reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

To ja tez się pośmieję :-D:-D:-D... dobre to było... Aniu a gdzie mieszkasz w Bydgoszczy? Ostatnio bywałam tam często bo prawko zdawałam, bo ja jestem od 2 lat z Tucholi...

Czyżkówko, to jeszcze jest Bydgoszcz ale takie zadupie że :szok:. No ale lumpeks jest :-D i a przez chwilę były nawet 4 :shocked2:, dwa zakłady fryzjerskie, dwie cukiernie i znana na całe miasto hurtownia tkanin, i to wszystko obok siebie, ale plac zabaw to pożal się Boże :no:.
U mnie też żadnego prawnika w rodzinie :no2:.
iwonkac ale fajnie masz że Kuba śpi w dzień, moja to jak skończyła 2 lata to jak by w nią piorun strzelił :wściekła/y:, drzemka raz może dwa razy na miesiąc albo i rzadziej :no::oo2:. Mi też szkoda Natalki, po co takie nerwy od razu dzieciom fundują :wściekła/y:, życzę powodzenia.
Iwonka ale fajne suwaczki :tak:, a jak zobaczyłam świąteczny to aż się przeraziłam że to już tak mało czasu zostało :shocked2:. No i oczywiście czekam na wieści po wizycie. Oby to nic groźnego nie było.
 
reklama
Witam poniedziałkowo...
Moje dziecko właśnie wyje, bo się wkurzylam, że wywaliła mi wszystko z szuflad... i jeszcze żeby tak obok kładła, to nie- aktorskim gestem rozwalała po całym pokoju, ajak powiedziałam, by sprzątnęła, to uciekłą do drugoiego pokoju udając, ze nie wie o czym mówę... Dostaje świra przy tej pogodzie, bo ani wyjść, ani nic... Mnie zimno w domu i jak pomyslę, ze miałabym wyjśc, to mam dreszcze...
Nie będę Wam smecić, bo mnie jakas chandra jesienna dopadła...
Pozdrawiam..
 
Iwonka ale fajne suwaczki :tak:, a jak zobaczyłam świąteczny to aż się przeraziłam że to już tak mało czasu zostało :shocked2:.

Mnie tez sie podobaja:tak:

ANIA masz racje takie nerwy juz na samym poczatku:no:. Wlasnie mala skonczyla sie uczyc jeszcze wieczorkiem ma sobie powtorzyc:baffled:. A co do spania to moja Natalka tez nie chciala sypiac w dzien odkad roczek skonczyla zdazalo sie to bardzo rzadko, a Kuba spi ze :szok::szok:. Widac to prawda ze drugie dziecko jest calkiem inne niz pierwsze:dry:

NOVACZKA poprawy humorku zycze;-):-)

Ewcia cos sie nie odzywa ciekawe co u niej i Mateuszka:confused:...... o i Sewy dlugo nie bylo:confused2:
 
Cześć,hejka,witam...
Ja miałam męza i ani chwili wolnego,ach z tmyi facetami,,hehe
Dzisiaj rao miałam wojne w domu przez matetka o przedszkolu,,a jak go odebrałam,to nie płakał,ładnie przyszedł,jadł sma i spał dzisiaj sam bez płaczu. Uczy sie jeśc sam i cąły ufajdany dzisiaj wrócił, makabra, heh,ale niech sie brudzi byleby jadł.Pani kaząła jkais fartuszek kupic,,ale ja nie mam,,zatem znalazłam dwa sliniaki i jutro zaniose,Matuś bedzie jadął. Mysle,z ejuż źle nie będzie...rano tylko jeszcze popłakuje,tzn wyje,,ale nie jest xle...
teraz robie testy kompetencji dla szóstej klasy,,poczytam co tam u was potem...
 
Ewcia to super wiadomość my tu wszystkie jak na szpilkach siedziałyśmy i zastanawiałyśmy się co tam u Was :tak:, jak przystało na dobre ciocie :-D

Iwonkac ciekawe jakie moje drugie będzie i czy będzie spał więcej czy może jeszcze mniej od Majki :dry:.
A ja na Allegro buszuję już ładne 2 godziny i kilka fajnych rzeczy znalazłam, mężuś wróci i razem "pójdziemy" na wirtualne zakupy :-D.
 
Iwonka, serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!:-D:tak: Iwonka, kiedy miałaś ostatni @ i jak Ci wypada termin?
A ja... hmmm dziś zrobiłam sobie teścik i jest POZYTYWNY! Muszę się wybrać do gina i w ogóle, i wtedy wstawię sobie suwaczek. Ostatni @ miałam 11 sierpnia i wyliczyło mi termin na 18 maja.
Przyznam jednak że obleciał mnie strach okrutny jak ja sobie poradzę ze wszystkim i w ogóle :szok::baffled:
O matko boskaaa....OLAAAA WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE KOCHANA!!!!


