nie pomiesci Was wszystkich) - 15 - 30 zl/os. w sezonie letnim - zalezy od stnadardu
  • pensjonaty (wieksze, lepszy standard, pokoje w wiekszosci obiektow z lazienkami, wiekszosc ma jakies knajpki, stolowki, sale, miejsce na grilla lub ognisko) - 30-40 zl/ os. w sezonie letnim
Oczywiscie postaram sie zalatwic pokoje w cenach promocyjnych! :-):-):-)

Potem dochodza jeszcze obiekty typu osrodki i domy wczasowe, hotele, apartamenty itd., ale ceny sa juz tutaj wyzsze, wiec mysle, ze powinnysmy sie zastanowic jednak nad pensjonatem. Moge czesci zalatwic pokoje na kwaterach,a czesci w pensjonatach itp.

Jak sie juz mniej wiecej dogadamy to wsyle maila z pracy do wszystkich obiektow z proba o oferty i bedziemy miec juz wszystko czarno na bialym :tak::-)
 
co do cen, to nie wiem jakie są teraz w Szczyrku. kilka lat temu jak byłam, to płaciłam 30 zł za osobę w lutym i 25 zł w maju
lokum było nie w centrum, tylko zdaje sie przy ul. Wodospadowej, u Pani Ewy - miała dwa chow chowy :tak:
Ceny duzo sie nie zmienily :tak:
Nie ma w Szczyrku ul. Wodospadowej ;-):-D ale kojarze Pania z chow chow - tylko nie wiem czy akurat ma swoj obiekt w naszej bazie - nie znam kazdego wlasciciela ;-):-)
 
Ceny duzo sie nie zmienily :tak:
Nie ma w Szczyrku ul. Wodospadowej ;-):-D ale kojarze Pania z chow chow - tylko nie wiem czy akurat ma swoj obiekt w naszej bazie - nie znam kazdego wlasciciela ;-):-)

hehe, bo może to nie była Wodospadowa tylko jakaś inna na "W" - Wypoczynkowa na przykład... wodospad był niedaleko :-p znaczy się taki pseudowodospad
 
I w ogole to mam wolny 1 pokoj w domu z lozkiem malzenskim i mala lazienka, wiec jakby ktoras byla chetna to przyjme pod swoj dach :tak::-) Jedyny minus taki, ze w szafach sa ciuchy mojej mamy, no i ze u nas to istny dom wariatow :-p:-D
 
reklama
Do góry