reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

5 tygodni? O jeju... ale czekasz na telefon czy jak dzwonisz to ciągle mówią, że jeszcze wyników nie ma?

Ja tu już się niecierpliwię, że za tydzień powinnam wynik już znać, ale że to się aż tak przedłużyć może?

Skoro na usg wygląda dobrze i się maluszek rozwija prawidłowo to są duże szanse, że wszystko będzie dobrze :-) wydaje mi się, że na połówkowym by było coś widać jak by miało być nie tak.

Też noszę chłopca :-) chociaż moooocno byłam nastawiona na dziewczynkę....
Jak dzwonię to mówią że jak będą mieć wyniki to sami zadzwonią. Więc czekam dalej...
 
reklama
Jak dzwonię to mówią że jak będą mieć wyniki to sami zadzwonią. Więc czekam dalej...
Ojej no to współczuję i trzymam kciuki, żebyś dowiedziała się jak najprędzej!

Ja im więcej czasu mija, tym bardziej samą siebie przekonuję, że noszę w sobie zdrowe dzieciątko... zaczęłam je czuć... ciąża zaczęła być bardziej namacalna... musi być wszystko dobrze... przecież szanse na to są znacznie większe...
 
W końcu mam wyniki! Okazało się, że wysłali je już dawno temu, ale gdzieś 'zaginęły' po drodze... Pani przez telefon mi powiedziała, iż mimo że powinnam je usłyszeć od genetyka, to ona mi powie - i jest wynik prawidłowy i chłopiec! Jak ja się cieszę, że to już za mną.
 
W końcu mam wyniki! Okazało się, że wysłali je już dawno temu, ale gdzieś 'zaginęły' po drodze... Pani przez telefon mi powiedziała, iż mimo że powinnam je usłyszeć od genetyka, to ona mi powie - i jest wynik prawidłowy i chłopiec! Jak ja się cieszę, że to już za mną.
Gratulacje! Super! :-)

Ja mam dzwonić dzisiaj po 13... tak sie boje...
 
Ja też czuję, że będzie dobrze, ale jednak jest ta obawa...

A Czy w przypadku prawidłowego wyniku tez trzeba iść na konsultacje do genetyka?
Tam gdzie ja robiłam tak jest, po wyniki mam iść we wtorek. Dobrze, że mi chociaż ta pani powiedziała przez telefon, bo jakbym miała czekać jeszcze do wtorku to bym już całkiem oszalała. A jakbym dzisiaj nie zadzwoniła, to pewnie dalej bym sobie czekała na telefon...
 
Tam gdzie ja robiłam tak jest, po wyniki mam iść we wtorek. Dobrze, że mi chociaż ta pani powiedziała przez telefon, bo jakbym miała czekać jeszcze do wtorku to bym już całkiem oszalała. A jakbym dzisiaj nie zadzwoniła, to pewnie dalej bym sobie czekała na telefon...
U mnie konsultacje są tylko w piątki więc albo by mnie umówiła na jutro, albo na za tydzień...
Ale wyniki chyba mozna sobie odebrać przed konsultacją?
Z tego co pamiętam to też podpisywałam zgodę na informację przez telefon więc może mi już coś powie...

Najgorzej jak nie będzie wyników :-(
 
U mnie konsultacje są tylko w piątki więc albo by mnie umówiła na jutro, albo na za tydzień...
Ale wyniki chyba mozna sobie odebrać przed konsultacją?
Z tego co pamiętam to też podpisywałam zgodę na informację przez telefon więc może mi już coś powie...

Najgorzej jak nie będzie wyników :-(
Mi powiedzieli, że jaki by nie był wynik, informuje o nim dopiero genetyk. Z racji, że tyle czekałam, powiedziała mi ta pani przez telefon.
 
reklama
Mi powiedzieli, że jaki by nie był wynik, informuje o nim dopiero genetyk. Z racji, że tyle czekałam, powiedziała mi ta pani przez telefon.
Oby Pani, z którą będę rozmawiała przez telefon, też dała się ubłagać i coś mi powie... albo ją ubłagam, żeby na jutro umówiła...

Dzięki wielkie za odpowiedzi i bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze, to daje mi nadzieję :-)
 
Do góry