reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny podpowiedzcie mi mam dupka w domu i zastanawiam się czy nie zacząć brać tylko czy brać dwa razy dziennie ? Co myślicie?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@××Ewela×× trzymam kciuki żeby kreska ciemniała! Tym razem musi być dobrze :)
Co do dupka to ja jestem zdania że na pewno nie zaszkodzi, a może tylko pomóc. Standardowo bierze się 2 razy dziennie po 1 tabl. Będziesz robiła betę czy czekasz i powtórzysz test?

@justys0702 szybko @ Ci wróciła jak jeszcze karmisz :) ja czekałam ponad rok, prawie półtora i wróciła dopiero jak zmniejszyłam częstotliwość karmienia bo wracałam do pracy ;) a potem od razu w pierwszym cyklu starań (po 2 @) zaszłam w ciążę :) trzymam kciuki za starania i żeby Wam też udało się tak szybko jak nam! :)

A ja dziś znowu byłam z moim Małym u lekarza, no nie chce nas ten kaszel opuścić. Mocz ok, krew poza lekką niedokrwistością też... Jeszcze dziś mieliśmy rtg klatki piersiowej żeby upewnić się że nie jest to czasem jakieś atypowe zapalenie oskrzeli lub płuc..
 
@xxEwelaxx kciuki, zeby kreska byla coraz ciemniejsza[emoji4]

@90_natka no sama sie zdziwilam, ze juz @ przyszla. Ale ja Mala nadal dokarmiam mm i dostaje juz kaszki i sloiczki.
Mam nadzieje, ze uda mi sie szybko zajsc w ciaze[emoji4]
Zdrowka dla Malego.

iv09zbmhdpxevirr.png
 
@xxEwelaxx myślę tak jak dziewczyny ,ze dupek nie zaszkodzi ,a zawsze to może być dla Ciebie komfort psychiczny [emoji4].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a z naszą Kochaną Inezka??? Już długo nie widziałam jej na naszym forum.
Kochana odezwij się i napisz Nam co słychać [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki @justys0702 , zdrówko się przyda bo mamy wynik rtg i Jaś niestety ma atypowe zapalenie płuc :( wiedziałam, że podejrzany coś ten jego kaszel.. Ale aż dziwne że nic z krwi nie wyszło, nawet podwyższone crp.
 
reklama
Biedactwo. I jakie macie zalecenia?

iv09zbmhdpxevirr.png
Ogólnie już dłuższy czas robimy inhalacje więc to mamy kontynuować, dodatkowo antybiotyk (jeden już miał wcześniej, jak jeszcze nie było wiadomo czy to zapalenie oskrzeli lub płuc) i nie pomógł. Teraz inny i za tydzień kontrola. Jak nie pomoże albo przez ten tydzień się kaszel pogorszy albo oddech mu się zmieni to do szpitala bo tam mogą podać inne leki przy których trzeba obserwować dziecko.
 
Do góry