reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Kruszynka22 - bądź dobrej myśli. Wiadomo ze z takimi wieściami nie jest łatwo i Ci współczuje.

Co do płci, w pierwszej ciąży od poczatku przeczucie mówiło mi ze to syn. Mdłości a raczej ciągłe wymioty męczyły mnie gruuubo do 2 trymestru dlatego tez od razu byłam na L4. Nie mogłam dojść do siebie długi czas. Dopiero w połowie ciąży byłam w miarę do życia.

Teraz mam tylko mdłości które szybko przechodzą, tylko odtrącilo mnie całkiem od słodyczy. Nawet herbate pije gorzką co kiedys było nie do przyjęcia. Ogólnie czuje się bez większych przebojów. Mogę normalnie pracować i funkcjonować. Dlatego czuje ze ta ciąża jest całkiem inna, jakby na inną płeć [emoji4] tylko na poczatku było ciężko z zajściem, wiele prób, a później gin stwierdził ze przez endometrioze i cysty na jajniku ciąża jest pod ochroną i obserwacją.

Syn ciągle mówi ze chce brata, a mi i mężowi marzy sie córeczka [emoji4]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, które biorą euthyrox - jaką macie wysoką tarczycę? Bo mi wyszło 4,2 czyli teoretycznie w normie i ginekolog robi popłoch, że to niebezpieczne i natychmiast zacząć brać i wizyta u endokrynolog :(
I jeszcze jedno - jak się dostać na to prywatne - nie umiem tego zrobić...
 
Dziewczyny, które biorą euthyrox - jaką macie wysoką tarczycę? Bo mi wyszło 4,2 czyli teoretycznie w normie i ginekolog robi popłoch, że to niebezpieczne i natychmiast zacząć brać i wizyta u endokrynolog :(
I jeszcze jedno - jak się dostać na to prywatne - nie umiem tego zrobić...
Nie w normie, nawet teoretycznie. W ciąży norma do 2,5. Musisz zacząć brać lek, bo niedoczynność grozi poronieniem.
 
Dziewczyny, które biorą euthyrox - jaką macie wysoką tarczycę? Bo mi wyszło 4,2 czyli teoretycznie w normie i ginekolog robi popłoch, że to niebezpieczne i natychmiast zacząć brać i wizyta u endokrynolog :(
I jeszcze jedno - jak się dostać na to prywatne - nie umiem tego zrobić...
W pierwszym trymestrze ciąży TSH powinno być maksymalnie do 2.5, także ginekolog ma rację. A miałaś robione fT4?
 
reklama
W pierwszym trymestrze ciąży TSH powinno być maksymalnie do 2.5, także ginekolog ma rację. A miałaś robione fT4?
Nie tylko tsh po pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę. Wczoraj właśnie byłam znowu i tu takie kwiatki. W poprzedniej ciąży miałam 2,4 - sprawdzałam. Kurde teraz to się boję normalnie
 
Do góry