reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ohhh Liluli:-( :(

Emol przy wzroście mu napisała97 centyl ( chociaż wydaje mi się, że źle to wyliczyła), a przy wadze 50. Aa i a propos czepiania o wielkość głowy to przy narodzinach różnica między wlk głowy i klatki wynosiła aż4 cm, a dziś tylko 2 więc jest ok:blink:
 
reklama
Integral to fajnie że tam mała lubi nowe jedzenie :)

Pumelova ja mam we wtorek spotkanie z doradcą laktacyjnym :D trzymam kciuki :)

Chybra no świetna waga młodego :) jak po szczepieniu się czuje ?

Liluli no my też codziennie na spacer staramy się wychodzić :)
Przykro mi z powodu siostry...

Iga właśnie usypia i na basen idziemy jak wstanie :)
 
Pumelova trzymam kciuki.

Liluli bo to właśnie całe i zdrowe dziecko jest najważniejsze. A niektóre matki uważają się za lepsze bo mają jakiś dziwnypomiar wartości człowieka. "wydobyciny" czy "narodziny" to poród :)
Ja też przecież usłyszałam ze nie wiem co to poród bo urodziłam ze znieczuleniem. Prawdziwa kobieta go nie bierze. A wczoraj pisze do mnie kiedy się widzimy (jeszcze Artura nie widziała) ale jakoś nie mam ochoty, bo się dowiem ze moje dziecko nie jest prawdziwym dzieckiem bo np. Jeszcze się nie odwraca, a jej dzieci już pewnie w tym wieku chodziły -.- współczuję twojej siostrze, na pewno jej ciezko :(

Misia od kiedy zaczęłam dawać warzywa to myje Arturowi dziąsła. Nie trudno nabawic się bakterii zanim zęby wyjdą. A Artur to uwielbia bo sobie gryzie :)

Chybra przy wzroście na ten tydzień co masz to dobrze wylicsyla. My mamy jakiś 94 tak patrząc na os, ale my 2 tyg starsi.
 
Dzięki za kciuki, niestety dupa blada, krew leciała a mleko nie. Chyba nigdy się tego nie pozbede [emoji19]

Liluli biedna siostra :( który tydzien?

Misia po tym nakluwaniu wiem że kolczyka bym sobie w sutku nie zrobila[emoji85][emoji85][emoji85]

Ewella teraz ja trzymam kciuki za Ciebie :D

Ale głupie gadanie o tych porodach.. serio.. Ja nie miałam zzo i wiem że w następnej ciazy zrobię wszystko żeby je dostać [emoji23]
A cc? Współczuję kobietom które je miały bo nie wyobrażam sobie tego dochodzenia do siebie jak trzeba się już zająć dzieckiem..



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova 8 ale ciaza zatrzymala sie na 6tc.
Dziewczyny wiem ze jej ciezko tym bardziej ze mieszka we Wloszech,maja synka 6lat ma i od 4 lat sie staraja o 2. probuje ja wspierac bo sama przez to przechodzilam. Ale wiem ze i tak potzreba czasu.
Niestety zycie nie jest sprawiedliwe,czlowiek chucha dmucha na siebie i du*a..

Wiadomo ze wolalabym rodzic sn,ale tj.pisalam zdrowie wazniejsze.
To tak samo jak gadaja glupio o karmieniu mm,ja kp ale nie uwazam zeby matki karmiace mm byly gorsze. Najwazniejsze ze dzieciaczek najedzony.

Emol jak jest mozliwosc wziasc znieczulenie to trzeba korzystac.
Eh czasami mam wrazenie czytaja niektore artykuly i sluchajac co niektorych ludzi ze cofamy sie do sredniowiecza..

Wychodzi na to ze moj Szymek to chudzinka. Ma 67cm i 6600g.
I walczymy po szczepieniu z goraczka,a mialam nadzieje ze tym razem nas ominie.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli biedny Szymek, oby szybko mu temp przeszła, coś mu podajesz?

Pumelova co z Twym cycem? Jak przekłucie nic nie dało to co się z tym robi?

A ja Wam powiem że czy sn czy cc czy kp czy mm wszystkie jesteśmy zaj*ste [emoji16]

Co do znieczulenia dla niektórych to baja dla niektórych przekleństwo - nigdy nie wiadomo do której grupy się trafi. Ja ledwo wlazłam na łóżko porodowe to się pytałam gdzie moje znieczulenie. Krew mi pobrali ale nie zdążyli z wynikami bo ja już pełne miałam i dobrze, bo gdyby mi je dali poród skończyłby się kleszczowo. Hanka nie zrotowała w kanale i by utknęła.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No muszę powiedzieć, że L jest dziś chyba najbardziej gniotący i marudny odkąd jest. Na prawdę, cały dzień słyszę tylko jęczenie, aż mi teraz w głowie huczy od tego, mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej, dobrze, że gorączki nie ma, ciekawe jaka będzie noc.

Ja też nie demonizuję mam sn czy cc ani kp lub mm, serio , nienawidzę tego, przecież czy tak czy siak każda mama musi później zmierzyć się z trudami macierzyństwa, to po co dowalać komuś innemu? Okropne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a jak gotujecie warzywa, to gotujecie na parze czy w wodzie? Bo ja jutro małej chyba buraka ugoruję, bo z tymi słoiczkami to ubogo z wyborem warzyw.

Liluli współczuje siostrze, moja stara się 6 lat o dziecko, nawet już kilka razy invitro mieli, ale dalej działają. Raz poroniła, niestety oni w ogóle dzieci nie mają.

Dziewczyny a jak myślałam, że będę rodziła sn, to bałam się nie bólu, tylko że równo będę tam łaciną leciała :p

Dziewczyny ile dawałyście kropelek witaminy C ? Ja małej kupiłam, bo ten katar to konkretny ma, ale w sumie nic poza tym się nie dzieję. Jak do pn nie będzie lepiej, to idę z nią do lekarza.

Pumelova jak tam wizyta? Już wszystko drożne? ;)
 
Do góry