reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Nie mam takiej możliwości, wszystko jest wypchane po brzegi. Mieliśmy zmieniać szafę w sypialni na większą ale na razie to zostawiliśmy żeby przeznaczyć kaskę na wyprawkę. Planuję kupić taki organizer wiszący na łóżeczko, to tam będę chować na noc pampersy i coś na przebranie :)
Ja dzisiaj kupuję w Ikei coś takiego :
Screenshot_2018-04-11-11-14-52-306_com.opera.browser.png

Wiesza się na łóżeczku blisko np. pezewijaka:)
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-04-11-11-14-52-306_com.opera.browser.png
    Screenshot_2018-04-11-11-14-52-306_com.opera.browser.png
    92,7 KB · Wyświetleń: 436
reklama
Nie znoszę plastrów mam po tym za dużo krostek
Mhm. A bardzo Ci przeszkadzają ? Może kosmetyczka coś poradzi, lub spytaj lekarza swojego czy coś się da zrobić , żeby zmniejszyć hormony. Bo to chyba od tego rosna włoski na twarzy.
Miało być 14-15lat hehe.

Siedzę w domu z dzieciakami już od czwartku i normalnie pierdolca dostaję. Cały czas jest coś do roboty, ciagle sprzątam, ledwo dam śniadanie już obiad trzeba robić, zaprowadzić na angielski, na hip-hop. Jeszcze maż mi przynosi pracę do domu bo mówi, że wyceny i zamówienia ja zrobię najlepiej no żesz ku..a a już 17sty i trzeba by zakończyć miesiąc. Co z tego, że pójdę na zwolnienie jak i tak swoją robotę będę musiała zrobić tyle, że w domu. Tak to jest jak się jest na swoim i na dodatek zaczął się sezon. Normalnie doba za krótka na ogarniecie domu, pracy...ehh
A ja Ci zazdroszczę. Ja siedzę całymi dniami w domu z coś posprzątam, ugotuje, upiore i pół dnia przeleze. Dlatego cieszę się , że istnieje to forum :) bo bym się zanudzila, bez Was :)
Ja mam brata rocznikowo 4 lata młodszego. W praktyce 3 lata i 3 miesiące. I powiem szczerze że tłukliśmy się i kłóciliśmy tak że masakra, tym bardziej że mieliśmy pokój razem [emoji23] a teraz bysmy za sobą w ogień poszli. Jak jedzie na studia to mi się płakać chce ze znów tyle czasu nie będę go widzieć.
A siostre mam 10 lat młodsza. Kontakty od zawsze miałyśmy dobre, ale ona 16 lat... I trochę jej matkuje powiem szczerze [emoji23] Tym bardziej że rodzice dużo prscowali więc ja się nią zajmowałam. Ale fakt to zachowanie aktualnej młodzieży to nie raz z mężem łapiemy się za głowę (męża mam 7 lat od siebie starszego).
Ja mam 21 w tym roku i wszyscy mówią , że jestem strasznie dojrzała jak na swój wiek. Jeśli chodzi o dom, rodzine itp.od zawsze wolałam założyć rodzinę, być Panią swojego domu niż wyjść na imprezę. Mam siostrę rok starsza, brata 7 lat starszego i z nimi mam spoko kontakt. I jest jeszcze jeden młodszy, 17 lat ale z nim nie potrafię się dogadać. Przechodzi ten głupi wiek i jest straszny. Choc nie wychodzi na imprezy, nie pije , nie pali. Co też mnie dziwi bo w tym wieku zazwyczaj się takie nie mądre rzeczy robi :sorry2:
Jakie macie piękne paznokcie. Moje troszkę odrosły ale się łamią. Chciałam nie robić hybrydy ale nie da się 2,3dni i mam połamane, rozdwajają się.
A odżywka ? Ja nie stosuje, ale chyba kupię jakaś z utwardzaczem bo już drugi po boku zaczyna się rozdwajać ;/ ale to pewnie od wody, mycia naczyń.
No wlasnie i lekarz i polozna zwrocili mi uwage na wage, mi sie wydawalo ze normalnie tyje, bo za bardzo nie widac. Ale moze to te cycki 2 rozmiary wieksze tyle waza? :D
To dziwne. Ciągle słyszałam , że 10 w połowie ciąży to tak w sam raz.
A przecież to nie tylko tłuszcz. Wazy dzidzius, macica , wody no i piersi przecież :D chociaż ja nawet staników nie zmieniłam do tej pory :hmm: mam tylko pełniejsze niż miałam i tyle .. szkoda :(
 
Octanisept super sprawa zawsze mam w domu na skaleczenia, rożne ranki jest super. Bliznę po cc też mi tym kazali pryskać, wietrzyć i nie smarować niczym inny i mam niewidoczną, jest koloru skóry wąziutka. Teraz też będę psikać octaniseptem.
 
Laseczki, kupujecie smoczki rozmiar 0-6 miesiąca czy takie 0-2 ? Bo teraz patrzę, że są też takie mini 0-2.
Nie myślałam nad tym. A jest jakaś różnica ? Ja upatrzylam z Lovi w kształcie brodawki , taki dynamiczny. Ale nie pamiętam co tam na nim pisało. Nie wiem czy nie 0-3 czasem :huh:
 
Mnie też bada na fotelu za każdym razem i robi USG też. Ale niestety są to krótkie badania i czasem nie pokazuje dziecka..
Ja miałam co 4 tygodnie , teraz co 3 i płace 80zl. To ma jeszcze sprzęt do USG tarczycy ? Mój mial aparaturę do 3d i 4d ale się zepsuła i nie widzę , żeby się wziął za naprawę :/

Ja nigdy nie byłam u endokrynologa i nigdy nie miałam usg tarczycy więc nie mam pojęcia nawet czy jest do tego specjalna aparatura. Mój gin ma sprzęt nowy zdjęcia w 3d i w kolorze robi i tym mi robił usg tarczycy.
 
