reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostilbegyt ktos moze tez zaczyna?

Loli05

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
8 851
Hej,moze juz jest gdzies ten temat,moze sie powtarzam,ale to forum jest tak rozbudowane ze nie moge sie polapac.Czy moze ktoras z was zaczyna przygode z tym lekiem?jak sie czujecie?to moj pierwszy cykl i jestem ciekawa co to bedzie,dodam ze nie bede miala monitoringu w pierwszym cyklu ale na drugi powinno sie udac.jak jest u was?xx
 
reklama
Sądzę, że to jest lekko nieodpowedzialne, że bierzesz leki bez monitoringu. Nie wiadomo jak Twoje jajniki zareagują na ten lek, ile będzie pęcherzyków, czy w ogóle jakieś urosną itp. Jesteś przygotowana na ciążę bliźniaczą lub trojaczą?
 
Sądzę, że to jest lekko nieodpowedzialne, że bierzesz leki bez monitoringu. Nie wiadomo jak Twoje jajniki zareagują na ten lek, ile będzie pęcherzyków, czy w ogóle jakieś urosną itp. Jesteś przygotowana na ciążę bliźniaczą lub trojaczą?
Hej:)wiem mam tego swiadomosc i sie boje, ale mieszkam za granica i i tak cudem udalo mi sie zalapac na usg w drugim cyklu.Jakby to byla Polska to bym sobie poszla prywatnie w Uk to tak nie dziala,wyprosilam moja zeby mnie skierowala
 
Zastanów się jeszcze na tym monitoringiem. Mnie po tym leku się torbiel na jajniku zrobiła. Lepiej mieć wszytsko pod kontrolą ;). A monitoring ułatwi Ci zajście w ciążę jak będziesz wiedzieć kiedy jest dokładnie owulacja. Nie wiem jak u Ciebie ale ja przy danej wielkości pęcherzyka nie pamiętam już jakiej dostawałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka - Ovitrelle.
 
Zastanów się jeszcze na tym monitoringiem. Mnie po tym leku się torbiel na jajniku zrobiła. Lepiej mieć wszytsko pod kontrolą ;). A monitoring ułatwi Ci zajście w ciążę jak będziesz wiedzieć kiedy jest dokładnie owulacja. Nie wiem jak u Ciebie ale ja przy danej wielkości pęcherzyka nie pamiętam już jakiej dostawałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka - Ovitrelle.
W uk nie mam co marzyc o zastrzyku jezeli nie jestem zapisana do kliniki a zeby byc w klinice to sie nie kwalifikuje bo mam juz jedno dziecko.takze pytam po forach kto bral i jak bylo bo nie mam nawet kogo zapytac,ginekolog w pl co mi dala tabletki juz nie odpisuje mi na sms,bylam u niej tylko raz 200zl i moze nie czuje ze musi mi odpisywac wiecej,nie wiem...jestem troche sama z tym wszysgki dlatego zarejestrowalam sie
 
Loli05 wiem, że w uk jest ciężko z dostępem do leków :/. Ja niestety mam złe wspomnienia z tym lekiem ale mam nadzieję, że u Ciebie się wszystko uda. Trzymam kciuki ! :)
 
Loli05 wiem, że w uk jest ciężko z dostępem do leków :/. Ja niestety mam złe wspomnienia z tym lekiem ale mam nadzieję, że u Ciebie się wszystko uda. Trzymam kciuki ! :)
A udalo ci sie po odstwaieniu?w ktorym cyklu ci sie zrobila torbiel?ja mam niby pcos ale to zalezy od lekarza
 
A udalo ci sie po odstwaieniu?w ktorym cyklu ci sie zrobila torbiel?ja mam niby pcos ale to zalezy od lekarza
Ten lek bierzesz tylko przez kilka dni i potem trzeba właśnie sprawdzić jaka jest odpowiedź jajników na niego. Jeżeli nie masz możliwości sprawdzenia tego to będziesz musiała działać w ciemno. Kup sobie testy owulacyjne bo musisz przecież wiedzieć czy w ogóle była owulacja. Ja również mam PCO i na mnie ten lek w ogóle nie zadziałał.
 
Ten lek bierzesz tylko przez kilka dni i potem trzeba właśnie sprawdzić jaka jest odpowiedź jajników na niego. Jeżeli nie masz możliwości sprawdzenia tego to będziesz musiała działać w ciemno. Kup sobie testy owulacyjne bo musisz przecież wiedzieć czy w ogóle była owulacja. Ja również mam PCO i na mnie ten lek w ogóle nie zadziałał.
No wlasnie dzis zrobilam test owu i ostatnia tabletke wzielam pierwszego cyklu.mysle ze to jeszcze za szybko na owu zdecydowanie ,narazie test jasniutki.ile miesiecy bralas leki?
 
reklama
No wlasnie dzis zrobilam test owu i ostatnia tabletke wzielam pierwszego cyklu.mysle ze to jeszcze za szybko na owu zdecydowanie ,narazie test jasniutki.ile miesiecy bralas leki?
No na owulację to stanowczo za wcześnie. Zależy tez jakie masz cykle. Owu wypada zazwyczaj w połowie. Ja ten lek brałam chyba dwa cykle, potem miałam długa przerwę i znowu jeden cykl, ale u mnie żaden pęcherzyk się nie pojawił.
 
Do góry