reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Lepiej oddać jakiejś potrzebującej rodzinie jesli taka znasz, bo z tych worków to idzie na sprzedaż a nie bezpośrednio do rodzin.
Nie znam, a z ludzmi obcymi to tez roznie. Nie raz słyszałam o ludziach, którzy wiele potrzebowali, a później sprzedawali te rzeczy. Wiec nie tedy droga. A to podobno działa tutaj od lat, to nie wiem czy tez sprzedają. Najbezpieczniej będzie jednak poszukac jakiegoś domu dziecka czy coś w tym stylu :)
 
reklama
O matko! Aleście naskrobały przez dzień! Normalnie jak za czasów ciąży [emoji16] Zaczęłam czytać, ale zwątpiłam [emoji12] stanęłam na sztucznych rzęsach i tez mnie naszła ochota na zrobienie, ale jak ja dziecko na tyle czasu zostawię [emoji848]
Wczoraj zaczęłam Wam pisać, ze czekamy na szczepienie, ale akurat pielęgniarka nas zawołała i nie skończyłam pisać, a później to już wiecie same jak jest [emoji12]

My wczoraj skończyliśmy 2 miesiące. Miki wazy 4800 i mierzy 61cm. Jest go więcej o 1500g i 6cm! Wciąż powtarzam Mężowi, ze rośnie w oczach [emoji4] Szczepiliśmy Małego na rotawirusy i wzięliśmy te 5w1 i powiem Wam, ze poki co jest okej. Spał mi tylko 6h prawie w nocy i trochę się przestraszyłam, ale jest w świetnej kondycji i mam nadzieje, ze tak już zostanie [emoji16]

@oliwiapatrycja Kochana u mnie nick to z kropka na początku[emoji12] .rudzielec

A to mój kochany Dziąślak z porannym zacieszem po śniadaniu [emoji16]Zobacz załącznik 910845
U mnie szczepień było we wtorek taki sam zestaw jak u Ciebie. Mały zniósł super bez gorączki, nie był marudny, nie miał też żadnych odczynów poszczepiennych.
 
Dziewczyny mam pytanie jak szczepicie badz szczepilyscie swoje dzieci? Skojarzonymi czy normalnymi? My mamy jedne szczepienie za soba te na nfz plus platne pneumo i rota. Ale mozemy szeczepic 5w1 bo nam przysluguje z tego wzgledu ze Marcel urodzil sie maly. Jak wasze dzieciaczki zniosly takie szczepionki? Kazdy mowi ze czesto po tych 5w1 wystepuje NOP.
 
O matko! Aleście naskrobały przez dzień! Normalnie jak za czasów ciąży [emoji16] Zaczęłam czytać, ale zwątpiłam [emoji12] stanęłam na sztucznych rzęsach i tez mnie naszła ochota na zrobienie, ale jak ja dziecko na tyle czasu zostawię [emoji848]
Wczoraj zaczęłam Wam pisać, ze czekamy na szczepienie, ale akurat pielęgniarka nas zawołała i nie skończyłam pisać, a później to już wiecie same jak jest [emoji12]

My wczoraj skończyliśmy 2 miesiące. Miki wazy 4800 i mierzy 61cm. Jest go więcej o 1500g i 6cm! Wciąż powtarzam Mężowi, ze rośnie w oczach [emoji4] Szczepiliśmy Małego na rotawirusy i wzięliśmy te 5w1 i powiem Wam, ze poki co jest okej. Spał mi tylko 6h prawie w nocy i trochę się przestraszyłam, ale jest w świetnej kondycji i mam nadzieje, ze tak już zostanie [emoji16]

@oliwiapatrycja Kochana u mnie nick to z kropka na początku[emoji12] .rudzielec

A to mój kochany Dziąślak z porannym zacieszem po śniadaniu [emoji16]Zobacz załącznik 910845
Słodziak mały !! ❤️❤️
 
Dziewczyny mam pytanie jak szczepicie badz szczepilyscie swoje dzieci? Skojarzonymi czy normalnymi? My mamy jedne szczepienie za soba te na nfz plus platne pneumo i rota. Ale mozemy szeczepic 5w1 bo nam przysluguje z tego wzgledu ze Marcel urodzil sie maly. Jak wasze dzieciaczki zniosly takie szczepionki? Kazdy mowi ze czesto po tych 5w1 wystepuje NOP.
Co to jest ten NOP ?
 
Mam nadzieję , że mała nie będzie tak płakać jak przy tym do ust , ostatnio próbowałam jej oczyścic nosek i były gorzkie żale.. a spikow ma tyle, że się budzi i denerwuje bo aZ charczy i oddychać nie może jak pije mleko lub usypia ze smoczkiem :(
Klaudia mój Mlodziec dostawał takich spazmów przy czyszczeniu nosa, że myślałam, ze nie ma ratunku. Czyściłem mu tym aspiratorem elektrycznym, później kupiłam ten do odkurzacza i tez byl płacz. Ale któraś Mamusia mi poradzila, żeby najpierw włączyć odkurzacz, żeby się Mały oswoił i później odsysać. Od kiedy tak robię to nie ma płaczu i tylko się trochę kręci. A jak jeszcze mówisz, ze Twoja Malutka lubi dźwięk odkurzacza to może i polubi nowy „odciągacz” [emoji16]
To moja też dostaje spazmów przy czyszczeniu kinolka.
Teraz od tego kataru dostała temperatury. Od wczoraj się utrzymuje w okolicach 38 stopni. Po lekach niewiele spada. A w niedziele mamy ją chrzcic.
Dzisiaj na 11 pedze do lekarza żeby ją osluchala. Ale wydaje mi się że to ucho. Bo jak ja dotykam bo zaczyna popłakiwać.
Jesień się zaczęła i już choróbska jakieś. Mam nadzieje, ze do niedzieli się Majeczce polepszy [emoji6] zdrówka dla Was [emoji6]
 
reklama
Do góry