reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny a macie jakieś sposoby domowe na zaparcia masakrę mam brzuch jak balon boli mnie aż a nie mogę się wypróżnić [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22]
 
Dziewczyny jestem po usg - to nie pozamaciczna więc to super wiadomość! Na usg było widać zarodek plus ciałko żółte, zarodek pół centymetra. Według okresu z 31 stycznia powinien być większy i być to 6-7 tydzień ale Pani Doktor powiedziała że to równie dobrze może być 4-5 z przesuniętej owulacji. Muszę czekać czy ciąża się rozwinie :) I dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, właśnie czekam na badanie wyrostka robaczkowego.
 
Dziewczyny jestem po usg - to nie pozamaciczna więc to super wiadomość! Na usg było widać zarodek plus ciałko żółte, zarodek pół centymetra. Według okresu z 31 stycznia powinien być większy i być to 6-7 tydzień ale Pani Doktor powiedziała że to równie dobrze może być 4-5 z przesuniętej owulacji. Muszę czekać czy ciąża się rozwinie :) I dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, właśnie czekam na badanie wyrostka ronaczkowefo.
No to dobre wiesci:) to teraz dbaj o siebie i cierpliwie czekaj na kolejną wizytę :* a serduszko było? :) ja ostatni okres 30 stycznia więc mogę być w podobnej sytuacji na usg chyba że owulacja wcześniej się przydażyla :)
 
reklama
Do góry