reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech ;-)

No szybki ale nie wierze ze ktoras z nas sie nad tym nie zastanawiala ;-)
Pewnie że się zastanawiałam i jestem przerażona. Pod wpływem Twojego tematu zaciągnęłam M. przed kompa i czytam te które według mnie fajnie brzmią. Co Ty. Zero punktów wspólnych. Będziemy mieli fun gdy przyjdzie na to czas [emoji2] [emoji2] [emoji2]
 
reklama
Pewnie że się zastanawiałam i jestem przerażona. Pod wpływem Twojego tematu zaciągnęłam M. przed kompa i czytam te które według mnie fajnie brzmią. Co Ty. Zero punktów wspólnych. Będziemy mieli fun gdy przyjdzie na to czas [emoji2] [emoji2] [emoji2]


Hehe u nas obie corki mialy miec na imie Amelia :) a jest Julia i Milena :D
Imie dla chlopca mi sie podoba Bruno/ Brunon ale imiona napewno beda jeszcze ze 100 razy zmieniane :D
 
Pewnie że się zastanawiałam i jestem przerażona. Pod wpływem Twojego tematu zaciągnęłam M. przed kompa i czytam te które według mnie fajnie brzmią. Co Ty. Zero punktów wspólnych. Będziemy mieli fun gdy przyjdzie na to czas [emoji2] [emoji2] [emoji2]
Hahah to lepiej szybko sie za to wezcie bo przyjdzie czas zarejestrowania dziecka a tu psikus :d albo Twoj mąż/partner zarejestruje takie jakie jemu sie podoba xD
 
Za dużo tych Antkow ostatnio Aż się przyjadlo takie bym i co 3 dziecko to Antek ;/ tyle ciekawych imion nie ma nic ladniejszego?

Mi się podoba Lilianka bądź Nikodem ;)
Ale ze tak zapytam: co cie to obchodzi, jak ktos nazwie swoje dziecko? Moze i wokol niej jest 10 Antkow, ale skoro to imie jej sie podoba, to ma prawo nazwac tak swoje dziecko ;) a Liliana i Nikodem są niby takie ciekawe? U nas w szkole co trzecia dziewczynka to Lilka ;)
Dziewczyny szanujmy sie wzajemnie i zachowajmy niektore opinie dla siebie.
 
reklama
To forum i daje prawo wyrażania własnego zdania i ja je wyraziłam .
U mnie jest ogrom Antkow i poprostu jak słyszę Antoś to rzygać mi się chce ...
Na jednym osiedlu z 20 ..U kuzynki i koleżanek albo Antosia albo Antoś no sorry ale przyjadlo mi się i wyraziłam swoją opinię.
Ktoś rzucił taka mode i kazde dziecko tak samo się zwie.. no jest to przytlaczajace .
Przyjaciółka w przedszkolu pracuje i 6 Antkow na jedną klasę 30 osobowa...rozumiecie ?
Tu nie chodzi o obrażanie ani krytykowanie a o ta fale ...
Oczywiscie, ze masz prawo wyrazac swije zdanie, ale moze w bardziej kulturalny sposob, z odrobiną taktu?
Piszac o tym, ze cytuję "rzygac ci sie chce, jak slyszysz imie Antek", jednak obrazasz mamy, ktore chca tak nazwac swoje dziecko, nie sądzisz?

Widze, ze nalezysz do listopadowek, to moze tam wyrazaj swoje opinie, co? :) Milego dnia.
 
Do góry