Ja chyba musze tak znikac od was,bo jak przychodze to ktoras nowine daje o ciązy,hehehe
A ja kiedy!!!???

ale gafe walnełam to Oli k miałam gratki złozyc a ja sikoreczce złozyłam:eek:
no własnie ja sie zastanawiałam czy sikoreczk a tez zaciązyła:tak:;-):-):-):-)

Boli mnie brzch i zoladek i mam zgage:eek:Zimno mi jest bo i wogole w domu jest chlodno:dry:ide zaraz do lozeczka sie grzac:tak::-)
no widze juz marudzisz,,hehehehe,,,,tzn humory i tp itd,,(żartuje)

Ja też witam :))
U nas też paskudna pogoda :/
Ciekawe, jak dziś Mati się zachowywał przy odprowadzaniu do przedszkola... :confused:
Rano w domu kiepsko,a nawe źle,ale w przedszkolu super nawet,juz sie ciesze,ze jest lepiej...


Biedny Mati, mam nadzieję, że się przyzwyczai....
Ja do dziś pamiętam jak płakałam za mamą idąc do przedszkola.... strasznie to przeżywałam, ale może dlatego że ja w sumie wczesniej nie miałam za dużo kontaktu z innymi dziećmi, a poszłam dopiero do starszaków. To chyba był błąd mojej mamy, niestety :-(
No juz sie powoli przyzwyczaja,,musiiii:tak::tak::-):-)


Ja tez jestem ciekawa jak Mateuszek - oby dzis nie plakal:tak:

Nomw przedszkolu juz wogole nie płacze,ale rano nie moglismy go znowu od rak moich oderwać.....szokkk,,ale potem bylo dobrzee
 
NOm odpisuje wam,,jeszcze dwie stronki mi zostały do poczytania...
juz troszke nadrobiłam...
Terazodpisze tym na bieżaco,,
A ja and jestemw sozku waszych ciąz,,,szybko--fajno macie OLA i IWONKA w tym samym miesiącu termin,,superancko...

Ewcia dzis co jakis czas ktoras z nas o Was pisze...;-)
Fajnie ze z Matetkiem juz lepiej, przyzwyczai sie, dzielny z niego chlopak:-)
hehe no to dobrze,ze o mnie piszecie,,szybko nie zapomnicie...

Ewcia to super wiadomość my tu wszystkie jak na szpilkach siedziałyśmy i zastanawiałyśmy się co tam u Was :tak:, jak przystało na dobre ciocie :-D

Iwonkac ciekawe jakie moje drugie będzie i czy będzie spał więcej czy może jeszcze mniej od Majki :dry:.
A ja na Allegro buszuję już ładne 2 godziny i kilka fajnych rzeczy znalazłam, mężuś wróci i razem "pójdziemy" na wirtualne zakupy :-D.

Ania nom dzięki bardzo za troske wam...
A ty kochana niedlugo sie rozmnożysz,hehe,,juz niedługo,,czujesz cos,,,mały sie pcha czy nie,,,??? Ty urodzisz potem Cloe a potem,a dwie nowe mamusieki będa..
 
reklama
A z innej beczki moje dziecko dzis ma pierwszy sprawdzian:szok::szok: ciekawe jak sobie poradzi. Wku** mnie to bo to dopiero poczatek II klasy a oni juz sprawdziany maja to co bedzie w starszych klasach:baffled:.
O jezu po tygodniu sprawdzian,,wiecie co ja jestem nauczycielem,ae tak szybko to dla maluszków na pewno stresik,,,


Teraz tylko trzymamy kciuki za Ewcie i będzie można robić wspólne imprezy z okazji urodzin naszych dzieci ;-):tak::-)( dal was nawetr presunę imprezki o tr parę miesięcY;-))
Ewcia jak Mati Bidulek a nie probowałaś z psychologiem dziecięcym? Może rzeczywiście cos tam jest nie tak albo Matiemu brakuje motywacji żeby aż tyle czasu być bezmamy/sama nie wiem Za rok chciałbym posłać Julkę do przedszkola ale nie wiem jak to wyjdzie to taki mój cycuś że szok.:shocked2:
No nie dziekuje z a kciukasy,,
A z Matim juz w miare..poprawia sie...


Ja też się zastanawiam co z Matim Ewci:tak:Bo u mojej córki w grupie jest taka dziewczynka która na początku ubiegłego tygodnia też płakała a potem jej przeszło niestety weekend nie pomógł jej w polubieniu zostawania w szkole i dziś na nowo był płacz:-(Takie bidniutkie te dzieci no ale cóż muszą się nauczyć:tak:
:tak:
Juz pisalam,,alez myślałyście hehe intensywnie,,,;-)


Tez jakos dzisiaj od rana mysle o Ewci i Matetku jak im tak dzisiaj poszlo w przedszkolu.
NO następna ciocia sie martwi,super...dZięki,,

Dzieńdobry w tem pochmurny, brzydki, paskudny, szary bury dzień...

Mąż mi wczoraj wyjechał na 3,5 tygodnia.... buuu:-(


...
No mój teraz na 3 tygodnie,więc razem będizemy słomiankowac...

No właśnie Ewcia jak tam Matuś, mam nadzieje że najgorsze macie za sobą?
No ja tez tak myśle,ze te najgorsze z a mną...


Zaraz bedziemy jesc obiadek,dzis ziemniaczki i klopsiki z sosikem.Pozniej idziemy do lakarza.
I jak tam u lekarza,,,co z małą...

:-)
Ewcia cos sie nie odzywa ciekawe co u niej i Mateuszka:confused:...... o i Sewy dlugo nie bylo:confused2:
jezdemmm,pisze,,,dzięki z atroske,,i wspominanie...
 
Do góry