reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

ja tez mam już dosyć ciężko mi jest ale jeszcze 2 tygodnie i niech się dzieje co chce ... Ciężko będzie na święta coś czuje ruszać się nawet ciężko tylko cały czas bym leżała tak żeberka bolą :)
Ja już pod koniec tygodnia będę sie pakować musze jeszcze podkłady na łóżko kupić..
Ja tez sie boje jak dam sobie rade sama z czwórką najgorzej rano będzie ale kobieta zawsze musi sobie dac rade
 
reklama
Co tam Mamy tak cichutko tu się zrobiło ?? :)

Boże ja miałam pakować już torbę ale bardzo ciężko mi sie za to zabrać zamiast o torbie to myślę o choince żeby kupić żywą i już ja ubrać.. :)
Mnie dalej żebra bardzo bolał ..
Ja już jakiś czas mam torbę spakowaną i sobie stoi i czeka ;)

U mnie też torba nadal nie spakowana a zabieram się do tego już od tygodnia. U mnie też bóle brzucha się zdarzają w nocy, takie właśnie podobne do miesiaczkowych ale występują stale bez przerwy. Chyba nie ma się czym martwić, jak myślicie?
Brzuchol ciężki, też mam dość, czuję się jakaś taka nieporadna i niesamodzielna [emoji22]
Też miałam dzisiaj taki ból. Właśnie jak na miesiączkę, trochę silny ale stały. Poczekalam chwile czy coś się będzie rozkręcać i jakoś zasnęłam.
Niech malutka poczeka jeszcze troszkę co będzie donoszona. Jak to w końcu jest, od kiedy ciaza donoszona? 37+?
 
Tak , od 37+1 [emoji846]
Ja już jakiś czas mam torbę spakowaną i sobie stoi i czeka ;)


Też miałam dzisiaj taki ból. Właśnie jak na miesiączkę, trochę silny ale stały. Poczekalam chwile czy coś się będzie rozkręcać i jakoś zasnęłam.
Niech malutka poczeka jeszcze troszkę co będzie donoszona. Jak to w końcu jest, od kiedy ciaza donoszona? 37+?
 
Hej! Jest tutaj jakas mama z terminem na 1.01.2019? :)
U mnie taki termin ustalony w 13 tyg, z ostatnich USG wychodzi 22.12.
Dzisiaj rozpoczynamy 38 tydzien, to moja pierwsza ciaza, dostaje juz kociokwiku mowiac szczerze i licze na to ze dzidzia przyjdzie na seiat na dniach... czuje sie podle troche z tego powodu bo wiem ze powinien byc jak najdluzej w brzuszku ale wiem ze jedt juz mega duzy (ponad 3kg) i wole nie cczekac az bedzie 4kg klopsikiem [emoji51]
 
O to dobrze wiedzieć, myślałam, że musi być skończony 38 tc. W takim razie lekarz się nie mylił, że jeszcze tydzień i mogę rodzic hi hi [emoji3] dziewczyny które już rodziły, da się jakoś poznać, że to już wkrótce?
Mój pierwszy poród był totalnie z zaskoczenia, żadnych znaków, pewnie teraz będzie podobnie. :)
 
Mam tę same obawy, tyle że ja mam termin na 5.01. Mój w 35 tyg ważył już 3 kg więc pomyśl co ja czuję [emoji23] jednak przecież najważniejsze jest zdrowie. Mam już dużo kg na plusie i jest mi ciężko. Z jednej strony chciałabym być już po ale z drugiej ostatnio widzę, że coraz więcej dzieci urodzonych niedużo przed terminem ma problemy z oddychaniem więc chce poczekać [emoji3]
A dużo osób twierdzi że 3,5 kg a 4 to nie czuć różnicy xD
Hej! Jest tutaj jakas mama z terminem na 1.01.2019? :)
U mnie taki termin ustalony w 13 tyg, z ostatnich USG wychodzi 22.12.
Dzisiaj rozpoczynamy 38 tydzien, to moja pierwsza ciaza, dostaje juz kociokwiku mowiac szczerze i licze na to ze dzidzia przyjdzie na seiat na dniach... czuje sie podle troche z tego powodu bo wiem ze powinien byc jak najdluzej w brzuszku ale wiem ze jedt juz mega duzy (ponad 3kg) i wole nie cczekac az bedzie 4kg klopsikiem [emoji51]
 
Hej! Jest tutaj jakas mama z terminem na 1.01.2019? :)
U mnie taki termin ustalony w 13 tyg, z ostatnich USG wychodzi 22.12.
Dzisiaj rozpoczynamy 38 tydzien, to moja pierwsza ciaza, dostaje juz kociokwiku mowiac szczerze i licze na to ze dzidzia przyjdzie na seiat na dniach... czuje sie podle troche z tego powodu bo wiem ze powinien byc jak najdluzej w brzuszku ale wiem ze jedt juz mega duzy (ponad 3kg) i wole nie cczekac az bedzie 4kg klopsikiem [emoji51]
Z OM 11.01 z usg w 13 tc 1.01, ale trzymam się OM a cc na 3.01, ja dziś zaczynam 37.
 
Mam tę same obawy, tyle że ja mam termin na 5.01. Mój w 35 tyg ważył już 3 kg więc pomyśl co ja czuję [emoji23] jednak przecież najważniejsze jest zdrowie. Mam już dużo kg na plusie i jest mi ciężko. Z jednej strony chciałabym być już po ale z drugiej ostatnio widzę, że coraz więcej dzieci urodzonych niedużo przed terminem ma problemy z oddychaniem więc chce poczekać [emoji3]
A dużo osób twierdzi że 3,5 kg a 4 to nie czuć różnicy xD

U mnie to juz ciaza donoszona jedt wiec maly nie bedzie mial problemu z oddychaniem mysle [emoji4] tez zalezy jak zgodny termin jedt z faktycznym czasem zaplodnienia. Ja robilam testy owulacyjne wiec w sumie termin ciazy zgadza sie z owulacja i z usg.
 
reklama
Do góry