reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dawstwo komórek

domka.ka tak, przez cały czas masz profesjonalną opiekę lekarza, również psychologa. Wszystko przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze, jest przy tym trochę formalności niestety no ale trzeba się z tym liczyć :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Pisałyście ze przystępujecie do ivf z kd. Czy jesteście po? Jak poszło?
Ja jestem po kilku nieudanych próbach z moimi komórkami i dojrzewam do decyzji ivf z kd. Przyznam, ze nie jest to łatwa decyzja, przynajmniej dla mnie...
Opowiedzcie mi jak to jest? Jakie odczucia macie i jak to wszystko poszło! Dzięki!
 
Cześć Dziewczyny!
Pisałyście ze przystępujecie do ivf z kd. Czy jesteście po? Jak poszło?
Ja jestem po kilku nieudanych próbach z moimi komórkami i dojrzewam do decyzji ivf z kd. Przyznam, ze nie jest to łatwa decyzja, przynajmniej dla mnie...
Opowiedzcie mi jak to jest? Jakie odczucia macie i jak to wszystko poszło! Dzięki!
Cześć, ja jestem 4 dzień po transferze 3dniowych zarodków z KD. Moja rezerwa 0,02, więc nie mam szans na ciążę z własnych komórek. Decyzja dla mnie nie była trudna, dzieciątko mimo że genetycznie nie będzie moje to będę je nosiła pod sercem przez 9 miesięcy i kochała jak swoje własne.
 
Cześć!
Dziękuje za odpowiedź.
Nasuwają mi sie pytania...
Ile zarodków Ci wszczepili, czy były z komórek morożonych i gdzie robiłaś zabieg? Jakie badania musiałaś zrobić wcześniej?
Ja zaczęłam się orientować w Brnie. Wysłali mi bardzo długą listę badań z immunologii, czy Ty też je robiłaś?
 
Cześć!
Dziękuje za odpowiedź.
Nasuwają mi sie pytania...
Ile zarodków Ci wszczepili, czy były z komórek morożonych i gdzie robiłaś zabieg? Jakie badania musiałaś zrobić wcześniej?
Ja zaczęłam się orientować w Brnie. Wysłali mi bardzo długą listę badań z immunologii, czy Ty też je robiłaś?
Miałam podane 2 zarodki. Komórki były mrożone, łącznie było ich 13 z tego prawidłowo rozmrozilo się 11 A zapłodnilo 10. Były bardzo dobrej jakości. Transfer miałam w invimedzie w Gdyni. To był nasz już 2 transfer w tej klinice. Co do badań to był ich dużo, nie wiem które z nich zaliczają się do immunologicznych. Wcześniej w innej klinice miałam robione kariotypy i oznaczane komórki NK. Musiała byś konkretnie podać nazwę badań :blink:
 
reklama
Do góry