reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oczyszczacz powietrza

@sonax oj to tym bardziej plus dla oczyszczacza, przy małym dziecku sen to zbawienie, a ja nie dość, że śpię krótko to beznadziejnie :/
no to albo musisz isc do lekarza i zrobic sobie wyniki, albo po prostu rzeczywiście zainwestowac w oczyszczacz powietrza, ktory naprawde potrafi zdzialac cuda. Wlasnie sie zdecydowalam na zakup i testuje go od półtora tygodnia. Rewelacja !

Ja chyba poważnie zastanowię się nad kupnem takiego oczyszczacza powietrza, nawet w moim mieście ostatnio pojawił się czerwony znaczek jakości powietrza :/
nie ma co się zastanawiac tylko jechac i kupowac. wiadomo niektore takie urzadzenia sa dosc dogie ale to inwestycja na dlugie lata
 
reklama
no to albo musisz isc do lekarza i zrobic sobie wyniki, albo po prostu rzeczywiście zainwestowac w oczyszczacz powietrza, ktory naprawde potrafi zdzialac cuda. Wlasnie sie zdecydowalam na zakup i testuje go od półtora tygodnia. Rewelacja !
a z ciekawosci zapytam na jaki sie zdecydowałas :)

nie ma co się zastanawiac tylko jechac i kupowac. wiadomo niektore takie urzadzenia sa dosc dogie ale to inwestycja na dlugie lata
zgadzam sie, inwestycja w swoje zdrowie i swoich bliskich! Czemu mamy wdychac ten caly syf jak mozna to zmienic :)
 
@siaska no w sumie racja, warto wydać raz a porządnie i nie mieć na sumieniu rodziny która wdycha zanieczyszczone powietrze :( mogłabyś mi doradzić na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

@sonax ciekawe po jakim czasu od rozpoczęcia używania oczyszczacza można zauważyć różnicę w jakości powietrza.
 
a z ciekawosci zapytam na jaki sie zdecydowałas :)
zdecydowałam się na urządzenie z zeptera therapy air. Wydaje mi się że to był bardzo dobry wybór, jak narazie jestem bardzo zadowolona z zakupu


@sonax[/USER] ciekawe po jakim czasu od rozpoczęcia używania oczyszczacza można zauważyć różnicę w jakości powietrza.
w sumie byłam w szoku po jak krótkim czasie powietrze się zmieniło, wystarczy może niecały dzień gdzie można zauważyć zmiany. Oczywiście jest to uzależnione od różnych czynników np. jak bardzo powietrze jest zanieczyszczone
 
@siaska jak długo masz ten oczyszczacz? można go powiesić na ścianie np?
@alka582 to na pewno zależy od zanieczyszczenia powietrza, ale spotkałam się z wieloma opiniami, że na efekty nie trzeba długo czekać.
 
@siaska jak długo masz ten oczyszczacz? można go powiesić na ścianie np?
nie mam go jakoś długo tydzień może niecałe dwa ale robi robotę i oczywiście można go powiesić na ścianie aczkolwiek u mnie urządzenie jest na podłodze w odpowiedniej odległości od ścian :)

to na pewno zależy od zanieczyszczenia powietrza, ale spotkałam się z wieloma opiniami, że na efekty nie trzeba długo czekać.
jakiś czas temu wyczytałam że po kilku godzina ktoś już zauważył efekty, ale masz rację to zależy od tego jak bardzo zanieczyszczone jest powietrze no i wydaje urządzenie
 
nie ma co się zastanawiac tylko jechac i kupowac. wiadomo niektore takie urzadzenia sa dosc dogie ale to inwestycja na dlugie lata
Czytałam o samym urządzeniu jakim jest oczyszczacz i myśl mi sie podoba. Natknęłam się też na Zepter i Therapy Air Ion . Miałam juz z ta marką doczynienia więc w kwestii zaufania jakości urządzenia nie ma o czym dyskutować-jest super!

@Doradco, zastanawiam się jak urządzenie jednak poradzi sobie z ogromem pyłków traw , które juz za moment mnie zaatakują ?
 
Czytałam o samym urządzeniu jakim jest oczyszczacz i myśl mi sie podoba. Natknęłam się też na Zepter i Therapy Air Ion . Miałam juz z ta marką doczynienia więc w kwestii zaufania jakości urządzenia nie ma o czym dyskutować-jest super!

@Doradco, zastanawiam się jak urządzenie jednak poradzi sobie z ogromem pyłków traw , które juz za moment mnie zaatakują ?

Wydaje mi się, że taki oczyszczacz dałby sobie z nimi radę, skoro z kurzem daje ;)
 
reklama
Wydaje mi się, że taki oczyszczacz dałby sobie z nimi radę, skoro z kurzem daje ;)
też mi się tak wydaje że na spokojnie powinien sobie poradzić z tym problemem dodatkowo częste sprzątanie również może być pomocne np za pomocą odkurzacza z filtrem hepa
 
Do góry