reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Estaa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2017
Postów
117
Cześć :)
Zrobiłam dziś rano test.. pozytywny:) Okres spóźnia mi się dwa dni.
Mam 38 lat :szok: sześcioletniego synka i... udało się w czwartym cyklu :)
Czekam na was dziewczyny z terminem na sierpień 2018 :)
Napisałam smsa do gina :) czekam na termin wizyty ::):-D

eiktdqk362g7u9u6.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć :)
Zrobiłam dziś rano test.. pozytywny:) Okres spóźnia mi się dwa dni.
Mam 38 lat :szok: sześcioletniego synka i... udało się w czwartym cyklu :)
Czekam na was dziewczyny z terminem na sierpień 2018 :)
Napisałam smsa do gina :) czekam na termin wizyty ::):-D
Boże ledwo wątek marcowek zakladalam a tu już sierpień:szok: 38 lat, to nie dużo:tak: gratuluję:D nudnych 9 miesięcy życzę:):biggrin2:
 
Cześć :)
Zrobiłam dziś rano test.. pozytywny:) Okres spóźnia mi się dwa dni.
Mam 38 lat :szok: sześcioletniego synka i... udało się w czwartym cyklu :)
Czekam na was dziewczyny z terminem na sierpień 2018 :)
Napisałam smsa do gina :) czekam na termin wizyty ::):-D
Gratulacje!
Mam cicha nadzieje ze dolacze do watku za jakis czas:)
 
Witam i ja sie dołacze ☺ Wstępny termin na 1 sierpnia ☺ Testowałam tydzień temu w piątek,a w sobote tydzień temu robiłam bete wynik 42,7 miesiączke miałam dostać 20.11 cykle miałam regularne co 26 dni,a ostatnia @ miałam 25.10.Byłam w czwartek u lekarza na usg jeszcze nie było widać pęcherzyka jedynie endometrium pogrubione.Lekarz zalecił mi powtórzyc jutro bete mam nadzieje,że wynik będzie ładny☺ I w czwartek mam przyjść na wizyte żeby zobaczyć czy na usg już coś sie pojawi.W czwartek będzie 5+1 ciąży.Jak narazie z objawów oprócz braku miesiączki mam obolałe i nabrzmiałe piersi.Jest to moja druga ciąża mam córke z kwietnia 2015.Pierwsza ciąże od 5 do 15 tyg przechodziłam fatalnie całodobowe mdłości,wymioty i bóle głowy oby teraz było lepiej.Czekamy na następne sierpniówki ☺
 
reklama
Do góry