reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Wszystkozajete pierwsza wizyte juz w te srode ze wzgeldu na ilosc poronien. Serduszko pewnie bedzie dopiero za 2 tygodnie. Datego tez nie nastawiam sie na cuda. Bete pierwsza w dniu miesiaczki mialam zaledwie 66 a po 48h 180. Wiec martwie sie. Pozostaje teraz tylko czekac.
 
reklama
Wszystkozajete pierwsza wizyte juz w te srode ze wzgeldu na ilosc poronien. Serduszko pewnie bedzie dopiero za 2 tygodnie. Datego tez nie nastawiam sie na cuda. Bete pierwsza w dniu miesiaczki mialam zaledwie 66 a po 48h 180. Wiec martwie sie. Pozostaje teraz tylko czekac.
czym sie martwisz? przeciez przyrost wporządku
 
Wszystkozajete pierwsza wizyte juz w te srode ze wzgeldu na ilosc poronien. Serduszko pewnie bedzie dopiero za 2 tygodnie. Datego tez nie nastawiam sie na cuda. Bete pierwsza w dniu miesiaczki mialam zaledwie 66 a po 48h 180. Wiec martwie sie. Pozostaje teraz tylko czekac.
Dlaczego zaledwie? Zarówno wynik jak i przyrost ok.
Trzymam kciuki ;)
 
Wszystkozajete pierwsza wizyte juz w te srode ze wzgeldu na ilosc poronien. Serduszko pewnie bedzie dopiero za 2 tygodnie. Datego tez nie nastawiam sie na cuda. Bete pierwsza w dniu miesiaczki mialam zaledwie 66 a po 48h 180. Wiec martwie sie. Pozostaje teraz tylko czekac.

To jest super przyrost przecież, nie martw się na zapas :) trzymam kciuki!
 
Witajcie dziewczyny!
Jestem tu nowa...
Według OM 7tc, za mną już dwie wizyty usg; pierwsza 9.11 na ktorej widać sam pęcherzyk co odpowiada ciąży wczesnej, kolejne 16.11 (terminy sugerowane przez gina) z opisem; pojedynczy pęcherzyk ciążowy z echem pęcherzyka żółtkowego YS 5,6 GS 15,0 mm. Lekarz zaniepokojony brakiem zarodka, ja wieczna optymistka przyznam zaczęłam się martwić :( kolejna wizyta 23.11- do tego czasu chyba oszaleje :( czy z Waszego doświadczenia jest się czym martwić? Do którego tygodnia możliwie najpóźniej może pokazać się bijące serduszko?
 
Witajcie dziewczyny!
Jestem tu nowa...
Według OM 7tc, za mną już dwie wizyty usg; pierwsza 9.11 na ktorej widać sam pęcherzyk co odpowiada ciąży wczesnej, kolejne 16.11 (terminy sugerowane przez gina) z opisem; pojedynczy pęcherzyk ciążowy z echem pęcherzyka żółtkowego YS 5,6 GS 15,0 mm. Lekarz zaniepokojony brakiem zarodka, ja wieczna optymistka przyznam zaczęłam się martwić :( kolejna wizyta 23.11- do tego czasu chyba oszaleje :( czy z Waszego doświadczenia jest się czym martwić? Do którego tygodnia możliwie najpóźniej może pokazać się bijące serduszko?

Bywa, że i w 8tc. Wszystko zależy od sprzętu, ale przede wszystkim wieku ciąży - kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia i zagnieżdżenia ;) Więc czasem później.
Witaj i będzie dobrze!
 
Witajcie dziewczyny!
Jestem tu nowa...
Według OM 7tc, za mną już dwie wizyty usg; pierwsza 9.11 na ktorej widać sam pęcherzyk co odpowiada ciąży wczesnej, kolejne 16.11 (terminy sugerowane przez gina) z opisem; pojedynczy pęcherzyk ciążowy z echem pęcherzyka żółtkowego YS 5,6 GS 15,0 mm. Lekarz zaniepokojony brakiem zarodka, ja wieczna optymistka przyznam zaczęłam się martwić :( kolejna wizyta 23.11- do tego czasu chyba oszaleje :( czy z Waszego doświadczenia jest się czym martwić? Do którego tygodnia możliwie najpóźniej może pokazać się bijące serduszko?
Witam i gratulacje. Nie martw się może owu była później i ciąża się młodsza. Będzie ok :)
 
reklama
Gin mnie nastraszył sugerując, że na ten tydz serduszko powinno już być, dodając, że jeśli to sie nie zmieni do 23.11 wręczy skierowanie do szpitala.. stąd te moje pytania :(
Ci lekarze nie mają za grosz taktu... I dla nich każda ciąża ma być jak w zegarku, bo przecież cykl trwa 28 dni eh eh ;) Nie denerwuj się, a każdą wątpliwość warto skonsultować z innym lekarzem.
 
Do góry