reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutowe mamy 2019

na kiedy termin??


  • Wszystkich głosujących
    101
Hej dziewczyny Byłam dziś na wizycie okazuje się że mam cukrzyce i zostałam skierowana na Karową i tam się odbędzie cesarka ponieważ synek ułożył się pośladkowo. A przez dwa tygodnie od wizyty schudliśmy 1,5 kilo :( nie wiem co robic to moja pierwsza ciąża
Który masz tydzień? Jeszcze się może obróci. A poza tym cesarka to nie koniec świata, ważne żeby synek urodził się cały i zdrowy :) zobaczysz będzie dobrze :)
 
reklama
Dokladnie moze sie obroci. A cukrzyca to nic strasznego dasz rade. Tylko wyluzuj i na spokojnie bo cukier ze stresu skacze. Ja tak mialam na badaniu ze przekroczylo mi z nerwow na czczo i po 2 godzinach na obciazeniu 75g. I gratis po godzinie padlam jak dluga w poczekalbi choc glukoza byla cytrynowa. Bedzie dobrze
 
Ja tez W 34 tyg ciazy. I przy boku lezy roczny Staś. Nie jest latwo ogarnac z duzym brzuchenm takiego maludszka ale musze przyznac ze ostatnio gorzej sie czulam i teraz porcjuje sobie spacery i ograniczam sie do cwiczen ktore nie mecza i nie sa szkodliwe dla malenstwa. A Wy jak dajecie sobie rade z koncowym etapem ciazy?
 
Od soboty mam pomoc w postaci meza odrazu lzej i wiecej luzu bo ma kto zrobic za mnie obiad i posprzatac. Tylko troche boje sie ze malenstwo bedzie duze bo brzuszek dosc spory. Corcia miala 3850 g syn 3500g a teraz mam nadzieje ze nie bedzie 4kg maluszka bo boje sie ze sama nie urodze i pekne
 
Od soboty mam pomoc w postaci meza odrazu lzej i wiecej luzu bo ma kto zrobic za mnie obiad i posprzatac. Tylko troche boje sie ze malenstwo bedzie duze bo brzuszek dosc spory. Corcia miala 3850 g syn 3500g a teraz mam nadzieje ze nie bedzie 4kg maluszka bo boje sie ze sama nie urodze i pekne
Ja pierwszego syna urodziłam bez nacinania i nie popękałam a ważył 4120g ale to w sumie zależy od kobiety i od położonej która prowadzi poród
 
Hej,czy któraś miała robione usg III trestru w luxmedzie w Warszawie?u kogo?i najważniejsze jaki jest opis badania w percentylach czy tygodniach ciazy?chodzi mi o to jak jest napisane:
np masa plodu 32tyg 2 dni
Czy masa plodu 60 centyli
 
Dziewczyny, nie chce któraś z Was mojego Olx przejrzeć? Mam ubrania dla dziewczynki Tam są różne ceny ale jak dla Was po 2-3 zł bluzy max 5.. chce już się pozbyć tego kartonu.. albo wszystko z mojego Olx za 120 zł +wysylka
 
reklama
Hej dziewczyny. Co u Was? Ja jeszcze mam 2tygodnie do terminu a boje sie jak nigdy chociaz poprzednie dwa porody byly szybkie i drogami natury. A teraz juz jak skurcze mam i bol plecow boje sie na dodatek nie mam apetytu i niedobrze mi.
 
Do góry