reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ostatnio mamaginekolog mówiła o tym głaskaniu brzucha, że to jest okej, że nie ma żadnych przeciwwskazań o ile się nic nie dzieje z szyjką.
A co do niej...urodziła takie maleństwo ;(
Też to właśnie widziałam . Straszne, że przez tyle tygodni maleństwo będzie w inkubatorze . A nie wiem czy widziałyście że mówiła że ma porównanie między porodem naturalnym, a cc i że na tym etapie gdzie teraz leży po cc to po sn już była na chodzie .
 
reklama
No co wy :/ zlota kobieta, dajcie screena bo ma konto prywatne [emoji17]

IMG_3739.JPG


Z racji tego, że tu same życzliwe osoby to wklejam
 

Załączniki

  • IMG_3739.JPG
    IMG_3739.JPG
    201,3 KB · Wyświetleń: 479
No to jestem IGNORANTEM. Niem mam FB. Insta. I innego społecznościowego śmietnika.
Nie wiem kim jest mamaginekolog. Nie iteresuję się też jej życiem prywatnym...
 
reklama
Przepraszam że was nie doczytuje. W nocy nadrobię. Moja Kasieńka za ok 2 godz będzie miała operację ratująca życie. Mamy 60% że przeżyje. Prawdopodobnie w tej przeponie była mała dziureczka i wszystko było ok do porodu a w czasie albo skurczy pękła albo jak sama zaczęła krzyczeć i oddychać . Z serduszkiem na szczęście jest wszystko ok. Dostałam zdjęcie od męża to biedulka jest cała czerwona wokol usteczek
 
Do góry