reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Precious koniecznie musisz zwolnić temp dla dobra dziecka i dla swego
Wiem, wczoraj to do mnie dotarło :frown: jesteśmy tutaj sami więc trzeba było wszystko ogarniać jakoś, mąż cały dzień w pracy, a dziecko do przedszkola zaprowadzic odebrac i inne obowiazki. Myslalam ze dam radę. Na szczęście moja mama przyjedzie do nas w przyszłym tygodniu i pomoże mi przy starszym synu więc będę mogła zwolnić :happy2:
 
Wiem, wczoraj to do mnie dotarło :frown: jesteśmy tutaj sami więc trzeba było wszystko ogarniać jakoś, mąż cały dzień w pracy, a dziecko do przedszkola zaprowadzic odebrac i inne obowiazki. Myslalam ze dam radę. Na szczęście moja mama przyjedzie do nas w przyszłym tygodniu i pomoże mi przy starszym synu więc będę mogła zwolnić :happy2:
to najważniejsze jak uda się zwolnić
 
Wiem, wczoraj to do mnie dotarło :frown: jesteśmy tutaj sami więc trzeba było wszystko ogarniać jakoś, mąż cały dzień w pracy, a dziecko do przedszkola zaprowadzic odebrac i inne obowiazki. Myslalam ze dam radę. Na szczęście moja mama przyjedzie do nas w przyszłym tygodniu i pomoże mi przy starszym synu więc będę mogła zwolnić :happy2:
Dokładnie w miare możliwosci odpoczywaj i zwolnij bo to już końcówka a najważniejsza dzidzia
 
Hej mamusie. Widać komuś bardzo zależało żeby doprowadzić te forum do "upadku" , ciekawe czy te panie są dumne z siebie.:eek::biggrin2:
Ja niestety nie miałam możliwości się udzielać ale wciąż wszystkim Wam kochane serdecznie kibicuje, żebyście wytrwały bez komplikacji do samego końca. Niech maluszki czekają na swój termin i zdrowo rosną :yes:
Ja się trzymam, niestety wczoraj prawie zemdlalam, musiałam zrobić EKG serca i niestety mam zwolnić tempo! Organizm domaga się odpoczynku. Dzidzia zdrowa ale malutka bardzo i muszę to szczególnie monitorowac. 34 tydzień a myszka ma tylko 1800 gram. Pozdrawiam :happy:
Poszalalas... nie mozesz sie przemeczac!! Ktos powinien cie odciazyc :) moze maz da rade na te ostatnie kilka tygodni wziac troche rzeczy na siebie ?

Dzidzia faktycznie nieduza, ale nie kazdausi byc wielka. Ty masz juz dziecko, ono bylo duze czy raczej male?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, wczoraj to do mnie dotarło :frown: jesteśmy tutaj sami więc trzeba było wszystko ogarniać jakoś, mąż cały dzień w pracy, a dziecko do przedszkola zaprowadzic odebrac i inne obowiazki. Myslalam ze dam radę. Na szczęście moja mama przyjedzie do nas w przyszłym tygodniu i pomoże mi przy starszym synu więc będę mogła zwolnić :happy2:

A do przyjazdu mamy synek nie moze troszke w.domu z toba posiedziec zebys nie musiala biegac sama?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
36 tc. Kluje od kilku dni..
36, to juz ostatnia prosta. Macica moze cwiczyc, ale jesli jestes zaniepokojona to warto pojsc do lekarza ktory sprawdzi sam czy skurcze nie sa za mocne. Jesli by cos sie dzialo nie taak to da ci znac. Nie warto zebys sie stresowala.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamusie. Widać komuś bardzo zależało żeby doprowadzić te forum do "upadku" , ciekawe czy te panie są dumne z siebie.:eek::biggrin2:
Ja niestety nie miałam możliwości się udzielać ale wciąż wszystkim Wam kochane serdecznie kibicuje, żebyście wytrwały bez komplikacji do samego końca. Niech maluszki czekają na swój termin i zdrowo rosną :yes:
Ja się trzymam, niestety wczoraj prawie zemdlalam, musiałam zrobić EKG serca i niestety mam zwolnić tempo! Organizm domaga się odpoczynku. Dzidzia zdrowa ale malutka bardzo i muszę to szczególnie monitorowac. 34 tydzień a myszka ma tylko 1800 gram. Pozdrawiam :happy:

To koniecznie słuchaj się lekarza i odpoczywaj. Faktycznie córcia malusia, waga mojej szacowana w podobnym czasie to 2200g. Teraz jest najintensywniejszy okres wzrostu i napewno jeszcze nabierze masy. Trzymaj się ciepło.
My wszystkie też się trzymamy.
 
reklama
Poszalalas... nie mozesz sie przemeczac!! Ktos powinien cie odciazyc :) moze maz da rade na te ostatnie kilka tygodni wziac troche rzeczy na siebie ?

Dzidzia faktycznie nieduza, ale nie kazdausi byc wielka. Ty masz juz dziecko, ono bylo duze czy raczej male?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak do tej pory obowiazki domowe były tylko na mojej głowie bo zawsze sobie sama radzilam ale mąż po wczorajszych wydarzeniach chyba się troszkę wystraszył i zadeklarował się, że będzie robił wszystko po pracy i ja mam więcej odpoczywać. Synek zostaje do końca tygodnia w domu a potem będzie chodzić z babcia i tata na zmianę.
Tobiasz miał 3600 gram i 57 cm i urodziłam naturalnie.
 
Do góry