reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Szampon to dobry pomysł. Mi np. lepiej się chyba te szampony trzymają niż farby [emoji16]

8599sek27f3kxupf.png
A jakie uzywasz? nigdy nie farbowalam szamponem))
 
reklama
Możliwe. W ciąży TSH lubi też skakać, więc trzeba skonsultować.

8599sek27f3kxupf.png
No własnie rozmawiałam ze swoim lekarzem i mówi ,że delikatnie za wysokie ,ale mam spokojnie dotrwać do czwartku do wizyty i pomyślimy. Powiedział ,że nie jest to wynik bardzo zły.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli nie masz plamień to raczej spokojnie ,mnie dziś też pobolewa krzyż myślę że to ta zmienna pogoda:) trzeba myśleć pozytywnie ,chociaż zemnie niezła panikara
Plamień nie mam, bol brzucha jak na okres czasem. Chociaz za kazdym razem jak idę do toalety mam duszę na ramieniu czy przypadkiem nie ma zadnej kropli krwi.
 
A jakie uzywasz? nigdy nie farbowalam szamponem))
Oj już dawno nie malowałam szczerze powiem. Robię to raz na jakiś czas, jak właśnie siwe włosy już wyjdą najlepiej iść do drogerii i poczytać trochę składy, bo to, że na opakowaniu napiszą, że bez amoniaku, nie znaczy, że tak naprawdę jest.

8599sek27f3kxupf.png
 
No własnie rozmawiałam ze swoim lekarzem i mówi ,że delikatnie za wysokie ,ale mam spokojnie dotrwać do czwartku do wizyty i pomyślimy. Powiedział ,że nie jest to wynik bardzo zły.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
No to najważniejsze :) możliwe, że za tydzień czy dwa będzie zupełnie inny, ho w ciąży szybko się zmienia.

8599sek27f3kxupf.png
 
Oj już dawno nie malowałam szczerze powiem. Robię to raz na jakiś czas, jak właśnie siwe włosy już wyjdą najlepiej iść do drogerii i poczytać trochę składy, bo to, że na opakowaniu napiszą, że bez amoniaku, nie znaczy, że tak naprawdę jest.

8599sek27f3kxupf.png

chyba jutro sie wybiore:) dzieki
 
No to najważniejsze :) możliwe, że za tydzień czy dwa będzie zupełnie inny, ho w ciąży szybko się zmienia.

8599sek27f3kxupf.png
Wizytę mam w czwartek więc może warto zrobić drugie np we wtorek? I pójść że swieższym wynikiem

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry