reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Część dziewczyny jak wam mija niedziela ?
Szybko :)
Urodzinki młodszego synka, niedawno wróciliśmy z nad jeziora, gdzie chłopcy popluskali się z tatą. Zaczął padać ciepły deszcz, a Oni dalej w wodzie. Ja na plaży pod kocem :) Teraz się pakujemy i niebawem ruszamy do domku. Już tęsknię za swoimi czterema ścianami. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej:)
 
A mnie ten gorąc tak obezwladnia ze nie mam ochoty na nic. Jak juz sie ruszę to jest w miarę. Dziecko ma gdzies upał i szalał od 6.00 z wesołą miną. Az w koncu poszlismy do moich rodziców wyczerpani i zrezygnowani z zalozeniem " niech teraz babcia z dziadkiem toche polataja" ;)
 
I co robicie z zabawkami ktorych chcecie sie pozbyc? Bo nie wiem co z nimi zrobić
My stare zabawki, które są w dobrym stanie wrzucamy do pojemników Caritasu, może jeszcze jakiemuś dziecku się przydadzą. A koparki czy ciężarówki znosimy do piaskownicy pod blokiem jako zabawki do piasku, wspólne dla wszystkich dzieci.
 
reklama
Czy u was też jest tak gorąca? Ja dzis z chęcią cały dzień był spedziala na zmianę trochę na kanapie, trochę pod prysznicem, ale trzeba zająć się młodym. Jak się obudzi to idziemy najpierw na naleśniki (bo ja w takiej duchocie nic nie ugotuje) a potem na zacieniony plac zabaw.
 
Do góry