Mhm. A bardzo Ci przeszkadzają ? Może kosmetyczka coś poradzi, lub spytaj lekarza swojego czy coś się da zrobić , żeby zmniejszyć hormony. Bo to chyba od tego rosna włoski na twarzy.

A ja Ci zazdroszczę. Ja siedzę całymi dniami w domu z coś posprzątam, ugotuje, upiore i pół dnia przeleze. Dlatego cieszę się , że istnieje to forum :) bo bym się zanudzila, bez Was :)

Ja mam 21 w tym roku i wszyscy mówią , że jestem strasznie dojrzała jak na swój wiek. Jeśli chodzi o dom, rodzine itp.od zawsze wolałam założyć rodzinę, być Panią swojego domu niż wyjść na imprezę. Mam siostrę rok starsza, brata 7 lat starszego i z nimi mam spoko kontakt. I jest jeszcze jeden młodszy, 17 lat ale z nim nie potrafię się dogadać. Przechodzi ten głupi wiek i jest straszny. Choc nie wychodzi na imprezy, nie pije , nie pali. Co też mnie dziwi bo w tym wieku zazwyczaj się takie nie mądre rzeczy robi :sorry2:

A odżywka ? Ja nie stosuje, ale chyba kupię jakaś z utwardzaczem bo już drugi po boku zaczyna się rozdwajać ;/ ale to pewnie od wody, mycia naczyń.

To dziwne. Ciągle słyszałam , że 10 w połowie ciąży to tak w sam raz.
A przecież to nie tylko tłuszcz. Wazy dzidzius, macica , wody no i piersi przecież :D chociaż ja nawet staników nie zmieniłam do tej pory :hmm: mam tylko pełniejsze niż miałam i tyle .. szkoda :(
Zajmę się włoskami ale po ciąży. Teraz na hormony nic mi nie poradzą .. mam nadzieję że się pojawiły w ciąży to i zniknął po ciąży
 
HCV to wirus wywołujący zapalenie wątroby typu C. Ja miałam wszystkie tego typu badania robione na początku plus HIV kiła toksoplazmoza itp. Masakra. Wtedy za badania zapłaciłam ponad 200 zł. Nie pamiętam, czy powtarza się później jeszcze te badania ...
Tamte miałam robione , ale muszę jeszcze spojrzeć w kartę czy to hcv było. Chyba nie :/
 
Ja po macierzyńskim 5lat temu nie chciałam wracać do swojej pracy, pracowałam w spedycji praca od 8-16ej ale 30km od domu zanim bym wróciła z Gdyni to w korach dobra godzina półtora więc 11godzin poza domem, opiekuna do dwójki maluchów 1600-1800zł wtedy chciała. Rok posiedziałam w domu a potem maż wymyślił, że założy własną dg. On w terenie, ja w biurze. mała firma zatrudniamy tylko 2osoby i my. Czasami tęsknię za pracą od do ale też ciągle musialąm być pod telefonem nawet w nocy. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Miało być mięso gulaszowe na obiad a ja rozmrozilam jakieś kości na zupę...nie wiem jakaś roztargniona jestem. Pierdzielę zrobię kiełbasę z grila na balkonie
Aaaa nie mów o grilu :surprised: ja też chceeee :laugh2:
 
reklama
Mhm. A bardzo Ci przeszkadzają ? Może kosmetyczka coś poradzi, lub spytaj lekarza swojego czy coś się da zrobić , żeby zmniejszyć hormony. Bo to chyba od tego rosna włoski na twarzy.

A ja Ci zazdroszczę. Ja siedzę całymi dniami w domu z coś posprzątam, ugotuje, upiore i pół dnia przeleze. Dlatego cieszę się , że istnieje to forum :) bo bym się zanudzila, bez Was :)

Ja mam 21 w tym roku i wszyscy mówią , że jestem strasznie dojrzała jak na swój wiek. Jeśli chodzi o dom, rodzine itp.od zawsze wolałam założyć rodzinę, być Panią swojego domu niż wyjść na imprezę. Mam siostrę rok starsza, brata 7 lat starszego i z nimi mam spoko kontakt. I jest jeszcze jeden młodszy, 17 lat ale z nim nie potrafię się dogadać. Przechodzi ten głupi wiek i jest straszny. Choc nie wychodzi na imprezy, nie pije , nie pali. Co też mnie dziwi bo w tym wieku zazwyczaj się takie nie mądre rzeczy robi :sorry2:

A odżywka ? Ja nie stosuje, ale chyba kupię jakaś z utwardzaczem bo już drugi po boku zaczyna się rozdwajać ;/ ale to pewnie od wody, mycia naczyń.

To dziwne. Ciągle słyszałam , że 10 w połowie ciąży to tak w sam raz.
A przecież to nie tylko tłuszcz. Wazy dzidzius, macica , wody no i piersi przecież :D chociaż ja nawet staników nie zmieniłam do tej pory :hmm: mam tylko pełniejsze niż miałam i tyle .. szkoda :(
Jaka ty młodziutka jesteś :) ja mam 27 lat, a wśród moich znajomych tylko jedni mają dziecko i my będziemy drudzy. A inni to żyją od piątku do piątku, imprezy i upijanie się do 6 rano :D więc podziwiam jak ktoś w tak młodym wieku jest dojrzały.
 
Do góry