reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Też nie mam nic przeciwko używanym rzeczom ale jednak takie rzeczy wolę mierzyć w pierwszej ciąży Zamówiłam spodnie z Allegro jednak były za krótkie drugie za ciasne trzeci źle leżały 4 miały bardzo szorstki gruby sztywny Jeans i w końcu i tak wkurzona kupiłam dwie nowe pary w h&m Chyba że kupić używane firmowe przymierzyć rozmiar wcześniej w sklepie to wtedy co innego

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
@Pinka89 mnie też czasem boli jak na okres, ale tak, jak pisze Tola, jeśli nic więcej się nie dzieje to nie ma co panikować
@pumcia02 ja chyba postawię na nowe, pójdę do sklepu i pomierzę. Później może na internetowym sklepie kupie, jak już będę miała porównanie w rozmiarach
 
Ja też miewam takie bóle. Rozmawiałam z ginem i powiedziała że to nic niebezpiecznego. Wiele przyszłych mamuś tak ma. Najczęściej jest to spowodowane rozciąganiem się macicy. Jeśli nie towarzyszy temu krwawienie to nie ma się czym martwić.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) podczytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam w końcu dołączyć. W środę kolejna wizyta przed którą trochę się stresuje. Niby na ostatniej było słychać serduszko, ale była różnica 1,5 tygodnia pomiędzy zarodkiem a pęcherzykiem :( Miłej niedzieli wszystkim
 
Dokładnie tak poza tym w szpitalu jakby usłyszeli że masz takie bóle a w zasadzie czujesz dyskomfort jedynie Podejrzewam że niczego by nie zrobili może kontrolnie USG żeby cię uspokoić ale pewnie i tak byś się na nie naczekała i na stresowała Gra nie warta świeczki Ja czasami mam silniejsze bóle lub coś mme zakłuje jak wychodzę gwałtownie z samochodu kichnę szybko się przekręcę podczas leżenia mam dosyć intensywny dzień to wtedy wieczorem też to odczuwam na początku pani kovalam na chwilę obecną już wiem że tak mam i muszę się do tego przyzwyczaić

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
Tak tak pusto sie tu zrobilo.
Czuje sie jakby ktos mnie przezul i wyplul. Juz maz na mnie patrzec nie moze. Nawet rzucil tekstem że chyba sobie wymyslam. To zabral mnie wczoraj do knajpki ktora lubimy. Byla pizza i pyysznyyy deser, szarlotka z lodami i bita śmietaną... i fakt psychicZnie baardzo poprawil mi humor, ale za to wieczorem mialam takie wzdecia, ze nie mogl na nic liczyc ;)

Kurde przegladam spodnie ciazowe na olx...
Wy kupujecie nowe czy uzywane? Ja nie mam nic do uzywanych - sama sprzedaje duzo rzeczy. Oby tylko trafic na takie w dobrym stanie, bo na zdjeciach nie zawsze mozna wszystko wylapac.
Ja dziś kupiłam 2 pary leginsów, takich dla nieciężarówek, bo mają dość luźny i rozciągliwy pas. Docelowo pewnie będę szukać jakichś zniżek w H&M, w marcu są chyba akcje zniżkowe z różnymi gazetami, może tak pozyskam trochę ciążowych ciuszków. Planuję kupić nowe, ale to moje pierwsze dziecko a plany są na więcej, więc raczej jeszcze ponoszę te ubrania. Gdybym planowała zakup tylko na 1 ciążę, to pewnie szukałbym używanych, zmierzonych wcześniej w sklepie albo kupiłabym nowe i po porodzie sprzedałabym, bo to jednak spory wydatek jak na kilka miesięcy noszenia.
 
Dzięki uspokoiłyście mnie trochę. Panikuje jak nie wiem co tym bardziej,ze mieszkam w UK a tu z opieką jest znacznie gorzej niż w Polsce. 23.02 mam usg wiec mam nadzieję, ze bedzie dobrze.
 
Cześć dziewczyny :) termin na 29.09 , obecnie 6tydzien 5 dzień. Wczoraj usłyszeliśmy serduszko. Pierwsze dziecko. Dodatkowo dość duża torbiel na jajniku :/
Witaj i gratulacje :)
Nie martw się torbielą. Ja 10t3d mam od samego początku torbiel na jajniku. Miała 8cm. Teraz nie wiem, bo lekarz powiedział, że jeśli nie daje objawów, nie boli itp. to nawet o niej nie myślimy i się nie przejmujemy. Na pierwszej wizycie powiedział, że pod wpływem hormonów najprawdopodobniej się wchłonie :) na najbliższej wizycie za dwa tyg zapytam, czy ta torbiel jeszcze tam jest.
 
reklama
Do góry