reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ja jak już mi się kiedyś uda;) to też czuję że będzie trudno mi w to uwierzyć :) to musi być niesamowite uczucie...
Owulacjia z 2 jajników... Może bliźniaki  ;) :p a właśnie dziewczyny chciałbyście mieć bliźniaki?? Ja ze względu na większe ryzyko w ciąży bym się bała, ale tak ogólnie to fajna sprawa. Mój mąż się śmieje,żebym się nie martwiła, bo jak się nam uda to będą bliźniaki;) u niego w rodzinie są bliźniaki więc... :p nie no raczej mało prawdopodobne;)

Ja to wolałabym pojedynczo ;)
 
reklama
Ja jak już mi się kiedyś uda;) to też czuję że będzie trudno mi w to uwierzyć :) to musi być niesamowite uczucie...
Owulacjia z 2 jajników... Może bliźniaki  ;) :p a właśnie dziewczyny chciałbyście mieć bliźniaki?? Ja ze względu na większe ryzyko w ciąży bym się bała, ale tak ogólnie to fajna sprawa. Mój mąż się śmieje,żebym się nie martwiła, bo jak się nam uda to będą bliźniaki;) u niego w rodzinie są bliźniaki więc... :p nie no raczej mało prawdopodobne;)
No ja bym sie ucieszyla z podwojnego szczescia choc wiem jakie to ryzyko itp.no licze na choc pojedyncze szczescie.aby szczesliwie donosić.dzis męczą mnie okropne mdlosci.a mocniejsze niz wczoraj.a wczoraj siostra wrozyla mi z obraczki chyba z 4 razy wychodzi mi ze bede miala 4 dzieci.a przecież w domu mam 2 he he.ze niby jeszcze dziewczynka i chlopiec.niby zabawa ale mimo to zastanawiajace.he he
 
Irminka może to rzeczywiście bliźniaki, wysoka beta i dlatego tak szybko test wyszedł:) Ja za pierwszym razem długo nie mogłam uwierzyć że to JA jestem w ciąży hehe;) Jeśli kiedyś jeszcze się uda, pewnie będę w takim samym szoku.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadal nie wierze ze jestem w ciazy dzs 11dpo lub 12.znowu zrobilam test i pozytywny juz trzeci .druga kreska mega ciemna.Boje sie ze obudze sie a to tylko sen.Mdlosci sa .latam na siku i 17 juz bym spala.Zapisalam sie do ginekologa na 18 kwietniato bedzie juz 8 tydzien.bedzie wszystko widac.Nie pisalam wczesniej ale pawdopodobnie mialam owulacje w dwoch jajnikach.oba bolaly tak samo przed i po owulacji.moze to zwiekszylo szanse na ciaze.Jestem nadal w szoku ze test wszyszedl tak szybko juz w 9dpo.dziewczyny zycze wam abyscie tez ujrzaly 2 kreseczki na tescie .zebyscie poczuly te cudowne uczucie szczescia z tego powodu.milego dnia.
To bedziemy mialy podobny termin :-) ja na wizyte ide 20.04:-)
 
Dziś dostałam plamienia choć tempka nadal w górze.37,10
Jutro jest termin tej wrednej @
Jednak chyba nie mam na co liczyć w tym cyklu:(
 
Ja chyba też wolałabym pojedynczo. Aktualnie chciałabym poprostu być w ciąży i donosić zdrowe dzieciątko, a jak Bóg da mogą być i dwa [emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Witam się w 14dc. :)
Wczoraj byliśmy w USC, mamy piękna datę 31.08. Przy okazji od razu załatwiliśmy sale, szkoda że babka od niej taka nieprzyjemna ale oni w rodzinie wszyscy tak mają, akurat są z naszej wsi. W poniedziałek zamówię już zaproszenia. :)

Jakie plany na weekend? My dzisiaj jedziemy na koncert. :)

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Witam się w 14dc. :)
Wczoraj byliśmy w USC, mamy piękna datę 31.08. Przy okazji od razu załatwiliśmy sale, szkoda że babka od niej taka nieprzyjemna ale oni w rodzinie wszyscy tak mają, akurat są z naszej wsi. W poniedziałek zamówię już zaproszenia. :)

Jakie plany na weekend? My dzisiaj jedziemy na koncert. :)

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
My dzis mamy pierwsza czesc urodzin corki a jutro drugą ;-)
 
reklama
A u mnie córcia w niedziele konczy 13 lat .w sobote impreza dla kolezanek a w niedziele chrzestni przyjada.Dzis pieklam ciasta i robie salatke.te zapachy.no wiecie jak to jest jak sie ma mdosci.
Ja mdlosci jako takich nie mam ale silne bole glowy i slabo mi sie robi -.-
A w rodzinie nikt jeszcze nie wie o ciazy i musze udawac xD
 
Do góry