reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Hej dziewczyny przyszłam się z wami pożegnać... Niestety moje dziecko umarło :(
Byłam u lekarza sprawdził przepływy i wgl nie krążyły krew i serduszko przestało bić ;(
Nie rozwijało się prawidłowo i natura zdecydowała że jest za słabe i nie udało mu się przeżyć ;(
Przykro mi ze witam się z wami taki smutnymi wiadomościami :(
Was wszystkie serdecznie pozdrawiam, jesteście cudowne i życzę wam wszystkiego najlepszego :*
Współczuje kochana. Wiem co czujesz. Trzymaj się.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem że to może nie na miejscu pytanie ale czego mogę się spodziewać? Samej krwi czy będę widziała dziecko jeżeli zacznie się samo? 10 tydzień u mnie
Ja byłam w 12tyg (dziecko zatrzymało się 8/9) i tylko krew widziałam. Tyle ze mnie jak zaczęłam krwawic to później wzięli na zabieg. Ne wiem jak to wygląda bez zabiegu.
 
Wiem że to może nie na miejscu pytanie ale czego mogę się spodziewać? Samej krwi czy będę widziała dziecko jeżeli zacznie się samo? 10 tydzień u mnie
Oj,kochana na tym etapie to raczej nie tylko krew.Co ci lekarz mówił o samoistnym oczyszczeniu?Jak zaczniesz to kiedy do niego na kontrolę?
 
Wiem że to może nie na miejscu pytanie ale czego mogę się spodziewać? Samej krwi czy będę widziała dziecko jeżeli zacznie się samo? 10 tydzień u mnie
Moze byc tak że zobaczysz. Ja czekam w uk juz w szpitalu, mi podadza tabletke ktora pomoże organizmowi sie "oczyscic". Z tego co wiem jest krew, skrzepy jest dzidzius i trzeba urodzic łożysko.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiola bardzo mi przykro [emoji30] nie spodziewałam się takiej wiadomości.

Pralinka92 to chyba jakieś fatum [emoji46] to jest bardzo niesprawiedliwe. Lekarz widział na USG rączki itp.? Na pewno maluszek jest bardzo malutki jeszcze. Jeszcze kiedyś będziesz się cieszyć zdrowym dzidziusiem.

Ja się dodałam do grupy zamkniętej i usunęłam. U mnie w rodzinie jeszcze nie każdy wie o ciąży i wolałabym na razie, by tak zostało. Jak będzie grupa tajna, to chętnie dołączę.

Zaczynam się bać tej pierwszej wizyty 5 lutego [emoji57] Nic nie wiem tak naprawdę. Tina też zaczynasz się stresować?
 
Wiola bardzo mi przykro [emoji30] nie spodziewałam się takiej wiadomości.

Pralinka92 to chyba jakieś fatum [emoji46] to jest bardzo niesprawiedliwe. Lekarz widział na USG rączki itp.? Na pewno maluszek jest bardzo malutki jeszcze. Jeszcze kiedyś będziesz się cieszyć zdrowym dzidziusiem.

Ja się dodałam do grupy zamkniętej i usunęłam. U mnie w rodzinie jeszcze nie każdy wie o ciąży i wolałabym na razie, by tak zostało. Jak będzie grupa tajna, to chętnie dołączę.

Zaczynam się bać tej pierwszej wizyty 5 lutego [emoji57] Nic nie wiem tak naprawdę. Tina też zaczynasz się stresować?
Kochana nazwa grupy zmieniła się na : Joga dla początkujących.
Więc nikt znajomy czy z rodziny się nie domyśli o co chodzi [emoji23] a postów w grupie zamkniętej ktoś kto do niej nie należy nie będzie widział :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
U mnie maly spał na całej wizycie, lekarz kazał mi kaszlec, przykrecic sie ma drugi bok, a On tylko budził sie na chwile, pomachał łapkami, pokopał i dalej spał. Śpioch ;-) ;) badanie trwało z 40 minut, bo byl problem ze zmierzeniem wszystkiego.
To moje malenstwo bylo grzeczne dawal tylko popalic przy badaniu serduszka bo tak sie poruszyl ze lekarz zgubil serduszko i od nowa musial wszystko mierzyc :)
 
Szczerze to wizytę pamiętam jak przez mgle... na usg widziałam tylko plamke z zarysem rączek i nóżek. Lekarz stwierdził że do zależy ode mnie czy podołam psychicznie sama się oczyścić czy wole iść na zabieg...
Ja jednak wolę poczekać może samo się zacznie... jeżeli nie to w poniedziałek pojadę do szpitala. Na szczęście mąż jest w domu i jeżeli będzie się działo coś niepokojącego to może mnie zawieźć w każdej chwili
 
reklama
Szczerze to wizytę pamiętam jak przez mgle... na usg widziałam tylko plamke z zarysem rączek i nóżek. Lekarz stwierdził że do zależy ode mnie czy podołam psychicznie sama się oczyścić czy wole iść na zabieg...
Ja jednak wolę poczekać może samo się zacznie... jeżeli nie to w poniedziałek pojadę do szpitala. Na szczęście mąż jest w domu i jeżeli będzie się działo coś niepokojącego to może mnie zawieźć w każdej chwili
Z tego co wiem to poza krwią - czystą i skrzepami możesz też zobaczyć zarodek. 10 tydzień to już jest troszkę tego ciałka. Przygotuj się też higienicznie - najlepsze majtki lepiej niech zostaną w szufladzie. Wygodne ubranie nie uciskające brzucha. Może Ci być zimno wiec koc w pobliżu. Pij dużo wody. Gdyby działo się coś nieprzewidywanego to jedźcie do szpitala, tak jak piszesz. Masz niesłychanie dojrzałe podejście, jestem pewna że dasz sobie radę.
Pisz do nas :*
 
Do góry