reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja na prenatalne poszłam jak na zwykłą wizytę, jeśli chodzi o przygotowanie, bo nerwy były jednak większe, ale wszystko ok :) Miałam tylko usg.

Adapter do pasów na pewno chcę kupić na dniach, właśnie na olx. Jest tam stałe ogłoszenie o wypożyczaniu ich w Warszawie, może niektóre z Was skorzystają, za 20 zł chyba.
Samochodem jeżdżę codziennie i choć pas jeszcze nie uciska, to jednak w razie nawet stłuczki, może zbyt mocno zadziałać na dół brzucha.

Ja w sumie żałuje ze tak długo zwlekałam z tym adapterem , tym bardziej ze u mnie można wypożyczyć za 10zl/mc, a zreszta nawet kupno nie jest dużym obciążeniem bo można go później odsprzedać za np pół ceny . No i ogrom ogłoszeń używanych wiec nie ma na co czekać :)


p19u3e3ko6jbvj3v.png
 
reklama
Ja wczoraj tak patrzyłam za wózkami, lozeczkiem na olx ale nic ciekawego nie znalazlam :) Śmiałam sie do męża ze musimy wszystko od poczatku zbierać bo nie mamy nic totalnie. Zero sprzetu zero ubranek. W pazdzierniku zeszlego roku oddalam i sprzedalam część, bo wiecej dzieci nie planowalismy :p
 
Ja wczoraj tak patrzyłam za wózkami, lozeczkiem na olx ale nic ciekawego nie znalazlam :) Śmiałam sie do męża ze musimy wszystko od poczatku zbierać bo nie mamy nic totalnie. Zero sprzetu zero ubranek. W pazdzierniku zeszlego roku oddalam i sprzedalam część, bo wiecej dzieci nie planowalismy :p

Ja oddałam już dawno , powoli tez ogarniam temat ale mąż mówi ze jeszcze czas jest, ze w poprzednich ciążach zaczęłam dużo później kupować . Tylko Że pierwsza była wzorowa , główne zakupy na cztery dni przed porodem. Druga z leżeniem pod koniec ale wszystko miałam po pierwszej wiec nie było co kupować. A teraz jak pomyśle ze potem trzeba będzie leżeć i nie będę mieć przyjemności z wybierania, kupowania , to stanowczo stwierdzam ze powoli czas zacząć o tym myśleć. Ale mam już grzechotkę , mąż znalazł podczas porządków u dzieci ( nagroda z jakiejś loterii ) , kolory pod chłopca i stoi na parapecie w sypialni i przypomina mi Że niedługo będzie nas więcej :)


p19u3e3ko6jbvj3v.png
 
Witam mamuśki czy któraś z Was robiła jakieś dodatkowe badania prentalne??? Biję się z myślami...aaa termin mam na 23.09.2018...druga ciąża pykło za pierwszym razem ...było super dopóki nie złapał mnie jakiś wirus przeziębieniowy może nawet grypa i tak się męczę 3 Tydz z kaszlem
 
Witam mamuśki czy któraś z Was robiła jakieś dodatkowe badania prentalne??? Biję się z myślami...aaa termin mam na 23.09.2018...druga ciąża pykło za pierwszym razem ...było super dopóki nie złapał mnie jakiś wirus przeziębieniowy może nawet grypa i tak się męczę 3 Tydz z kaszlem

Nieinwazyjne , usg prenatalne i badania krwi . Jako ze nie mam wskazań to prywatnie. Dla swojej spokojności jeżeli można sobie pozwolić to warto. Ja tez byłam przeziębiona , skończyło się na infekcji gardła i antybiotyku. Ale kurowałam się wszelkimi domowymi sposobami , inhalacjami i produktami *spam* . Pomocniczo świetna sprawa


p19u3e3ko6jbvj3v.png
 
Nieinwazyjne , usg prenatalne i badania krwi . Jako ze nie mam wskazań to prywatnie. Dla swojej spokojności jeżeli można sobie pozwolić to warto. Ja tez byłam przeziębiona , skończyło się na infekcji gardła i antybiotyku. Ale kurowałam się wszelkimi domowymi sposobami , inhalacjami i produktami dla ciężarnych , niestety nazwa nie przejdzie :)Pomocniczo świetna sprawa


p19u3e3ko6jbvj3v.png
 
reklama
Do góry