reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

A ja dzisiaj byłam na badaniach, glukoza zaś wyszła mi 93 [emoji39] No cóż, znów najwyżej zrobię szybciej krzywą. [emoji37] oby tylko nie wyszła cukrzyca, z młoda wyszedł mi cukier na czczo 92 i cukrzycy nie było... to może teraz też mi się upiecze [emoji120]
Ja też mam nadzieję, że krzywą będzie ok. Jutro robię. Na razie wg zaleceń trzymam dietę. Zaopatrzyłam się w glukometr i na razie tylko na czczo jest podwyższony cukier. Wczoraj zgrzeszyłam i zjadłam 3 pierogi z mięsem i po 1h wyszło 104, czyli tragedii nie było. Poza tym trzymam się mocno diety.
 
reklama
Ja też mam nadzieję, że krzywą będzie ok. Jutro robię. Na razie wg zaleceń trzymam dietę. Zaopatrzyłam się w glukometr i na razie tylko na czczo jest podwyższony cukier. Wczoraj zgrzeszyłam i zjadłam 3 pierogi z mięsem i po 1h wyszło 104, czyli tragedii nie było. Poza tym trzymam się mocno diety.
Mi moja ginekolog kazała się narazie tym nie przejmować, pójdę do niej za tydzień pewnie zleci krzywą... zobaczymy co wyjdzie na krzywej:) I dopiero będziemy się martwić. Oby nic nie wyszło

Masz diete przed zrobieniem krzywej? Dlaczego? Jaka wyszła Ci glukoza?
 
Odebrałam wyniki Pappa . Wyszło w sumie takie samo prawdopodobieństwo jak na usg :)czyli 1: 190000 .
Ale niestety mam białko trochę małe i pani genetyk stwierdziła ze mam kontrolować na usg bo może grozić mi cukrzyca ciążowa, nadciśnienie albo dzidzia może słabo przybierać w związku z tym zapisali mnie jeszcze na dodatkowe usg w 16tygodniu żeby sprawdzic jak maluch rośnie . Ale generalnie nie kazała rozmyślać panikować .. :)
 
reklama
Hej Mamy :)

&&& Kciuki za wizyty i USG dzisiejsze ;)

Ja wylądowałam w szpitalu, bo krew ze mnie się polała ostro, z dzieciaczkiem wszystko dobrze urósł od poniedziałku, serduszko pracuje prawidłowo, rusza się, no wszystko git, ja bóli nie mam, teraz coś tam plamienie jest, przyczyna nieznana, lekarz myśli że może od odstawienia dupka więc znowu biorę... O i tak idę chyba spać [emoji849]
 
Do góry