reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka czerwcowej mamy

reklama
Tak się zastanawiam i nie pamiętam czy była o tym mowa. Mi te rzeczy były potrzebne. A dla was informacyjnie [emoji6]:
1. Kosz na pieluchy
2. Kosz na brudne ubranka
3. Obcięcie metek
4. Fotel do karmienia z podłokietnikami. Ja mam uszak. Nowe są drogie. Ale mi mąż kupił używany z Holandii za 350zl. I jest super. Nie wiem jak bym bez niego przetrwała. Bo na krześle czy łóżku, to nie da rady. Plecy po jednym karmieniu mi wysiadały.
 
Ostatnia edycja:
Tak się zastanawiam i nie pamiętam czy była o tym mowa. Mi te rzeczy były potrzebne. A dla was informacyjnie [emoji6]:
1. Kosz na pieluchy
2. Kosz na brudne ubranka
3. Obcięcie metek
4. Fotel do karmienia z podłokietnikami. Ja mam uszak. Nowe są drogie. Ale mi mąż kupił używany z Holandii za 350zl. I jest super. Nie wiem jak bym bez niego przetrwała. Bo na krześle czy łóżku, to nie da rady. Plecy po jednym karmieniu mi wysiadały.
To ja o metkach, bo mi się skojarzyło: wycinam zawsze metki z wszystkiego, ale jedna rada: dla dziecka w pierwszym roku życia nie wycinajcie metek z zabawek! :) To jedna z ulubionych części zabawek dla takiego niemowlaka ;)
 
Effa po tym jak napisałaś że to 50% bawełna zaczełam się przyglądać kocykom bambusowym u producentów i szok - ciężko mi było znaleźć 100% bambus. Ale jeden upatrzyłam co sądzicie? Link do: Lekki kocyk bambusowy | Poofi
miałby służyć za otulacz na noc :)
Jak znacie jeszcze jakieś inne opcje kocyków 100 % bambus to poproszę o link ;)
 
Effa po tym jak napisałaś że to 50% bawełna zaczełam się przyglądać kocykom bambusowym u producentów i szok - ciężko mi było znaleźć 100% bambus. Ale jeden upatrzyłam co sądzicie? Link do: Lekki kocyk bambusowy | Poofi
miałby służyć za otulacz na noc :)
Jak znacie jeszcze jakieś inne opcje kocykó 100 % bambus to poproszę o link ;)
Ale tak jak patrzę, to on też będzie trochę grubszy. Na chłodniejsze dni.

Jak chcesz taki otulacz na ciepłe ze 100% bambus, to sprawdź otulacze lullalove. Ja mam i to jest taki cienki materiał [emoji4]
 
Effa po tym jak napisałaś że to 50% bawełna zaczełam się przyglądać kocykom bambusowym u producentów i szok - ciężko mi było znaleźć 100% bambus. Ale jeden upatrzyłam co sądzicie? Link do: Lekki kocyk bambusowy | Poofi
miałby służyć za otulacz na noc :)
Jak znacie jeszcze jakieś inne opcje kocyków 100 % bambus to poproszę o link ;)
Ja osobiście nie kupiłam ale mam notatke ze otulacz poofi jak i inne produkty są dobrej jakości. Któraś z dziewczyn kupiła i ma ale musisz poczekać aż odczyta twoja wiadomość to może coś więcej napisze.
 
reklama
Do góry