reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No właśnie nie robiłam... spanikowałam jak mi chirurg zlecił wiem głupota
Zdecydowanie polecam konsultacje z lekarzem i zrobienie usg. Ja robie min.raz do roku, ale ja jestem mega obciazona rodzinnie. Moze to jakies zwapnienia, torbiele, rozne rzeczy moga byc.
Ja takich dolegliwosci nie mam, ale ja nigdy nie karmilam.
 
reklama
Zdecydowanie polecam konsultacje z lekarzem i zrobienie usg. Ja robie min.raz do roku, ale ja jestem mega obciazona rodzinnie. Moze to jakies zwapnienia, torbiele, rozne rzeczy moga byc.
Ja takich dolegliwosci nie mam, ale ja nigdy nie karmilam.
Ja się nimi nie martwiłam do czasu jak jeden zrobił sie wielkości ziarenka groszku. Nie podejrzewam raka bo po 1. guzek nie rośnie po 2. wyniki morfologii mam dobre (nawet jak na ciążowe)


A w ogóle przez cała syt z mężem nie mam poj na siku i jutro nie pójdę do labu co rowna sie z przelozeniem wizyty wtorkowej u gina na za tydzien lub za dwa... to akurat nie ma znaczenia kiedy bo i tak wolal bym przyszla po 20 a nie 19 ale mbie to roz...la! ze jeden dupek moze tak rozwalic mi plany...
 
Jak nie masz pojemnika to mozesz przetrzymac sikanie, az kupisz pojemnik lub zrobisz jak kupisz. Niby lepszy mocz nocny, ale duze zmiany wychodza tez w badaniu z innych pobran.
Ja kiedys musialam dwa razy do labu chodzic, bo tez nie mialam pojemnika (nastepnego dnia zanioslam) i teraz staram sie miec zapas pojemnikow ;).
 
Ja się nimi nie martwiłam do czasu jak jeden zrobił sie wielkości ziarenka groszku. Nie podejrzewam raka bo po 1. guzek nie rośnie po 2. wyniki morfologii mam dobre (nawet jak na ciążowe)


A w ogóle przez cała syt z mężem nie mam poj na siku i jutro nie pójdę do labu co rowna sie z przelozeniem wizyty wtorkowej u gina na za tydzien lub za dwa... to akurat nie ma znaczenia kiedy bo i tak wolal bym przyszla po 20 a nie 19 ale mbie to roz...la! ze jeden dupek moze tak rozwalic mi plany...
Absolutnie nie mialam na mysli raka, a raczej jakies zwapnienia kanalikow lub cos w tym stylu...
 
Jak nie masz pojemnika to mozesz przetrzymac sikanie, az kupisz pojemnik lub zrobisz jak kupisz. Niby lepszy mocz nocny, ale duze zmiany wychodza tez w badaniu z innych pobran.
Ja kiedys musialam dwa razy do labu chodzic, bo tez nie mialam pojemnika (nastepnego dnia zanioslam) i teraz staram sie miec zapas pojemnikow ;).
Ano miałam kupić hurtem ostatnio ale że byłam w najdroższej aptece... zmęczona po zakupach to mi wypadło.. a potem ten gnojek mi zaprzatal myśli...
 
Dziewczyny, przeczytałam Was ale zaraz się ustosunkuje do dyskusji, ale zestresowałam się tak, że aż się trzęsę :( wczoraj nagrywałam sobie filmiki na instagramie, że mam czerwoną plamkę na policzku i znów coś mi przyszło w tej ciazy. Dzisiaj mam ją nadal i teraz dopiero zauważyłam, że koleżanka mi napisała, że to rumień zakaźny i to bardzo niebezpieczne w ciazy....
Ja obstawiałam pękające naczynka bardziej bo widzę sieć pajączków na skórze i mam to tylko na jednym poliku. Jednak wybaczcie, ale podzielę się z Wami zdjęciem może któraś tez miała podobnie. Jutro jadę do rodziców wiec lekarz najwcześniej we wtorek :(

IMG_2788.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2788.JPG
    IMG_2788.JPG
    249,9 KB · Wyświetleń: 311
Dziewczyny, przeczytałam Was ale zaraz się ustosunkuje do dyskusji, ale zestresowałam się tak, że aż się trzęsę :( wczoraj nagrywałam sobie filmiki na instagramie, że mam czerwoną plamkę na policzku i znów coś mi przyszło w tej ciazy. Dzisiaj mam ją nadal i teraz dopiero zauważyłam, że koleżanka mi napisała, że to rumień zakaźny i to bardzo niebezpieczne w ciazy....
Ja obstawiałam pękające naczynka bardziej bo widzę sieć pajączków na skórze i mam to tylko na jednym poliku. Jednak wybaczcie, ale podzielę się z Wami zdjęciem może któraś tez miała podobnie. Jutro jadę do rodziców wiec lekarz najwcześniej we wtorek :(

Zobacz załącznik 868310
Mi też to wygląda na trądzik różowaty, a nie na rumień. Przy rumieniu zresztą raczej wystąpiłyby też inne objawy.
 
reklama
GOJ a co do Twojej sprawy. Mój ex był alkoholikiem i narkomanem, po ślubie poszedł na terapie i ja musiałam razem z nim. Jako współuzależniona. To był dla mnie szok miałam 24 lata ,,normalna" a tu takie nazewnictwo. Ale co najważniejsze to; współuzależniony zawsze znajdzie wymówki by docelowo obronić drugà stronę, zawsze są sinusoidy- zle potem bardzo dobrze potem normalnie i znowu zle kolejna szansa i wiara, że tym razem się uda. I najważniejsze nigdy nie można grozić czymś czego nie jesteśmy w stanie spełnić. Czyli wyrzucanie na niby, czy mówienie, że się odejdzie i nie zrobienie tego. Wtedy tracimy wiarygodność i nic nie zrobimy.

Polecam Ci ośrodek na Zakopiańskiej to boczna od Francuskiej, jest na NFZ i tam pracuje taki Piotr nie pamietam nazwiska ale był rewelacyjny. Zbudował mnie tak, że nie bałam się w końcu odejść, czy szukać winy w sobie.
 
Do góry