reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja po stracie w 9 tyg nie mogę jakoś w pełni zdecydować się na ciążę, jakoś odkładam ten temat bo tu praca, tu pieniądze, tu dom, ale wydaje mi się, że też dużo tchórze ja po prostu najzwyczajniej w świecie się boje :(
@hona trzymam kciuki, zeby to jednak bylo to ! ;*
My mielismy sie starac w kolejnym cyklu a @ jak nie bylo tak nie ma... cos sie po..pieprzylo ;(

@paulina1994 rowniez trzymam kciuki, zebys szybciutko zobaczyla 2 kreseczki ! ;) strach zawsze bedzie... ja nigdy nie zapomne jak trzymalam synka ktory juz nie zyl, a kilka dni wczesniej kupilam dla niego ubranka i zaczelam ogarniac pokoj... ale wiem, ze jak nie teraz to nigdy... zeby zamknac pewien etap musze sprobowac... :(

@kari21 wspolczuje bo sama za 3 tyg rodzilabym... a dziewczyna brata meza jest w ciazy i urodzi w listooadzie.listopadzie od smierci Franka nie widzielismy sie z nia. Po 1sze ja moglabym to zle znosic po 2gie okazalo sie ze jest falszywa.. nie potrzebuje takich kontaktow nie teraz kiedy mam zalobe... wiec wspolczuje ze ty jesyes blisko kogos na podobnym etapie. Co innego obcw kobiety w ciazy a co innego ktos obok, kto chcac nie chcac mowi jednak o swoim dziecku..:* trzymaj sie. Jesteśmy silne !


Kurcze, ale to wysyp nowych a w zasadzie "starych" osob, ktore sie gdzies ukrywaly.
Przykre, ze az tyle nas jest, ale jednoczesnie dobrze, bo kazda z nas wie, ze nie jesy z tym problemem sama ! ;)
 
reklama
@paulina1994 hmmm, a nie odwrotnie? kurcze, dziewczyny, czy ktoras moze to potwierdzic? Czuje, ze za chwile okaze sie, ze ja to jestem jednak mocno niedoinformowana, caly czas myslalam, ze to wlasnie przy niedoczynnosci nie mozna.
A tak swoja droga, wzielam tabletke, ale czuje jakies dziwne palenie w przelyku, co to moze byc?
Co do tsh to suuuuper!!!
Spójrz na przeciwskazania [emoji4]
 

Załączniki

  • IMG_20180924_203053879_LL.jpg
    IMG_20180924_203053879_LL.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, ja to jednak tepa dzida jestem, oczywiscie, ze przy niedoczynnosci mozna, to przy Hashi nie mozna. Zastanawialam sie, czemu ja nie moge brac. hmm, no to doooopa. Jade w sobote do endo to podpytam, chociaz pewnie powie mi to co juz wczesniej powiedziala, ze jak zajde w ciaze, to jod tak, ale nie dla mnie, tylko dla dzidzi.
@roki_1991 chyba poczekam do srody, robilam w niedziele, nie chce sie nastawiac za mocno. No i musze dodac, ze boje sie jak diabli, nie wiem, czego bardziej, tego,ze wyjdzie negatywny, czy moze pozytywny.
 
Ostatnia edycja:
@hona bardzo dobrze cię rozumiem... Mi w 27dc wyszła totalna biel wizira.. A w 31dc beta 214. Także spokojnie, masz czas jeszcze :) dobry plan żeby poczekać do środy, popieram wytrwałość ;) stres jest i będzie zawsze, niestety. I miałam takie same uczucia jak ty. Jak zobaczyłam beta 214,7 to miałam zawał.... A stałam wtedy autem w korku i trzeba się było szybko otrząsnąć i jechać dalej ;) ja bardzo ale to bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki!! :)
 
@roki_1991 a jak dlugie masz, przepraszam mialas, cykle? No niestety, stres juz bedzie nieodzowny. Chociaz ja po pierwszym poronieniu jak zaszlam w ciaze to czulam sie jakos mega spokojnie, tak jakbym czula, ze bedzie dobrze. Choc kazda wizyta to byl wylew z zawalem, wizyta w toalecie i ciagle gapienie sie na gacie, czy tam czasem nic nie ma, to wszystko bylo mega stresujace. Ale dalam rade, tak jak Wy teraz dacie.
Co do testu, naleze do osob cierpliwych, i choc nie ukrywam, korci, aby zrobic jutro, to jednak wiem, ze skoro w niedziele biel wizira to jutro tez moze byc nic nie widac. A przyznaje, ze tak skrycie, bardzo skrycie, marze o tym, aby zobaczyc dwie kreseczki.
 
Dziewczynki, ja to jednak tepa dzida jestem, oczywiscie, ze przy niedoczynnosci mozna, to przy Hashi nie mozna. Zastanawialam sie, czemu ja nie moge brac. hmm, no to doooopa. Jade w sobote do endo to podpytam, chociaz pewnie powie mi to co juz wczesniej powiedziala, ze jak zajde w ciaze, to jod tak, ale nie dla mnie, tylko dla dzidzi.
@roki_1991 chyba poczekam do srody, robilam w niedziele, nie chce sie nastawiac za mocno. No i musze dodac, ze boje sie jak diabli, nie wiem, czego bardziej, tego,ze wyjdzie negatywny, czy moze pozytywny.
A na jakiej podstawie wykrywają Hashimoto? Ja mam antyTPO 0,00 a anty-TG w połowie normy...
 
@paulina1994 mialam robione usg, gdzie lekarka stwierdzila, ze mam tarczyce o niejednolitej echogenicznosci, wspomniala, ze to moze byc Hashimoto, zalecila wizyte u endokrynologa. A on powiedzial, ze musze zorbic badania z krwi, antyTpo, antyTg i dodatkowo robilam traby, poniewaz u mnie na poczatku nie bylo wiadomo,czy to bedzie niedoczynnosc czy nadczynnosc. No i u mnie wyszly kosmiczne przeciwciala, antyTpo mialam ponad 2000.
 
@paulina1994 dziwie sie ze inne dziewczyny nie podejmuja tematu @roki_1991 slyszalas o odstawianiu heparyny w polowie ciazy? Ktokolwiek? Przeciez nie ma takiej opcji c'nie ? Paulina ja tez biore na wszelki wielki po poronieniu. Wszkazan nie mam.
 
reklama
Dziewczyny to nie nowosc, ze sa lekarze, ktorzy prowadza heparyne tylko do polowy ciazy, tak jak mowi @paulina1994. Nie wiem co nimi kieruje. Jesli bierze sie heparyne profilsktycznie, to i tak uwazam, ze najlepiej do konca ja brac, by nie miec sobie nic do zarzucenia. Wtedy warto tez postarac sie o lekarza, ktory do konca ja przepisze.
 
Do góry